Propozycje...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10086
  • Data rozpoczęcia

więc?

  • Tak

    Głosy: 3 27,3%
  • Nie

    Głosy: 7 63,6%
  • Tak, ale pomysł wymaga poprawki

    Głosy: 1 9,1%

  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser10086

Guest
Mam taką propozycję, w działach "propozycje" i "propozycje dot. forum" gdy robi się sondę, to najczęściej ludzie się wypowiadają, a nie lepiej zagłosować tylko w niej i nic nie pisać? Chodzi o to by w sondach nie można było pisać postów, ponieważ czasami robi się spam.
Czekam na krytykę itepe itede... Jest to moja 1 propozycja xD...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23033

Guest
Odp: Propozycje...

Na to spotkasz sie z moją krytyką cos ty wymyslił nudziło ci sie czy co???Jak ma byc temat dajmy z sondą ale bez postów jak to sobie wyobrazasz????:mad::mad:



EDIT: nic chce nabijać postów...
muli123 czy myslisz ze sonda wszystko wyjasni kazdy ma odmienne zdanie i nie zamiescisz tego wszystkiego w jednej sondzie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10086

Guest
Odp: Propozycje...

a nie lepiej tylko w sondzie zagłosować? Jak uważasz rozumie cię :)

ps nie nudziło mi się...

EDIT:
Nie, ponieważ czasem ktoś kto zakłada sondę chce znać zdania innych, a nie tylko wiedzieć czy ktoś się zgadza.
Ja gdybym zakładał jakiś temat z sondą to, chciałbym wiedzieć co dana osoba uważa, co chciałaby poprawić lub jeśli nie spodobałby sie jej ten pomysł to dlaczego.
Teraz gdy zagłosowałem na nie, Ty nie wiedziałbyś dlaczego tak zrobiłem, a tak możesz przekonać się co myślę o tej propozycji;).

to mi sie podoba... Masz rację, zgodzę się z tobą... A i przepraszam za ten temat :(, bardzo sorry...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10055

Guest
Odp: Propozycje...

Nie, ponieważ czasem ktoś kto zakłada sondę chce znać zdania innych, a nie tylko wiedzieć czy ktoś się zgadza.
Ja gdybym zakładał jakiś temat z sondą to, chciałbym wiedzieć co dana osoba uważa, co chciałaby poprawić lub jeśli nie spodobałby sie jej ten pomysł to dlaczego.
Teraz gdy zagłosowałem na nie, Ty nie wiedziałbyś dlaczego tak zrobiłem, a tak możesz przekonać się co myślę o tej propozycji;).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje...

Również jestem na nie, mam podobne zdanie na ten temat jak pan MatiMatiM.
 

DeletedUser10086

Guest
Odp: Propozycje...

EDIT: nic chce nabijać postów...
muli123 czy myslisz ze sonda wszystko wyjasni kazdy ma odmienne zdanie i nie zamiescisz tego wszystkiego w jednej sondzie

ok rozumie, a więc temat do zamknięcia...Scaut_x jak byś mógł zamknij
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry