[PROPOZYCJA] Frakcja

Czy jesteś za takim pomysłem?


  • W sumie głosujących
    71

Omen Junior

Chłop
Wynik reakcji
2
Witam,⁣⁣⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣ork_2a.jpgPlemiona będąc bardzo dobrą grą z wielką rzeszą fanów skupiała się na średniowiecznym klimacie opartym na męskim, dumnym i z naciskiem na rycerskim świecie bitew. ⁣⁣⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣⁣Naciskałem na słowo Rycerskie nie bez przypadku. Plemiona od zawsze zamykały się na świecie rycerskim ze średniowiecznymi wioskami. Może warto poszerzyć potencjał Plemion i dodac tam trochę kontentu fantasy? Osobiście lubię miszanki średniowiecza z fantasy i ostatnio wpadłem na dość ciekawy pomysł który moze i jest dość radykalniejszy, lecz jeżeli wiele ludzi chciałoby takie rozwiązanie to Plemiona Team napewno weźmie go pod lupę.⁣⁣⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣⁣⁣Zadajecie sobie pytanie - No okej, ale o co wreszcie chodzi? ⁣⁣⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣⁣⁣
Obecnie w plemionach posiadamy jedną frakcję, którą na potrzeby pomysłu nazwę Frakcją Ludzi. Mimo iż gra nadal jest ciekawa to czemu by jej dodatkowo nie ożywić? Rozmyślam nad nową Frakcją, ktora by zmieniła wygląd jednostek i ogolnie wiosek, a dodatkowo ktora by miała swoją jakąś unikalną zdolność. Najlepszą oczywiście frakcją ktora byłaby pewnym przeciwieństwem dumnej rycerskiej frakcji bylaby oczywiście Frakcja bezmyślnych, agresywnych Orków. ⁣⁣⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣⁣Jak wyglądałaby taka frakcja i jakie jednostki by posiadała?⁣⁣⁣⁣⁣⁣
⁣⁣
Moja wizja na taką frakcję jest dosyć jasna: liczni, ofensywni, tani, słabsi siłowo i słabsi w defensywie wojownicy. ⁣Zamiast Rycerza mamy Dozorcę, a zamiast Szlachcica mamy Starszego Wioski. Oczywiście kazda z tych ras miałaby jakąś charakterystyczną cechę ktora by nie wpływała mocno na całą grę, ale jednak żeby była.
⁣⁣⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣⁣⁣--- ⁣Krótki opis⁣⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣⁣
Orkowie - Małomyślący, agresywni a zarazem liczebni wojownicy stanowią dla każdego wroga twardy orzech do zgryzienia. Przez samą swą liczbę sieją zamęt wśród wrogich oddziałów, a gdy już dochodzi do bezposredniego starcia stają się bezlitośnymi i krwawymi wojownikami z furią jakiej świat nigdy na oczy nie widział.⁣⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣⁣⁣Jezeli pomysł zostanie poparty przez społeczność i wzięty pod lupę Plemiona Team a w najlepszym wypadku zaakceptowany to radzę zrobić jeden świat testowy na taką zmianę. Jeżeli świat by wypali to cóż, czekałyby Plemiona duże zmiany, pozytywne odświeżenie i nowe taktyki jak i dyskuje. Dziękuję i zapraszam do tej właśnie dyskuji.⁣
(do postu dołączam zdjecia związane z naszymi przyjacielami orkami)
 

Załączniki

  • Orc_Warrior_Art_from_Sacred_2.jpg
    Orc_Warrior_Art_from_Sacred_2.jpg
    351,5 KB · Wyświetlenia: 51
  • 020e9dde55db420f1a6bf9b0bd71e9ad-2.jpg
    020e9dde55db420f1a6bf9b0bd71e9ad-2.jpg
    42 KB · Wyświetlenia: 51

Ania Emil Czarek Rafał

Miły Pan z FO CZARUŚ
Wynik reakcji
1.142
Zawsze możesz se hiroski odpalić. W hotsie5 dzikie hordy masz fajna rozwinięta frakcje orków. Ostatnio wszedłem online jakoś hula. Możesz se pograć tam disami spokojnie.

Pozdrawiam
 
Do góry