Proszenie o zastępstwa - interpretacja regulaminu

Oski 1234

Operator Gry
Operator Gry
Drodzy Gracze,

umieszczamy tutaj informacje dotyczącą interpretacji jednego z punktów Regulaminu Gry (punkt 2.11), poniżej znajduje się wiadomość rozesłana masowo do wszystkich Użytkowników dnia 1.07.2019.Drodzy Gracze,


zgłaszacie do nas zapytania o sposób interpretacji punktu 2.11 zasad gry:


Zabronione jest zwracanie się do innych graczy z prośbą o wykonanie działania lub udzielenie informacji bezpośrednio lub pośrednio powiązanych z własnością konta, a także szantażowanie, oszukiwanie lub grożenie w taki sposób oraz namawianie do łamania zasad gry w jakikolwiek sposób.


Chcemy ujednolicić tę sprawę, stąd też ta wiadomość oraz oficjalne stanowisko:
proszenie o udzielenie zastępstwa jest niezgodne z regulaminem gry!


Nie ma znaczenia czy ma to być zastępstwo chwilowe, weekendowe czy "wiszące". Czy ma ono służyć rekrutacji do plemienia, kontroli wewnątrz plemienia czy jakiemukolwiek innemu celowi. Proszenie o nie jest niezgodne z regulaminem!


Naruszenie tej reguły prosimy raportować w sposób identyczny jak wulgaryzmy (czyli poprzez opcję "Zgłoś wiadomość"). Konsekwencją za łamanie tej zasady będą ostrzeżenia lub bany czasowe nie krótsze niż 24h (w zależności od dotychczasowej kartoteki gracza, każde kolejne przewinienie oznacza surowszą karę).

Czyli traktowane będzie to jako niezgodna z regulaminem wiadomość, na takiej samej zasadzie jakby znajdowały się w niej wulgaryzmy czy treści obraźliwe.


Przyjmujemy tu zasadę "prawo nie działa wstecz", więc konsekwencje wyciągać będziemy wobec wiadomości wysłanych PO tym ogłoszeniu. Prosimy o nieraportowanie jakichś starszych wiadomości, nie będą one uwzględniane.


Pozdrawiamy serdecznie

Wasz Plemiona Team"Krótkie FAQ:


1. Po co w takim razie funkcja zastępstwo skoro jest ona teraz nielegalna?

-Zabronione jest zwracanie się do innych Użytkowników z nakazem/prośbą etc o udostępnienie
zastępstwa. Gracze w dalszym ciągu mogą szukać chętnych osób do opieki nad SWOIM kontem.2. Jakie są konsekwencje?

-Traktujemy to w taki sam sposób jak wulgaryzmy w wiadomościach prywatnych, Gracze otrzymywać będą ostrzeżenia lub bany czasowe, które są zależne od obecnej kartoteki danego Użytkownika.


3. Dlaczego zostało to wprowadzone?

-Zmiany zostały wprowadzone z powodu ogromnej liczby nadużyć w tym zakresie. I obejmują wszystkie wersje językowe.


4. Czy zostanie wprowadzona jakaś zastępcza funkcja do zarządzania plemieniem

-Powstał specjalny temat na naszym forum, gdzie możecie przedstawiać nam wszelkie swoje pomysły dotyczące możliwych zmian w zarządzaniu plemieniem. Znajduję się on tutaj dyskusja odnośnie usprawnień zarządzania plemieniem.