Propozycje

  • Rozpoczynający wątek Lester-X
  • Data rozpoczęcia

czy jestes za czy przeciw

  • jestem za

    Głosy: 6 60,0%
  • jestem przeciw

    Głosy: 4 40,0%

  • W sumie głosujących
    10
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuje, aby wybrać najlepsze propozycje z Polskiego forum gry Plemiona i napisac je na forum niemieckim po niemiecku. Jak się tam znajdą może żałożcele tej gry wybiorą, którąś z tych propozycji i ją zatwierdzą.
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: Propozycje

takie coś dzieje się caly czas (no moze nie caly czas bo większość pomyslów jest do bani) ale jesli jest pomysl dobry to ktos musi wyslac do polskiej administracji ten pomysl i w tedy admistracja sie zastanawia czy wyslac to do niemców
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje

nie wiedzałem że take coś się już dzeje wienc można chyba zamknąc ten temat
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: Propozycje

Dobry pomysł, bo te propozycje co są w sondzie większośc na NIE to są zamykane przez moderatorów, a na te co mają większośc na TAK moderatorzy nawet nie zwracają uwagi x)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje

ah
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje

sorrki coś mi się wtedy popsuło więc mam nadzeje że będzece głosowac na tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje

Kto miałby to pisać po niemiecku? Ktoś od nas graczy, czy może admini?
 

DeletedUser11885

Guest
Odp: Propozycje

Dobry pomysl jestem za ale nie znam niemieckiego:/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje

Tego nie wiem napewno ktoś kto zna chociaż troche niemiecki, ma dobry słownik polsko-niemiecki albo umie dobrze korzystac z słownika internetowego
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje

niemiecki zna tylko niemiec najlepiej:) ale pomysł jest do bani
 

DeletedUser901

Guest
Odp: Propozycje

Ja również jestem za!! I jeszcze pod pomyłami złożyć podpisy. Tylko potrzebny jest ktoś ze znajomością niemieckiego
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje

Za!! ;) Ja trochę umiem, ale nie wiem czy bym się z prawdziwym niemcem dogadał :D
 

DeletedUser13499

Guest
Odp: Propozycje

jestem ZA :)Moze w koncu jakas propozycje by zatwierdzili :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje

niepotrzebne... jak jest jakiś pomysł godny uwagi i tak trafia do niemców - a tak byłby ten cały syf nietylko u nas ale i u niemców , którzy przestaliby zwracać uwagę na nasze pomysły (forum czytam już 9 miesięcy i wiem, że większość pomysłów jest do niczego, nawet tych z przewagą głosów na tak)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje

Lester-X napisał:
Proponuje, aby wybrać najlepsze propozycje z Polskiego forum gry Plemiona i napisac je na forum niemieckim po niemiecku. Jak się tam znajdą może żałożcele tej gry wybiorą, którąś z tych propozycji i ją zatwierdzą.
Przecież wysyłają np. pomysł z graficznymi porami roku został wysłany (chyba):D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje

Uważam że nie miałoby to większego sensu, przecież jak wspomniał kolega wyżej, te lepsze propozycje są wysyłane.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje

jesli pomysl jest na prawde dobry (np. pory roku) to gracze sami sie organizuja i wysylaja to do Niemiec (jeden tworzyl pakiety graficzne z poraki roku, drugi jakies opady, trzeci napisal po niemiecku i poszlo... ale co w koncu sie z tym stalo? to nie wiem...)
 
Status
Zamknięty.
Do góry