Propozycje nowości do gry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19436
  • Data rozpoczęcia

Czy podobają wam się przedstawione przeze mnie propozycje?

  • Tak, są świetne!

    Głosy: 2 7,4%
  • Tak.

    Głosy: 4 14,8%
  • Nie.

    Głosy: 6 22,2%
  • Nie, są okropne!

    Głosy: 15 55,6%

  • W sumie głosujących
    27
Status
Zamknięty.

DeletedUser19436

Guest
Mam propozycje którą chciałbym skierować do twórców gry.
A mianowicie chodzi o propozycje nowych rzeczy w grze.
Gra jest świetna co przyznałby każdy mój znajomy grający w nią, jak i ja, i mimo że jest mnóstwo jednostek, budynków i opcji gry to czegoś mi tu brakuje.
Proponowane nowe budynki:
Karczma lub obóz najemników - budynek w którym można rekrutować najemników, kuszników i szpiegów.
Wieża magów - budynek przeznaczony wyłącznie do produkcji magów.
Proponowane nowe jednostki:
Mag - jednostka władająca żywiołami, wspomaga sojuszników i atakuje wroga. Typ jednostki - nadaje się do obrony jak i do ataku na wioskę.
Cóż, plemiona to gra w której jesteśmy władcami średniowiecznymi, a przecież średniowiecze to okres magii:)
Kusznik - jednostka strzelająca z kuszy.
Typ - ofensywna
Kusznik to jednostka dobra na jednostki konne jak i piechotę. A szczególnie dobrze radzi sobie z wrogimi łucznikami.
Najemnik - jednostka konna, wspaniale nadaje się do pościgów.
Typ - ofensywna
Najemnik jest bardzo szybki więc świetnie nadaje się do przeciwstawienia się ataku wroga, który zmierza w kierunku twojej wioski.
Szpieg - jednostka która zakrada się do wioski wroga i przekazuje nam informacje co się tam dzieje.
Typ - jednostka do skanu wrogiej wioski
Szpieg to jednostka która po przedostaniu się do wioski wroga potrafi przekazać nam ile i jakie wojska produkuje wróg, jakie budynki buduje itp.
Proponowane nowe opcje:
Możliwość bitwy poza wioską. Gdy twój przeciwnik wyśle na ciebie swoją armie, a ty nie chcesz żeby twój mur został uszkodzony, lub nie masz pewności, że twoje wojska obronią atak, możesz po prostu wysłać swoją armie na spotkanie z przeciwnikiem, co da ci więcej czasu na budowę wojsk defensywnych i poproszenie sojuszników o przysłanie posiłków.
Dłuższy czas bitwy. Chodzi o to , żeby każda bitwa trwała określoną liczbę czasu, im więcej wojsk tym dłuższe starcie. Bo walka dwóch gracy z poparciem ponad milion trwa kilka sekund, czyli tak samo długo jak starcie dwóch malutkich wiosek. Opcja ta jest po to żeby mieć czas na przysłanie wojsk do pomocy z innej wioski, lub przysłanie wojsk sojusznika. W tym pomaga poprzednia opcja, jeśli wróg na ciebie wyruszył stajesz mu czoło w czoło swoimi wojskami defensywnymi, a w czasie walki rekrutujesz ich jeszcze więcej, a jeśli walka trwa wystarczająco długo to sam wysyłasz do bitwy posiłki.

To by było na tyle jeśli chodzi o wioski i walki, ale pozostaje coś jeszcze.
Nowe rasy, a chodzi mi o to, że w grze toczy się nieprzerwanie walka pomiędzy ludźmi, a gdyby dodać do tej walki jeszcze orków, albo elfów, krasnoludów. Wiem, że gdybyście się zdecydowali na urzeczywistnienie moich propozycji to nie zrobilibyście tego w kilka dni, lecz zajęło by wam to długie dni roboty. W tym celu proponuje aby co roku obecny był letni update, ponieważ ciągłe ulepszanie plemion to ciągłe zwiększanie się ich popularności, i więcej klientów:cool: . A na rękę byłoby twórcom gry gdyby więcej ludzi kupowało
konto premium:cool: , bo więcej mielibyście pieniędzy i wogóle, czy sława nie jest piękna;). Ale najważniejsze jest dobro graczy.

Proponuje to wszystko wprowadzić w najbliższym update'cie. To by były już wszystkie propozycje. Dziękuje i mam nadzieję, że zgłosujecie na TAK.;)
 

DeletedUser16157

Guest
Odp: Propozycje nowości do gry

Przeczytaj to http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=9490 .To nie gra fantasy aby wprowadzać rasy. Jeśli chcesz ras to sobie zagraj www.reddragon.pl Tam masz ludzi , nekromantów, hobbitów, gobliny , gnomy , elfy , olbrzymy , krasnoludy , br-ourgowów, dżinów a nie zaśmiecaj forum.
Ach te dzieci neostrady.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19436

Guest
Odp: Propozycje nowości do gry

chodzi mi tu po prostu o urozmaicenie tej gry. Jesli bylyby te rasy magia i wogole to wiecej graczy by sie do gry zlecialo i bylby wiekszy dochod:cool:
 

DeletedUser17523

Guest
Odp: Propozycje nowości do gry

Bez magii i ras powinno być... Ale podoba mi się pomysł... Szczególnie pomysł przedłużonych bitew :D Kusznicy też są super, ale tu bym zmienił:

Kusznik

Siła napadu: 10
Obrona: 50
Obrona przeciwko kawalerii: 45
Obrona przeciwko łucznikom: 75

Wiem, że jest ten regulamin, ale chciałbym chociaż pomarzyć :D

P.S. Ja nie chcę magii... To ma być gra oparta na średniowieczu, a nie o magach i królewnach :rolleyes:
 

DeletedUser2590

Guest
Odp: Propozycje nowości do gry

Na początek dam autorowi topicu dobrą radę: zapoznaj się z regulaminem tego działu. Nie jest on po to, aby wymyślać niestworzone jednostki i niepotrzebne bajery, które by tylko zepsuły rozgrywkę. Tu trzeba się wykazać, a nie tylko wymyślać jednostki. Jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje nowości do gry

LoL jestem na NiE
poza tym razem masz wielka wyobraźnię i do tego pisz krócej poniewaz przeczytałem tylko do polowy , zbyt długie i nudne .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje nowości do gry

Zamiast tych ludzi czy elfów lepiej wprowadzić np Krzyżacy.
 

DeletedUser9696

Guest
Odp: Propozycje nowości do gry

Mówisz żeby stworzyć rasy to będzie więcej ludzi i więcej kasy z kont premium. Sorry ale argument nie do końca przemyślany, bo ......
Gra była by coraz bardziej zlepkiem wszystkich rodzajów gier. Niby dobrze, bo bardziej uniwersalna by była, ale zazwyczaj jest tak w życiu, że im bardziej jest coś uniwersalne czyli do wszystkiego jest zarazem do niczego. Bo lepiej być w czymś jednym dobrym, niż we wszystkim "uchodzącym w tłumie". Gra straciła by na klimacie i tak naprawdę więcej by ludzi odeszło w końcowym rozrachunku, niż przyszło.

Jestem co do jednego z tobą zgodny. Aby była możliwość kontrataku przybywających wojsk, bo najlepszą obrona jest atak. Gostek atakujący (lub gościówa żeby nie było) by dostał częściowo łomot i by wrócił do siebie. Jednak myślę że tylko w wypadku gdyby stracił ponad 50 % wojsk, to by nie kontynuował ataku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje nowości do gry

szczerze mowiąc to plemiona to nie jest swietna gra a jak będzie dalej się tak rozwijać jak sie rozwija to jej dni są policzone :) pomysł moze być
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje nowości do gry

tiaaa. ja bym jeszcze dodal czolgi, smoki ogniste i ogoniaste oraz pijaka. jednostka ofensywna. idzie do wrogiej wioski i rozpija tamtejszych szlachcicow. po takim zabiegu wszystkie wioski gracza przechodza na wlasnosc pijaka, ktory jest botem z ambicja bycia pierwszym w rankingu.
a tak powaznie: to nie herosi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje nowości do gry

Człowieku już mi cie żal. Zjadą cię i na co ci to? Trzeba było przeczytać regulamin.../ Pomysł do kitu, za dużo sie nagrałeś w władcę pierścieni i innych takich zrytych gierek
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje nowości do gry

Lol za dużo się nagrałeś gier typu Spellforce i Knights and merchants.

Plemiona to gra w czasie rzeczywistym, i w rzeczywistości.

Chyba mi nie powiesz że w średniowieczu naprawdę istniała magia?
To są tylko legendy.

P.S. może jeszcze wprowadzisz rasę "pijocyny"? :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje nowości do gry

CO to jest?
Czytaj i nie mów:eek:
Były 1000 ' siące takich propozycji i żadna nie przeszła po za : łócznikami więc
nie pisz głupot.

A zagłosowałem na : Nie , są okropne.
 

DeletedUser13913

Guest
Odp: Propozycje nowości do gry

Od razu dodajmy nekromante żeby nam wojska wskrzeszał w postaci szkieletów i zombie oraz Wiedźmina.Plemiona to gra osadzona we wczesnym średniowieczy, (czasy Mieszka I) więc kuszników nie ma bo Chińczycy stworzyli kuszę i zaciekle jej planów strzegli (ale d**a nie udało się).Szpieg, jest już zwiadowca to ci mało?!Najemnik, istnieje coś takiego jak lekki kawalerzysta.Mag, ja też lubię światy arcanum, ale czy znasz jakieś WIARYGODNE źródło historyczne w którym ktoś wymiata z FIREBALLa?!?!A poza tym to na niemieckim forum plemion.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje nowości do gry

Wszystko ladnie cacy, ale ja tu nie widze ani jednej kompletnej propozycji - dlatego tez temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry