Propozycje dotyczące rozwoju gry - temat zbiorczy

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
98
Napiszę tutaj bo nie chce mi się nowego tematu robić - dodać możliwość nie wrzucania listy przyjaciół w chat, jak ma się 100 przyjaciół to posiadając włączony chat ładowanie strony trwa masę czasu i zawiesza to kartę.
 

PabloCanaletto

Topornik
Wynik reakcji
205
W kwestii chatu, z chęcią zobaczyłbym możliwość modyfikacji jego wielkości. Żeby nie trzba było wchodzić w Wiadomości, jak ktoś raport wrzuci, czy chcę sobie przewinąć kawałek wstecz coś sprawdzić. Jak dowolna modyfikacja wielkości to za dużo, to chociaż maksymalizacja w postaci jakiegoś dużego okna dialogowego.
 
Ostatnia edycja:

Alpie

Chłop
Wynik reakcji
5
Proponuje dodać w ustawieniach gry opcję wyboru, w którym miejscu ma się wyświetlać zegar systemowy, z możliwością ustalenia wielkości czcionki. Osobiście chciałbym mieć zegar stale widoczny, np. w górnym menu, na lewo od przycisku "USTAWIENIA". No i oczywiście klasyczny widok mapy dla chętnych.
 

korbladeXD

Chłop
Wynik reakcji
2
proponuje dodać więcej warunków przynależenia do dynamicznych grup żeby było więcej możliwości, przykłady (tego mi brakowało przy robieniu grup): dać możliwość zaznaczenia że wioska NIE MA aktywnego zbieractwa, dać możliwość ustawienia zmiennej jako innej grupy dynamicznej, czyli np. wioski które mają 50 pików, 10 taranów ale NIE NALEŻĄ do grupy dynamicznej "abc"
 

PabloCanaletto

Topornik
Wynik reakcji
205
Grupy dynamiczne nie mogą bazować na innych grupach dynamicznych, bo mogłyby się zapętlić.

Przydało by się w sumie tylko "Dostępne jednostki" liczone sumarycznie w populacji jak wsparcie populacji.
 

bafik2004

Chłop
Wynik reakcji
9
Przejrzysty przegląd obrony danego gracza dla adminów plemienia. Aby po najechaniu na mapie na daną wioskę własnego gracza, admin widział co w niej jest, nie musząc szukać informacji w zakładce Obrona w przeglądzie członków. Ułatwi to sprawdzanie KD kto niepotrzebnie kisi deff zdala od frontu.
 
Ostatnia edycja:

pawelgrom1

Szlachcic
Wynik reakcji
2.179
Przejrzysty przegląd obrony danego gracza dla adminów plemienia. Aby po najechaniu na mapie na daną wioskę własnego gracza admin widział co w niej jest nie musząc szukać informacji w zakładce Obrona w przeglądzie członków. Ułatwi to sprawdzanie KD kto niepotrzebnie kisi deff zdała od frontu.
Fajny pomysł.
 

Meps

Chłop
Wynik reakcji
11
Możliwość ukrycia własnych rozkazów z poziomu placu, ale tak żeby nie trzeba było tego robić za każdym odświeżaniem strony. Przy dużej liczbie wysłanych ataków strona ładuje się wolniej co wydłuża czas np. wysyłania wojska na farmy.