Prosimy o restart serwerów od godziny 12 w dniu 29marca

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28034
  • Data rozpoczęcia

Czy powinien być zrobiony restart serwerów?

  • Tak

    Głosy: 64 52,0%
  • Nie

    Głosy: 59 48,0%

  • W sumie głosujących
    123

DeletedUser174579

Guest
W każdej grze zdarzają się awarie.
Nawet w brydżu (a grałem przez lata sportowo) bywały.....
To przykre doświadczenie, gdy się traci coś z przyczyn niezależnych, ale niestety rzeczywistości nie da się zmusić do bycia idealną....
 

DeletedUser146744

Guest
W każdej grze zdarzają się awarie.
Nawet w brydżu (a grałem przez lata sportowo) bywały.....
To przykre doświadczenie, gdy się traci coś z przyczyn niezależnych, ale niestety rzeczywistości nie da się zmusić do bycia idealną....

Masz rację, na awarie nie ma mocnych, zdarzają się i już. Tylko, że sposób postępowania obsługi gry w takich przypadkach jest poniżej krytyki. Zero informacji, dla nich zero problemu, kasa i tak płynie... Konsekwencji swoich działań (czy raczej ich braku) nikt nie ponosi. Zupełnie tak, jakby w sklepie obsługa odwracała się do klienta zadem i miała go gdzieś. A spróbuj się odezwać, to straszą warnami.
 

DeletedUser28034

Guest
Dzisiaj znowu powtórka z rozrywki :/ Nie gram na serio na 100 świecie, 82 zakończyliśmy więc w sumie na luziku do tego podchodzę, ale mimo wszystko takie coś działa na nerwy, a gracze którzy grają na poważnie mogą się nerwicy nabawić :/
Nie można się zalogować ponieważ świat jest tymczasowo niedostępny.


Owszem indywidualne jakieś wady można by było olać i stosować regulamin, tutaj niestety awaria dotknęła większości graczy, a olanie większości graczy źle świadczy o zarządcy gry. Na takim podejściu do graczy straci jedynie administrator gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser192934

Guest
I znowu się zaczyna... Nie wiem co wy tam robicie, ale mój 6letni siostrzeniec lepiej potrafi zadbać o komputer niż wy o wasze serwery...
 

DeletedUser192952

Guest
Ja już zrezygnowałem z gry, wczorajsze akcje, że dograłem karetę do ofa tylko 17min po bo 'prawie gotowe', a druga kareta i ofow trochę do piachu bo wycofać wojska się nie dało i sam o siebie się rozbijałem albo o znajomego, fajnie, że trzecia blacha agresora dnia, szkoda, że sam na sobie lub przyjaciołach, i żadne bonusy już tego nie zwrócą, za pierwszym razem straciłem jednego z największych ofow na świecie ale straciłem uczciwie, spialem poślady i nadrobiłem, znowu wskoczyłem do top10 ogólnego i top 10 farmy, ale ile można? Tego już za dużo. Piszę z konta znajomego który założył dla mnie konto na fo, więc podarujcie mu bana.

Pozdrawiam babyrage s100, było miło wrócić po paru latach, a skończyło się jak się skończyło, kpiną.
 

Lord Vegeta84

Pikinier
Wynik reakcji
18
Drugi dzień z rzędu nie można normalnie grać, ani wysłać ataków, ani bronić, o farmie nie wspomnę.
Jak tylko będę mógł się zalogować kasuje konto na s100.

To jest parodia.
 

DeletedUser121776

Guest
Wylaczcie s.100 na dzien, dwa, tydzien czy ile tam potrzebujecie na naprawy, bo tak to tylko ludzi krew zalewa:/
 

DeletedUser184315

Guest
Co komu po jakiejkolwiek rekompensacie jak ma na przyklad tylko wioske 26 punktow. Jak stan serwera nie daje mozliwosci sie bronic to zablokujcie chociaz ataki na graczy prosze, dopoki tego nie wyjasnicie/naprawicie.
 

DeletedUser

Guest
TO JEST JAKAŚ KPINA...

Dziękuje Inno za poległych szlachciców...Nie ma to jak chcesz doklejać offa, a tu "prace nad serwerem"
 

DeletedUser190722

Guest
Zatrzymajcie możliwość atakowania mam gdzieś czy puszczę na kogoś atak za np 2-3 dni ale jak na mnie wejdzie kareta jakiej nie mogę wybronić przez awarię to się wkurzę.
 

DeletedUser40095

Guest
W każdej grze zdarzają się awarie.

Niestety, nie w każdej grze konsekwencje awarii ponosi klient. W tym wypadku właśnie tak jest. To my, gracze, ponosimy konsekwencje awarii. Tymczasem chyba, tak nie powinno być? Nie jesteśmy odpowiedzialni za działanie serwerów, a też nie jest naszym zadaniem, zapewnić płynność ich działania. Owszem, awarie zawsze się zdarzają i nie zawsze obsługa gry ma wpływ na ich wystąpienie. Jednak to właśnie obsługa gry, ma w obowiązku zapewnienie graczom możliwości gry. W czasie awarii nie wypełnia swojego zadania, ale to my ponosimy tego konsekwencje. Czy to jest słuszne? Moim zdaniem, nie.
 
Do góry