[PROPOZYCJA] Monety.

  • Rozpoczynający wątek GGO 2 DDP Schagy
  • Data rozpoczęcia

Podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak.

    Głosy: 4 9,8%
  • Nie.

    Głosy: 29 70,7%
  • Obojentne.

    Głosy: 2 4,9%
  • Na special

    Głosy: 6 14,6%

  • W sumie głosujących
    41
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Siemano.

Mam taki pomysł, żeby dodać "srebrne monety".
Wykorzystywało by się je w rynku, tzn. (np:100sm=1k każdego surowca lub 5000sm=1 przedmiot dla rycerza)
monety zdobywało by się atakując inne wioski. I to tyle. Pozdrawiam i proszę o komentarz. :]​
 

DeletedUser

Guest
Nie uważasz ,że gra byłą by wtedy bardzo ułatwiona i gracze którzy nie będą niemi kasy na te PP (za które pewnie będzie to można kupić jeśli już) to już w ogóle nie będą mili szans na jakąś sensowną grę. Już bez KP jest trudno.
 

DeletedUser160591

Guest
"Obojentne" weź to popraw:D

Byłbym za ale tylko gdyby do wymienienia za te monety byłyby flagi lub przedmioty za rycerza. No i oczywiście żadnych dodatkowych bonusów za realną kasę.
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Musisz dopracować bo np. ile by dostawało się monet za sfarmienie jednej wioski ?
 

DeletedUser

Guest
Nie uważasz ,że gra byłą by wtedy bardzo ułatwiona i gracze którzy nie będą niemi kasy na te PP (za które pewnie będzie to można kupić jeśli już) to już w ogóle nie będą mili szans na jakąś sensowną grę. Już bez KP jest trudno.


Zgadzam się całkowicie z tym Panem ^^ osobiście gram bez kp i innych dodatków. Więc jak dla mnie ! NIE ! no chyba, że na specjal. Wtedy coś by zarobili :D
 

DeletedUser135245

Guest
Pomysł bije w kierunku niedawno wprowadzonych "złotych jaj" w okresie świątecznym.
Jestem na nie i przestańcie robić szopke z tej gry :/

Może by tak wprowadzić osiołki do rynku dla uzyskania szybszej wymiany surowcami, tak jak to miało miejsce w Setlersach? :)
 

DeletedUser

Guest
GGO 2 DDP Schagy, mam dla Ciebie lepszą propozycje. Idź do sklepu kup sobie 10 kilowy młotek i strzel sobie w czachę.
 

DeletedUser

Guest
W sumie nijaki pomysł komplikujący to czego zmieniać nie trzeba, ani modyfikować. Lepiej się zastanowić 2 razy zanim się temat napisze mało realny, czy będzie przydatny dla gry.
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem mogło by przejść , ale nie widzę konieczności ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry