Propozycje zmian.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser430
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
6
Przepraszam Cię...

Kajcio to pisał ponad 2 lata temu...

Po za tym z tego co widzę, to punkty o których on pisze, to punkty doliczane do jakiegoś konkretnego turnieju, a nie że to są pp jako nagroda za każdą rundę.
Z tego co pamiętam dawno dawno temu pp miało też inną wartość (przykładowo wtedy za 10zł kupowało się zupełnie inną kwotę pp niż teraz, ale nie pamiętam w którą stronę to poszło). Ale to chyba też widać po rundach - spojrzałem na rundy 1600/1700 i tam praktycznie większość rund była bez nagród, ale jak już one były to w wysokości 60-100pp ;)
 

DeletedUser153746

Guest
a to ja wiem ale ja tutaj piszę o tym co się dzieję a powiem wam ze zle się dizeje nawet w innych wersjach ucinają nagrody? dlaczego bo tak naprawde z nagrud nawet w obecnej formie 10 graczy nie płaci nic. a to strata 3000k czyli zobaczcie jakie to pieniądzę..
 

DeletedUser

Guest
a to ja wiem ale ja tutaj piszę o tym co się dzieję a powiem wam ze zle się dizeje nawet w innych wersjach ucinają nagrody? dlaczego bo tak naprawde z nagrud nawet w obecnej formie 10 graczy nie płaci nic. a to strata 3000k czyli zobaczcie jakie to pieniądzę..

A ja mam pomysł,niech nagrody będą regularne,ale po 20pp+ dla najlepszej 10 graczy sezonu nagrody w postaci pp:
1.-300pp
2.-250pp
3.-200pp
4.180
5.150
6.120
7.100.
8.80
9.50
10.30


i każdy by dostawał premke za swoje osiĄgi :)
 

DeletedUser68767

Guest
A ja jestem ciekaw jakie zysk przynosi serwer Szybkich w ciągu miesiące , ile PP kupionych ,a ile rozdanych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry