Propozycje i uwagi odnośnie off-topica

DeletedUser

Guest
no ja ;P
proponuje by osoby z min miesiacem na forum mogly glosowac :p
przynajmniej multi nie powstana, bo wiadomo -.- i tak wygra ten co ma wiecej kolegow, ktorzy na jego temat/post zaglosuja ;)
 

DeletedUser

Guest
z tego co wiem to w osobnym temacie daja tytul tematu, zalozyciela i przydzielaja pkt za temat ;D
 

DeletedUser

Guest
Niedługo wystartuje konkurs to wszystkie tematy potworzę. Muszę tylko parę spraw pozałatwiać.
 

DeletedUser

Guest
Jako że w ostatnim czasie bardzo ciepło zostały przyjęte dwa tematy (dokładnie o wyborach i mundialu), a dyskusja była bardzo ciekawa i rzeczowa postanowiłem otworzyć dwa wątki (ten i ten ) będące tak jakby ich kontynuacją i je podpiąłem jako ważne. Zapraszam serdecznie do postowania.
 

DeletedUser

Guest
Mam do Was wielką prośbę - miłoby było, gdybyście w tematach typu "jakiej muzyki słucham", "jakie seriale oglądam", "jakie gry lubię" itp. podawali jakąś argumentację, ewentualnie linki, jest to zdecydowanie bardziej interesujące niż czytanie że użytkownik aaa słucha gatunku ccc. Na prawdę dużo przyjemniej czyta się bardziej rozbudowane opinie aniżeli same suche nazwy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jak już zapewne zauważyliście w Off-Topicu pojawił się nowy mod - Fogel. Przejmuje on po mnie ten dział. Życzę mu samych sukcesów w prowadzeniu tej dość specyficznej części forum i dziękuje wszystkim użytkownikom, którzy do tej pory mnie tutaj znosili :).

Pozdrawiam

P.S. To, że nie będę tutaj moderował nie oznacza, że nie będę tutaj zaglądał:).
 

DeletedUser

Guest
Propozycja - skoro mamy temat o piłce, tej kopanej - może warto otworzyć temat o piłce, tej odbijanej? :)
Celowo sam nie zakładam tematu - myślę, że najlepiej sprawdziłby się schemat zastosowany do rozmów o piłce nożnej - rozmowa rozpoczęta przez moderatora i ,,przyklejona".
 
Do góry