Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6429
  • Data rozpoczęcia

czy jesteś za usunięciem działu czesia.Powód jest chyba znany...

  • tak

    Głosy: 37 64,9%
  • nie

    Głosy: 20 35,1%

  • W sumie głosujących
    57
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

Popatrzcie na "normalnym" forum czyli bez "Dział'u Czesia" za 3 odpowiedzi pod rząd dostaje się warna..A czy na Dziale Czesia mogło by być 5 ?
I czy wolno się obrażać ? Bo jeśli nie to ja bym proponował 2 modów ale tak jakby nie z pełnymi prawami..Nie mogli by usuwać postów ani zamykać..
Ale mogli by dawać warny tylko za obrazę kogoś ale nie np Noob albo nupek tylko poważniej..
Zrobić wybory i administracja zadecyduje..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

O Boże co sie tu narobiło ???... o_O
Dział czesia ,nie no tym to mnie rozbroiliście ...
Popieram wyłączenia licznika postów w OFFtopie ale nie dział czesia ,teraz będzie jeszce więcej spamu ,w innych działach po to aby nabić posty...

A co do propozycji to jestem za...

PS...
O kurcze jak ja mam mało postów
 

DeletedUser10544

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

To może inaczej:czy któryś z panów,pań zdaje sobie sprawę ile było kasowanych wypowiedzi w starym offtopie?? w tej chwili powiem że jakieś 10% tego co było.Cieszy mnie ze ludzie którzy naprawdę mają coś konkretnego do powiedzenia nie tracą właśnie przez takich "Czesiów".Ich poziom wypowiedzi świadczy o poziomie emocjonalnym i intelektualnym i niech takie wypowiedzi zostaną lepiej w tym dziale.Oczywiście jeśli ktoś łamie regulamin działu /TUTAJ DOSTĘPNY/ należy taką wypowiedz raportować,kara jest jedna :D
Sam tam nie zaglądam, boję się zobaczyć jaki poziom mają ludzie, którzy tam szaleją.Za pewne Ci normalni użytkownicy tego forum robią podobnie i apeluje do pozostałych:


Jestem za tym by dział został,należy odizolować "sprawnych inaczej"
 

DeletedUser21868

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

Macie racje dział o czesi powinien zniknąc bo tylko jest tam SPAM :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

nie ma sensu go usuwać... mogą się tam wyżyć beztrosko spamerzy nie bałaganiąc inncyh działów... moze gdzie indziej by aż tak nie bałaganili ale i tak by pisano bzdurne posty... a tak... hmmm moze moderatorzy powiedzą czy ubyło im po działach spamu?
 

DeletedUser10544

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

nie ma sensu go usuwać... mogą się tam wyżyć beztrosko spamerzy nie bałaganiąc inncyh działów... moze gdzie indziej by aż tak nie bałaganili ale i tak by pisano bzdurne posty... a tak... hmmm moze moderatorzy powiedzą czy ubyło im po działach spamu?


jestem jednym z ludzi którzy zajmują się Off Topem.Od czasu gdy powstał "czesio" spam oraz bzdetne tematy znikły powiedzmy w 90%.Jestem zdumiony że nasi userzy potrafią dyskutować nie dość że na poważne tematy to jeszcze w sposób kulturalny i rzeczowy.Dlatego właśnie jestem za zostawieniem "czesia" w spokoju
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

Spam zniknął bo zniesiono reputy ! ten dział jest dla tych co mają coś z beretem, ale głupi argument że muszą się wyżyć, mało jest durnych for o czesiu ? mało jest miejsca do spamowania w necie ? to może jak ludzie będą mówić o seksie zrobicie dział xxx ?
Forum jest dla ogółu i może tam wchodzić każdy ale żeby takie rzeczy tam czytać ? przynajmniej jedno jest dobre, upewniłem się kto powinien iść do lekarza.

Ogólnie zaniżono poziom forum plemiona.pl , wstyd, nawet małolaty powinno stać na normalne dyskusje a niepełnosprawnych należy banować !!
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

jestem jednym z ludzi którzy zajmują się Off Topem.Od czasu gdy powstał "czesio" spam oraz bzdetne tematy znikły powiedzmy w 90%.Jestem zdumiony że nasi userzy potrafią dyskutować nie dość że na poważne tematy to jeszcze w sposób kulturalny i rzeczowy.Dlatego właśnie jestem za zostawieniem "czesia" w spokoju
załóżmy jeszcze działy :
zabawy - o ! SPAM ZNIKNĄŁ!
ciekawe fora internetowe - spamu coraz mniej...


zaniedługo spam w tamtym dziale nie wystarczy i "zakarzą" inne fora...W jakim celu?Proste...Denerwowania innych ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

Dział Czesia Do usunięcia jest na 100% !:cool:
 

DeletedUser13110

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

nie ma sensu go usuwać... mogą się tam wyżyć beztrosko spamerzy nie bałaganiąc inncyh działów... moze gdzie indziej by aż tak nie bałaganili ale i tak by pisano bzdurne posty... a tak... hmmm moze moderatorzy powiedzą czy ubyło im po działach spamu?


Mhm a potem im to wejdzie w nawyk i gdzie indziej zaczną to robić. Jak ktoś spamuje to sie go banuje i tyle. A jak macie za mało moderatorów do tego to dajcie do teamu nowych. Trzeba usunąć ten dział. Forum plemiona nie jest takie jak dawniej. Tamto było o wiele, wiele, lepsze. :(

Jak powiem na innym forum na przykład ikariam.pl to na pewno zaczną się śmiać z tego idiotycznego działu. Jeden w tym dziale Czesia gość spamował pisząć "SDAHSHDASHDHASHDASHD" i potem mi ciągle na PW to pisał ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27977

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

OMG to rzeczywiście jakiś porąb(przejdzie li to słówko czy wytną?).
Dział Czesia niech będzie istniał.Ja się od niego i od offtopu trzymam z daleka.
A jak zaczną spamować w "poważnych" tematach to posypią się bany i tyle będzie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

Mi to w sumie wsio , ten dział Czesia tylko nie mogę pojąć argumentu "przeniosą się gdzie indziej" To w końcu jesteście moderatorami i potraficie to ukrócić ... chyba, że z Was tylko kolorowe popierdółki , które wolą brud pod dywan schować, niżeli wynieść z domu , taka metafora jakby ktoś nie zrozumiał ...
 

DeletedUser5820

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

Oczywiście, od czasu wrzucenia działu Czesia, doświadczeni gracze uciekają z tego forum. Jeśli Dział Czesia nie zostanie zniesiony, to forum padnie.

Odpowiem nie po moderatorsku (boć tylko tak tu można): lol :D

Popatrzcie na "normalnym" forum czyli bez "Dział'u Czesia" za 3 odpowiedzi pod rząd dostaje się warna..

Eeeee :eek:? Ciekawe ;p

I czy wolno się obrażać ? Bo jeśli nie to ja bym proponował 2 modów ale tak jakby nie z pełnymi prawami..Nie mogli by usuwać postów ani zamykać..
Ale mogli by dawać warny tylko za obrazę kogoś ale nie np Noob albo nupek tylko poważniej..
Zrobić wybory i administracja zadecyduje..

Nie wolno się obrażać i wypraszam sobie insynuacje że przymykamy oko na takie działania. Prawa moderatorskie mają smodzi w dziale Czesia i baczymy na to, co się tam dzieje w ramach tzw. "rzucania mięsem". Osobiście wchodzę w ten dział tylko z przymusu (boć taka ma praca). Bo gdyby nie to - omijałabym go szerokim kołem.

Macie racje dział o czesi powinien zniknąc bo tylko jest tam SPAM :eek:

Nie było działu Czesia - spam był tak czy siak. Jest jak zaraza, która niestety przyczepiła się do pewnej części populacji internautów i puścić nie zamierza. Tak jak zawsze będą ludzie mądrzy i głupi - tak zawsze spam w necie będzie miał pożywkę dla swego istnienia.

Ogólnie zaniżono poziom forum plemiona.pl , wstyd, nawet małolaty powinno stać na normalne dyskusje a niepełnosprawnych należy banować !!

Z całym szacunkiem, ale proszę nie używać słów nieadekwatnych do sensu zdania i odczepić się od ludzi niepełnosprawnych (zarówno umysłowo, jak i ruchowo). Jak widać - nie zna Pan żadnych ludzi niepełnosprawnych skoro Pan tak pisze, ja natomiast znam i to sporo takich osób, więc Pańskie słowa są jak najbardziej nie na miejscu.

załóżmy jeszcze działy :
zabawy - o ! SPAM ZNIKNĄŁ!
ciekawe fora internetowe - spamu coraz mniej...


zaniedługo spam w tamtym dziale nie wystarczy i "zakarzą" inne fora...W jakim celu?Proste...Denerwowania innych ;/

Tylko Ty sam i wyłącznie Ty siebie denerwujesz. Nie wchodź do tego działu - nie będziesz się denerwował. Takie to trudne? Co z tego że jakieś dziecko zakłada sobie temat: "hahahahah"? Tak naprawdę gdybyś Ty i Tobie podobni "olał" takie wątki i nie zwracał na nie uwagi, takiemu dziecku, z braku poklasku i uwagi innych - szybko by się znudziło. Im bardziej zwracacie na to uwagę i wściekacie się z tego powodu tym bardziej dajecie powód takim dzieciom by spamować. Cieszy się dzieciątko, że znalazło się w centrum uwagi. A świata się nie zmieni. W pogoni za pieniądzem jest mnóstwo dzieci neo pozostawionych sam na sam z komputerem w celach, hmmm, "edukacyjnych. :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

Z całym szacunkiem, ale proszę nie używać słów nieadekwatnych do sensu zdania i odczepić się od ludzi niepełnosprawnych (zarówno umysłowo, jak i ruchowo). Jak widać - nie zna Pan żadnych ludzi niepełnosprawnych skoro Pan tak pisze, ja natomiast znam i to sporo takich osób, więc Pańskie słowa są jak najbardziej nie na miejscu.

Z całym szacunkiem, tylko na to Panią stać ? i tak delikatnie określiłem tego typu ludzi, niepełnosprawność ma wiele znaczeń i wiadomo o co mi chodziło.
 

DeletedUser6793

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

tak tylko pomyslcie....JAK ZLIKWIDUJE SIE DZIAŁ CZESIA TO TE DZIECI WPADNA NA INNE NORMALNE WĄTKI I BEDA SPAMOWALI ILE SIE DA....a tak na swoim pospamuja...wcale nie musicie wchodzic na dzial czesia...ale zlikwidowanie go pogorszylo by sytuacje...

Dokładnie. Chciałem napisać to samo.
Gdy jest jedno miejsce gdzie spam jest dozwolony to pozostali użytkownicy maja spokój i nie muszą wcale tego spamu oglądać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

Takie pytanie do administracji. Dlaczego ten temat jeszcze nie jest zamknięty. Już pozamykaliście przecież wszystkie niewygodne dla was tematy:p Pewnie jest żałosny i ewidentnie userzy szukają dziury w całym;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

Mhm a potem im to wejdzie w nawyk i gdzie indziej zaczną to robić. Jak ktoś spamuje to sie go banuje i tyle. A jak macie za mało moderatorów do tego to dajcie do teamu nowych. Trzeba usunąć ten dział. Forum plemiona nie jest takie jak dawniej. Tamto było o wiele, wiele, lepsze. :(

Jak powiem na innym forum na przykład ikariam.pl to na pewno zaczną się śmiać z tego idiotycznego działu. Jeden w tym dziale Czesia gość spamował pisząć "SDAHSHDASHDHASHDASHD" i potem mi ciągle na PW to pisał ;/
To nie wchodź tam, a nie prawie w każdym temacie się dopisujesz tym bardziej prowokując do spamu. Trzymają się tam bo tam wolno... Rob już zauważył że ma mniej spamu gdzie indziej, zaspamuje ktoś gdzie indziej dostanie warna wróci do działu czesia i spokój.

Forum ikariam to dopiero jest syf i spam... a jakiejkolwiek rzetelnej informacji tam nie znajdziesz ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31375

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

nie nie i jeszcze raz nie! powód? ludzie by się nudziły , bezsęsowne
edit:
To nie wchodź tam, a nie prawie w każdym temacie się dopisujesz tym bardziej prowokując do spamu. Trzymają się tam bo tam wolno... Rob już zauważył że ma mniej spamu gdzie indziej, zaspamuje ktoś gdzie indziej dostanie warna wróci do działu czesia i spokój.

Forum ikariam to dopiero jest syf i spam... a jakiejkolwiek rzetelnej informacji tam nie znajdziesz ;p

pikiner ma racje , jeśli usuną Dział Czesia to gdzie indzej coś b spamowało , warn;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

Usuńcie, tylko sie śmietnik z tego zrobił
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Odp: Propozycja usunięcia działu czesia - powód : każdy wie...spam...

Dobra, koniec ze spamowaniem TUTAJ.

Jak już wspomniałem - sprawa jest BANALNA: nie podoba Ci się tam = NIE WCHODŹ.
To że ktoś jest "dorosły" i nie pociągają go place zabaw, to nie powód aby likwidować piaskownicę, dzięki której dzieci bawią się we własnym gronie i nie wbiegają pod koła samochodów.
Taka niezbyt wyszukana, ale chyba całkiem adekwatna alegoria.

Zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry