[PROPOZYCJA] Monety.

Dyskusja w 'Odrzucone' rozpoczęta przez użytkownika GGO 2 DDP Schagy, 31. Mar 2013.

Poleć tę stronę

?

Podoba Ci się ten pomysł?

1. Tak.

4 głos(ów)
    9,8%
  2. Nie.

29 głos(ów)
    70,7%
  3. Obojentne.

2 głos(ów)
    4,9%
  4. Na special

6 głos(ów)
    14,6%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Siemano.

Mam taki pomysł, żeby dodać "srebrne monety".
    Wykorzystywało by się je w rynku, tzn. (np:100sm=1k każdego surowca lub 5000sm=1 przedmiot dla rycerza)
    monety zdobywało by się atakując inne wioski. I to tyle. Pozdrawiam i proszę o komentarz. :]​

2. skendpro

skendpro Guest

Nie uważasz ,że gra byłą by wtedy bardzo ułatwiona i gracze którzy nie będą niemi kasy na te PP (za które pewnie będzie to można kupić jeśli już) to już w ogóle nie będą mili szans na jakąś sensowną grę. Już bez KP jest trudno.

3. Alunder

Alunder Miecznik

Docenione treści:
    0
    "Obojentne" weź to popraw:D

Byłbym za ale tylko gdyby do wymienienia za te monety byłyby flagi lub przedmioty za rycerza. No i oczywiście żadnych dodatkowych bonusów za realną kasę.

4. yusssuff

yusssuff Świąteczny artysta

Docenione treści:
    53
    Musisz dopracować bo np. ile by dostawało się monet za sfarmienie jednej wioski ?

5. veltronic

veltronic Guest

Zgadzam się całkowicie z tym Panem ^^ osobiście gram bez kp i innych dodatków. Więc jak dla mnie ! NIE ! no chyba, że na specjal. Wtedy coś by zarobili :D

6. He1976

He1976 Zwiadowca

Docenione treści:
    0
    Pomysł bije w kierunku niedawno wprowadzonych "złotych jaj" w okresie świątecznym.
    Jestem na nie i przestańcie robić szopke z tej gry :/

Może by tak wprowadzić osiołki do rynku dla uzyskania szybszej wymiany surowcami, tak jak to miało miejsce w Setlersach? :)

7. Rayearth

Rayearth Guest

GGO 2 DDP Schagy, mam dla Ciebie lepszą propozycje. Idź do sklepu kup sobie 10 kilowy młotek i strzel sobie w czachę.

8. Gryzellda

Gryzellda Guest

W sumie nijaki pomysł komplikujący to czego zmieniać nie trzeba, ani modyfikować. Lepiej się zastanowić 2 razy zanim się temat napisze mało realny, czy będzie przydatny dla gry.

9. Morkie

Morkie Guest

Moim zdaniem mogło by przejść , ale nie widzę konieczności ;)

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.