Propozycje zakończenia świata Arkadii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser57768
  • Data rozpoczęcia

Jakie zakończenie świata wybierasz

  • Zakończenie jak na normalnych światach bez limitu czasu (terytorialne)-prop.Cmentarnika

    Głosy: 21 58,3%
  • Zakończenie proponowane przez Suport -gra do określonego czasu i zamknięcie świata .

    Głosy: 15 41,7%

  • W sumie głosujących
    36

DeletedUser57768

Guest
Hm.. idąc tym tropem ja bym widział inaczej przelicznik na arkadii 3 ,
bo jak mają się odnieść gracze którym całkiem nie dawno zaczęli grę do tego punktu :
* Gra na dotychczasowych zasadach (wśród których najważniejsze to limit ataków wynoszący 120% punktów oraz niemożność atakowania wioski startowej) będzie trwała przez 12 miesięcy.
Są całkowicie oszukani ,nie mają zapewnionej ochrony i do tego jak by nie patrzeć sporo skrócony czas gry .
A przecież arkadia 3 została tyle co zamknięta dla nowych graczy .

Nadal podtrzymuję swoje i nie tylko swoje stanowisko że najlepszym rozwiązaniem było by to co proponowałem w pierwszym poście ,można powiedzieć że to tyle co zamknięty świat dla nowych graczy którym skracacie możliwości nauki ,gry zabawy o innych aspektach takich jak nawiązanie znajomości itd,itp ... nie wspomnę .
W końcu chciał bym poznać ile średnio trwa teraz świat ,myślę o normalnym czasie gry na standardowym świecie bo w mojej ocenie trwa dłużej lub sporo dłużej i nie mam tu na myśli świata 1 lecz aktualne światy gry .Tu biję do tego że na arkadię nałożyliście 21 miesięcy ,wydaje mi się to krótkie ,ostatni zamknięty świat trwał ok 2,5 roku a była tam dość silna koalicja która w dużej mierze doprowadziła do w miarę szybkiego zakończenia tego świata ( 90).
W końcu czy mimo tego że przyjęliście taki standard zamykania światów arkadii to z uwagi na fakty przytoczone powyżej i biorąc to pod uwagę nie możecie przychylić się do większości graczy i zmienić tych ustawień jak chcemy ?
Jeśli nie to czy pisząc do centrali jest szansa na zmianę Waszego stanowiska czy to strata czasu ,choć znając mój upór to penie napiszę ,bo nie zrozumiałym dla mnie jest to że pytając graczy jak chcą zakończyć grę,dokładnie wprowadza się coś innego .(tu mam na myśli otwarte wcześniej arkadie choć docelowo piszę o 3 bo nie znam obecnej sytuacji na pozostałych ).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser57768

Guest
Wiem że Support jest zajęty i ma mało czasu ale jakaś odpowiedź z Waszej strony była by miłym gestem ... .
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.987
Hm.. idąc tym tropem ja bym widział inaczej przelicznik na arkadii 3 ,
bo jak mają się odnieść gracze którym całkiem nie dawno zaczęli grę do tego punktu :
* Gra na dotychczasowych zasadach (wśród których najważniejsze to limit ataków wynoszący 120% punktów oraz niemożność atakowania wioski startowej) będzie trwała przez 12 miesięcy.
Są całkowicie oszukani ,nie mają zapewnionej ochrony i do tego jak by nie patrzeć sporo skrócony czas gry .

To jest całkowita demagogia. Bez względu na to jaki system zakończenia czy nie zostałby wprowadzony, ZAWSZE gracze którzy zaczęli później będą mieli "skrócony czas gry" względem tych co zaczęli wcześniej.
Tak jest na każdym świecie i nie jest to dla nikogo szokiem.

W końcu chciał bym poznać ile średnio trwa teraz świat ,myślę o normalnym czasie gry na standardowym świecie bo w mojej ocenie trwa dłużej lub sporo dłużej i nie mam tu na myśli świata 1 lecz aktualne światy gry .
Aż z ciekawości przygotowałem tabelkę, w której uwzględniłem 10 ostatnio zakończonych światów:
2973bac3eb02acadd8e9cd9da80125ae.png

Jak widać: średnia długość trwania świata to praktycznie idealnie 21 miesięcy. A wartość ta jest bardzo mocno zawyżona przez jeden świat (81), który był jednym z pierwszych kończących się poprzez dominację i - nie ukrywajmy - parametry na nim zostały źle dobrane, przez co trwał zdecydowanie za długo. Gdyby ten świat wyłączyć ze średniej, to spadłaby ona do poziomu 19,27.
A i tu trzeba mieć na uwadze, że polskie światy są największe i trwają wyjątkowo długo.

z uwagi na fakty przytoczone powyżej i biorąc to pod uwagę nie możecie przychylić się do większości graczy i zmienić tych ustawień jak chcemy ?

Nie znalazłem żadnego "faktu", który byłby tutaj godny rozważenia. A odnośnie zmiany ustawień, to już przecież dawno napisałem, że nie istnieje obecnie taki temat.

Jeśli nie to czy pisząc do centrali jest szansa na zmianę Waszego stanowiska czy to strata czasu

Pamiętaj proszę, że to jest nie tylko "nasze stanowisko" ale właśnie "stanowisko centrali", czyli decyzja podjęta wspólnie na podstawie głosów ze wszystkich krajów. To mniej więcej tak jakby Microsoft Polska ogłosił, że firma Microsoft kończy wsparcie dla systemu Windows XP, a Ty byś chciał pisać do centrali Microsoft aby zmieniła tę decyzję, bo Ty i Twoi koledzy bardzo ten system lubicie i stosunkiem głosów 7-2 uznaliście, że nie chcecie by wsparcie dla niego zostało wycofane a Microsoft Polska nie chce Was posłuchać...

Wiem że Support jest zajęty i ma mało czasu ale jakaś odpowiedź z Waszej strony była by miłym gestem ... .

Wybacz, ale wśród natłoku obowiązków staram się w pierwszej kolejności zająć sprawami bieżącymi. Niestety dyskusje na zasadzie "fajnie jest sobie popisać, co mi szkodzi" muszą trochę poczekać...
 

DeletedUser57768

Guest
Nie znalazłem żadnego "faktu", który byłby tutaj godny rozważenia. A odnośnie zmiany ustawień, to już przecież dawno napisałem, że nie istnieje obecnie taki temat.


Nie istnieje a ten a wcześniejszy propozycje zakończenia arkadii .... ?
Widzę że suport postrzega tak głosy ludzi jak Kargul ...sąd sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie ... .
Inaczej tego nie da się odebrać .
Nie oczekuję już żadnej odpowiedzi bo widać każdy czyta to co chce i tak samo to interpretuje ...po za tym nie chciał bym Cię odrywać od obowiązków choć tych pewnie z takim podejściem będzie coraz mniej .
 

DeletedUser57768

Guest
Tak się firma reklamuje na swojej stronie :
https://www.innogames.com/pl/ -gdzie między innymi znajdziemy taki zapis ....

CO OFERUJE INNOGAMES?
Nasze gry to frajda dla milionów graczy z całego świata. Chcesz stworzyć średniowieczne imperium, skorzystać z mocy antycznych greckich bóstw albo ruszyć na podbój Dzikiego Zachodu? Tutaj możesz zrobić to wszystko!

InnoGames posiada w ofercie wiele gier online, na przykład Grepolis, Plemiona i Forge of Empires. Pozwalają one znajomym wspólnie podbijać wspaniałe światy, wykonywać zadania i walczyć z wrogimi armiami. Wszystkie gry InnoGames są darmowe.
GRY ZA DARMO?!
We wszystkie nasze gry można grać zupełnie za darmo, bez ograniczeń czy limitów czasowych.
....
NASZA MISJA: PRZYJEMNOŚĆ GRY!
Głównym celem zespołu twórców gier InnoGames jest zagwarantowanie graczom rozrywki na najwyższym poziomie. Przyjemność z długoterminowej gry,

Ja się pytam w takim razie kto to napisał i w jakim celu ???

Bo jak widzę odpowiedzi są sprzeczne firma nie zakłada ograniczeń czasowych .Skoro w oficjalnym szyldzie reklamującym Wasze usługi jest taki zapis to coś jest nie tak !
Mało tego robicie dokładnie na przekór i Waszym hasłom reklamowym i woli graczy gdzie tu sens a gdzie logika ???...
Może gdybym przypadkiem nie na trafił na to to bym odpuścił Ci Kmicicu bo chciałem pisać w tej sprawie do firmy ,jednak jeszcze chwilę się powstrzymam ,może to mam wyjaśnisz ,oczywiście jak znajdziesz chwilę wolnego czasu .
Choć lepiej było by jak by to nastąpiło szybko bo coraz szarzej się tu robi ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser57768

Guest
;)
Nam zamknięcie świata proponowane przez support pasuje dlatego jesteśmy na nie ! :)
Pozdrowienia od LUBY

https://plp2.plemiona.pl/guest.php?screen=info_ally&id=2478

A Ty to kolego z jakiego świata się urwałeś ?
Bo chyba nie do końca w temacie zupełnie jesteś ,ja dyskutuję na temat arkadii 3 bo ten świat mnie interesuje .Jeśli grasz na 2 ,zresztą nawet jak byś grał na 3 to Twoje stanowisko jest oczywiste do przewidzenia choć tu fotel lidera też nie jest pewny i nie sądzę aby liderzy byli tak skłonni do kończenia świata do dnia .;)
Dlatego walczymy o normalne zakończenie arkadii 3 :)
Ale widzę masowe ruszenie na głosowanie na nie ...bardzo ciekawe .
Do tego ArieR nawet nie jesteś w tym plemieniu o którym piszesz więc daruj sobie ,to żenujące zachowanie ,jeszcze pomyślę że suport macza w tym łapy .
Skoro nie potrafisz się podpisać własnym nickiem lub podajesz dane plemienia w którym Cię nie ma .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser188082

Guest
Jestem incognito :p
Z tego co wyczytaliśmy to dyskusja trwa o wszystkich światach typu Arkadia .
Musisz jedno zrozumieć już nad tym kiedyś rozmawialiśmy i lepszego rozwiązania już nie znajdziemy .Musimy zaakceptować takie jakie jest ponieważ to dla ogółu graczy pasuje .Ci którym nie pasuje że później zaczęli to niech zagrają na nowym świecie tego typu proste .

Gdyby support maczał palce to byś miał 50 na nie ;)
 

DeletedUser57768

Guest
Owszem początek dyskusji dotyczył wszystkich światów arkadii ,jednak jak byś przeczytał uważnie to moja ostateczna dyskusja z suportem zeszła wyłącznie na arkadię 3 .Zresztą poświęć trochę czasu i przeczytaj dokładnie wszystko min. Wasze propozycje które przytoczył Kmicic ,nie ma tam żadnej większości aby zakończyć świat w określonym terminie ... jednak jak powiedziałem skupiłem się ostatecznie na arkadii 3 która została ok miesiąca temu zamknięta dla nowych graczy .
Zdaję sobie doskonale sprawę że 1 i 2 jest praktycznie albo wykończona albo na wykończeniu i tam zapewne proponowane zakończenie świata w tej wersji plemieniu top odpowiada.Na 3 jest zgoła inaczej to tak jak by jeszcze świeży świat a widmo jego końca za 8.5 miesiąca sieje jedynie niechęć do dalszej gry .
Walczę o to aby dać tym ludziom prawo gry i to takiej jaką by chcieli .
Tak więc jak możesz wypowiadaj się jasno to unikniemy nieporozumień o którym świecie mowa .
Ja bardzo chcę poznać stanowisko suportu co do zapisu ....bez ograniczeń czy limitów czasowych.
I dla jasności potwierdzę jeszcze raz że mowa jest o arkadii 3 .
 

DeletedUser188082

Guest
To co mówisz to jest tylko twoja opinia.Widzisz po ankiecie że ludzie się z tobą nie zgadzają.
Zresztą w tym temacie jesteś sam przeciwko wszystkim

Przemyśl to ;)
 

DeletedUser57768

Guest
To co mówisz to jest tylko twoja opinia.Widzisz po ankiecie że ludzie się z tobą nie zgadzają.
Zresztą w tym temacie jesteś sam przeciwko wszystkim

Przemyśl to ;)

Idąc Twoim tokiem rozumowania również ja jestem zdania że jesteś sam przeciw wszystkim bo tylko Ty tu coś napisałeś odmiennego od tego co było pisane wcześniej .Wybacz ale nie potrafię dyskutować z ludźmi jak to piszesz

Jestem incognito :p

Gdyby support maczał palce to byś miał 50 na nie ;)

Nie rozumiem dlaczego miał byś ukrywać swój prawdziwy nick z gry .Jak dla mnie to co piszesz czy przytaczasz a nie jesteś wstanie się uwiarygodnić jest do kosza .Podpisz się nickiem z gry a nie ściemniaj tu.
Ja w przeciwieństwie do Ciebie mam w tej dyskusji poparcie więc albo pisz oficjalnie za siebie albo skoro masz coś do ukrycia nie pisz wcale .;)

Owszem początek dyskusji dotyczył wszystkich światów arkadii ,jednak jak byś przeczytał uważnie to moja ostateczna dyskusja z suportem zeszła wyłącznie na arkadię 3 .Zresztą poświęć trochę czasu i przeczytaj dokładnie wszystko min. Wasze propozycje które przytoczył Kmicic ,nie ma tam żadnej większości aby zakończyć świat w określonym terminie ... jednak jak powiedziałem skupiłem się ostatecznie na arkadii 3 która została ok miesiąca temu zamknięta dla nowych graczy .
Zdaję sobie doskonale sprawę że 1 i 2 jest praktycznie albo wykończona albo na wykończeniu i tam zapewne proponowane zakończenie świata w tej wersji plemieniu top odpowiada.Na 3 jest zgoła inaczej to tak jak by jeszcze świeży świat a widmo jego końca za 8.5 miesiąca sieje jedynie niechęć do dalszej gry .
Walczę o to aby dać tym ludziom prawo gry i to takiej jaką by chcieli .
Tak więc jak możesz wypowiadaj się jasno to unikniemy nieporozumień o którym świecie mowa .
Ja bardzo chcę poznać stanowisko suportu co do zapisu ....bez ograniczeń czy limitów czasowych.
I dla jasności potwierdzę jeszcze raz że mowa jest o arkadii 3 .

To może wróćmy do tego momentu ,choć zapewne nie dojdziemy do porozumienia .Mam na myśli to że Wam na 2 pasuje takie zakończenie i mi to w zasadzie nie przeszkadza ,problemem jest to że nie możesz zrozumieć że na 3 ludzie woleli by inaczej zakończyć świat .
Raczej nie muszę Ci przypominać że 3 jest "troszkę" młodsza i tam jeszcze jest dużo możliwości do dalszej gry ...wystarczy popatrzeć po punktach graczy ... .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser57768

Guest
A cóż to się podziało ,gdzie wpis gracza oki112 z Arkadii 2 ,który podpisał się jako ArieR ,gdzie jego wola dalszej dyskusji .
Bardzo ciekawa sytuacja .
Co z opinią suportu co do wpisów o których pisałem wcześniej ....(....bez ograniczeń czy limitów czasowych.)
Bardzo zmienił się też wynik ankiety odkąd do dyskusji wtrącił się ArieR ,zakładam że to gracze z Arkadii 2 zagłosowali choć już do końca nie jestem pewien po wykasowaniu postów oki112.
Będę wdzięczny za opinię suportu jak to jest z tymi ustaleniami ... .
 

DeletedUser57768

Guest
Czyli oby zakończyć ten mój monolog ,podsumujmy ....regulamin jak i ankiety ,propozycje dawane przez Support są ....ściemą .
Nie liczy się zdanie graczy i ich interes liczy się tylko to co przynosi kasę ...arkadie są nieopłacalne do podtrzymywania więc lepiej je zamknąć firma mniej na tym straci ....tylko tego w regulaminie nie ma ....ale to właśnie wyszło na przykładzie tego tematu .
Zdanie kolegi z arkadii 2 pomijam bo jak zaznaczyłem walczyłem głównie o arkadię 3 .Zresztą gracz ArieR to raczej postać niezainteresowana tematem i wstawiona na potrzeby tematu łącznie z głosowaniem w ankiecie .
Jak napisałem proszę o wstawienie tematu do niebyłych ...zresztą zagram sobie jeszcze raz na jesień i jak to mówią czas się wyleczyć z tej przypadłości .
Jak widać dodawanie usług premium i nabijanie kasy przyćmiło supportowi sens tej gry ... a regulamin jest wyłącznie na ich potrzeby .
Nie oczekuję już wyjaśnień czemu sam support łamie swój własny regulamin i założenia gry dość czekałem na wyjaśnienia .
Ujmę to tak ....kij wam w oko :))
Dziękuję za rozmowę .
 
Do góry