Propozycje artykułów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182378
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser182378

Guest
Tutaj prosimy o zamieszczanie, nawet i hasłowo, tematów artykułów o których chcielibyście poczytać na help.plemiona
 

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.639
masowa rekrutacja - mechanika działania i trochę więcej info niż jest obecnie
 

DeletedUser177535

Guest
Dokładne omówienie Menadżera Konta. Jestem starym graczem i nigdy z tego nie korzystałem. Jestem ciekawy ile czasu oszczędzę używając tego. W jaki sposób to działa i jak to skonfigurować...
 

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.639
Dokładne omówienie Menadżera Konta. Jestem starym graczem i nigdy z tego nie korzystałem. Jestem ciekawy ile czasu oszczędzę używając tego. W jaki sposób to działa i jak to skonfigurować...

Jest już artykuł o Menadżerze konta, wystarczy jego aktualizacja. Artykuł nie zawiera informacji o zakładkach "Technologia" i "Zapasy". No i przydałoby się zmienić nazwy w spisie treści na tytuły zakładek, "menadżer wioski" na "budowa" itd.
 

DeletedUser182378

Guest
Czy są jakieś takie społecznościowe zagadnienia o których chcielibyście usłyszeć w najbliższym czasie? Coś innego niż same poradniki?
 

DeletedUser177535

Guest
Jest już artykuł o Menadżerze konta, wystarczy jego aktualizacja. Artykuł nie zawiera informacji o zakładkach "Technologia" i "Zapasy". No i przydałoby się zmienić nazwy w spisie treści na tytuły zakładek, "menadżer wioski" na "budowa" itd.

Mógłbyś podlinkować, proszę?

Czy są jakieś takie społecznościowe zagadnienia o których chcielibyście usłyszeć w najbliższym czasie? Coś innego niż same poradniki?

Społecznościowe? Może w jaki sposób Plemiona zmieniały się w przestrzeni lat? Nie orientuję się czy coś takiego było, jeżeli było to z góry przepraszam.
 
Do góry