propozycja na nowy server plemion

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17195
  • Data rozpoczęcia

podoba ci sie pomył

  • Tak:)

    Głosy: 10 16,9%
  • Nie:(

    Głosy: 46 78,0%
  • Tak, ale coś bym zmienił(a)

    Głosy: 3 5,1%

  • W sumie głosujących
    59
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser17195

Guest
Plemiona jest to bardzo fajna gra ale brakuje jej nacji tak jak: Rzym ,Galia ,Germania ,Egipt , Grecja. Wiec co sadzicie żeby powstał taki Server na którym byśmy grali nacjami i byśmy mieli większy wybór jednostek Np. W Grecji byśmy mieli hoplitów a w Rzymie legionistów .
 

DeletedUser9519

Guest
Odp: propozycja na nowy server plemion

Plemiona jest to bardzo fajna gra ale brakuje jej nacji tak jak: Rzym ,Galia ,Germania ,Egipt , Grecja. Wiec co sadzicie żeby powstał taki Server na którym byśmy grali nacjami i byśmy mieli większy wybór jednostek Np. W Grecji byśmy mieli hoplitów a w Rzymie legionistów .

nie no w średniowieczu legionistów:D:D:D
Głos na NIE!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: propozycja na nowy server plemion

nie rób z plemion traviana :/ mnie siuę podoba tak jhak jest tylko prędkość 2x jest wyśmienita bo zwykła trochę za wolna :p
 

DeletedUser14894

Guest
Odp: propozycja na nowy server plemion

Jak koniecznie chcesz pograć którąś z tych nacji to sobie graj w traviana. Masz tam galów, germanów i rzymian. Do plemion na pewno nie będą na razie wprowadzane nowe nacje.

Głos oczywiście na nie!!!
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: propozycja na nowy server plemion

tak jak moi poprzednicy Plemiona to nie Travian czemu więc nie zagrasz w Traviana jak chcesz mieć nację lub graj w Warcrafta lub Warlords Battlercry II jak chcesz miec rózne nacje :p :mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: propozycja na nowy server plemion

No ale jak by bylo cos takiego że by można budowac wiecej no wiecie rozwijac miasto na jeszcze wiekesze :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: propozycja na nowy server plemion

Robisz z plemiona travian nie podoba ci sie to graj sobie w cos innego plemiona sa swietne takie jakie sa i niech takie zostanal



STANOWCZO NIEEEEEEEEEEEEEE
 

DeletedUser

Guest
Odp: propozycja na nowy server plemion

Nie ! Nie ! Nie ! Nie rób z plemion jakichś travianów i innych pierdół ! Po co dodawać takie rzeczy !? Ja uwielbiam plemiona właśnie za to, że nie ma tu podziału na lepsze i gorsze nacje czy coś i każdy ma taką samą siłę, tylko musi umieć ją wykorzystać !!!
 

DeletedUser12554

Guest
Odp: propozycja na nowy server plemion

Teraz jest dobrze po co nam jakieś nacje?? to nie wnosi do gry nic nowego
 

DeletedUser

Guest
Odp: propozycja na nowy server plemion

I tak nic z tego nie będzie bo nie jest to zależne od ekipy tylko od programistów z GMBH, zmienić trzeba by było cały kod gry, nie zrobią tego, nawet na to nie licz :]
 

DeletedUser

Guest
Odp: propozycja na nowy server plemion

Kurde wkurzają mnie takie propozycje;jestem pikinierem gram w plemiona od 2 tygodni i chce zmienić całą grę bo mi się tak podoba
NIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: propozycja na nowy server plemion

A mi ten pomysl nawet sie podoba ale jak to sobie wyborazasz?? wybieramy sobie jaka ta wioska ma byc czy co?
 

DeletedUser

Guest
Odp: propozycja na nowy server plemion

To jest gra plemiona a nie coś podobnego traviana. Niech zostanie tak jak jest...
 

DeletedUser

Guest
Odp: propozycja na nowy server plemion

NIE!!! Kolejny idiotyczny pomysł. Zrobi się travian, a ja osobiście nienawidze traviana:mad::mad::mad: lecz plemiona bardzo lubie:D:D:D
 

DeletedUser1697

Guest
Odp: propozycja na nowy server plemion

Widzę, że twórca tego pomysłu za dużo grał w traviana
Jestem na NIE!
 

DeletedUser15753

Guest
Odp: propozycja na nowy server plemion

Który to już taki pomysł?! Japońskie wioski, nacje, narody... Ludzie, po co to? Plemiona to prosta gra i w dodatku ma miejsce w średniowieczu, więc nie wiem skąd wytrzasnąłeś Rzymian, Egipcjan i Greków!
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.004
Odp: propozycja na nowy server plemion

Ech... jedni chcą rzymian i greków, drudzy wampirów i wilkołaków...
Jakby trudno było zrozumieć, że to mają być PLEMIONA - autorska gra firmy InnoGames, a nie kalka pomysłów zaczerpniętych od konkurencji...

Koniec spamowania :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry