Propozycje i uwagi odnośnie off-topica

DeletedUser

Guest
Jak zauważyliście off-topic ma nowego moderatora i mam nadzieję, że będzie go miał bardzo długo:). Część z Was mnie zna, część pewnie kojarzy bo często pisywałem na tym forum. Z doświadczenia wiem, że ten dział powinien być przede wszystkim dla usera zatem wszelkie Wasze sugestie przeczytam i postaram się aby moje moderowanie tutaj było dla Was przyjazne (no pewne granice muszą być przestrzegane). Pozdrawiam i zabieram się za uporządkowanie tego, od dawna głodnego moda, subforum:)
 

DeletedUser

Guest
Ode mnie jedna uwaga - tez kiedyś byłem Testmodem, też miałem fioła na punkcie poszczególnych punktów regulaminu, po czym z tego wyrosłem... Ty nie popełnij tych błędów, kieruj się rozsądkiem w interpretacji, kasowaniu postów, kartkowaniu - zwłaszcza, że moderujesz baardzo specyficzny dział :)


P.S.
Usera? To jakiś nowy model Ursusa? :D

User = użytkownik, co do specyfikacji działu to o czym ja pisałem pierwszy post?:p /edit by Przemo716
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10424

Guest
Regulamin tego forum jest tak zbudowany, że dla typa, który pisze na kilku innych forach tutaj nigdy nie będzie w miarę normalnie.
 

DeletedUser

Guest
Regulamin tego forum jest tak zbudowany, że dla typa, który pisze na kilku innych forach tutaj nigdy nie będzie w miarę normalnie.

A pro po regulaminu, możecie dawać własne sugestie dla regulaminu działu. Zamierzam poddać go liftingowi oraz trochę zmienić. Wszelkie Wasze uwagi będą przez mnie rozważane. W końcu to My-użytkownicy jesteśmy w tym dziale najważniejsi:)

A bym zapomniał oczywiście obowiązuje i będzie obowiązywał regulamin całego forum, no ale już z mojej strony jego interpretacja będzie "wyjątkowa" tak jak wyjątkowy jest ten dział:)
 

DeletedUser

Guest
Wreszcie ktoś odważył się przygarnąć off-topic. Osobiście aż mi się nóż w kieszeni otwierał, gdy patrzyłem jak ten najlepszy dział forumowy został zaniedbany. Wskazówek żadnych Przemo nie potrzebuje, bo sam najlepiej będzie wiedzieć jak tym wszystkim pokierować. Szkoda tylko, że będzie czekać 2 tygodnie na otrzymanie pełnej rangi.
 

DeletedUser135451

Guest
Tak Off-Topic nie mówiąc dużo
To jest jak wszyscy wiedzą odpowiedzialność
ale jak pisał gracz powyżej żadnych wskazówek
 

DeletedUser135398

Guest
moją sugestia jest, żeby tępić( tzn. bannować każdego jak sie nadzieje :p ) dzieci NEO, bo tacy jak oni to są grypą forum :D

A tak to powodzenia...
 

DeletedUser

Guest
Hmm ja jeszcze nikogo nie karałem za spam i na razie nie zamierzam (a na pewno mam taką nadzieję, że nie będę musiał:)).
 

DeletedUser10424

Guest
Ostrzeżenia za pojedyncze wulgaryzmy, które nie mają na celu obrażenie innego użytkownika, to bezsensowna rzecz. Sam nie wiem ile takich ostrzeżeń dostałem. Poza tym za dużo tutaj tolerancji dla trolli intrenetowych, ostatnio mało czytam, to nie orietnuję się dobrze, ale jakiś czas temu to użytkownicy ze średnią wieku ok. 13 lat i jak się domyślam IQ < 100 byli tutaj najliczniejszą grupą.
 

CartoonNetwork

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
0
Ostrzeżenia za pojedyncze wulgaryzmy, które nie mają na celu obrażenie innego użytkownika, to bezsensowna rzecz. Sam nie wiem ile takich ostrzeżeń dostałem. Poza tym za dużo tutaj tolerancji dla trolli intrenetowych, ostatnio mało czytam, to nie orietnuję się dobrze, ale jakiś czas temu to użytkownicy ze średnią wieku ok. 13 lat i jak się domyślam IQ < 100 byli tutaj najliczniejszą grupą.

Wiek się zmienił, ale pewnie IQ nie.
Przepraszam za OT.
 

DeletedUser8099

Guest
A ja bym był bardzo wdzięczny za przywrócenie możliwości korzystania z innych stylów niż Tribalwars_v2
 

DeletedUser

Guest
Co najdziwniejsze, styl forum zmienia mi się na T-2 tylko w tym dziale :)
 

DeletedUser

Guest
Styl jest tak ustawiony ponieważ tylko pod nim działają tagi. Mam nadzieję, że wszyscy jakoś się przyzwyczają, za niedogodności przepraszam, ale system tagów jest bardzo przydatny w dziale off-topic.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Przemo jak na razie bardzo dobrze się sprawdzasz :)

Dzięki. Nie było mnie przez ostatnie dwa dni, ale widzę, że zbytnio nie ma bałaganu:).
Przy okazji wspomnę, że chodzi mi pewny ciekawy pomysł po głowie na mini konkursik dla czytelników off-topica i jak znajdę chwilę to go dopracuje i upublicznie.
 

DeletedUser

Guest
Moja propozycja konkursu:

Ogłaszam konkurs na króla bądź królową działu OFF-Topic. Jest to zabawa polegająca na pobudzeniu tegoż działu do dawnej aktywności oraz przywrócenie mu dawnej renomy. Zatem jak jest konkurs to musi być i regulamin:

[FIELDSET="Regulamin"]
  1. Każda osoba, która napisała przynajmniej jeden post w dziale może wziąć udział.
  2. Kadencja króla/królowej trwa dwa miesiące, tyle samo co okres trwania konkursu.
  3. Co pół roku można ubiegać się o reelekcje.
  4. O rozstrzygnięciu zadecyduje suma zdobytych dużych punktów w poszczególnych konkurencjach.
  5. Modod działu może przydzielić dodatkowe pięć dużych punktów wedle swojego przekonania.
  6. Nagrodą w zabawie jest .... satysfakcja:) oraz umieszczenie nicku w Sali Chwały
  7. Konkurencje:
    • Najlepszy post - Tydzień po rozpoczęciu konkursu pojawi się temat, gdzie będzie każdy mógł podać swoje typy. Każdy może przydzielić trzy punkty(wszystkie jednemu postowi albo np jednemu dwa punkty, drugiemu jeden)*. Zwycięzca tej konkurencji otrzymuje pięć dużych punktów, drugie miejsce trzy duże punkty, trzecie dwa a czwarte jeden(zawsze się mówi że czwarty ma najgorzej, czas to zmienić;))
    • Nowy, oryginalny i ciekawy temat - Zasady takie same jak w konkurencji "Najlepszy post"
    • Najwięcej zaproszonych aktywnych - Osoba, która zachęci nowego użytkownika** do postowania otrzyma jeden punkt jeśli ten user napisze trzy sensowne posty, dwa jeśli pięć a trzy jeśli dziesięć i więcej. Zwycięzca tej konkurencji otrzymuje pięć dużych punktów, drugie miejsce trzy duże punkty, trzecie dwa a czwarte jeden.
    • Mini konkurs na najlepszy post reklamujący OFF-Topic - Przydział dużych punktów jak wyżej, lecz decyzja kto ma je otrzymać wyjątkowo podejmie jury (w składzie jednoosobowym***)
    • Organizator, zwycięzca mini-turnieju (np, na najlepszą sygnę, Bitwa na słowa) zatwierdzonego przez moda - Dodatkowe pięć dużych punktów.
*Konieczne jest krótkie uzasadnienie wyboru, mod zastrzega sobie prawo kasacji oddanego głosu w razie rażącej nieuczciwości. Ma to być zabawa.
**Nowy użytkownik tutaj oznacza osobę, która nie pisała wcześniej w tym dziale lub jej ostatni post sięga przynajmniej rok wstecz
***Stan na dzień dzisiejszy, opcjonalnie cztery osoby będą(mod działu, smod, losowo wybrany aktywny user off-topica i poprzedni zwycięzca), mod działu ma głos podwójny
[/FIELDSET]

Czekam na opinie i uwagi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry