Propozycja Dodania Nowego przycisku pozwalającego usunąć zaznaczonia na mapie

Czy pomysł się podoba ?

  • Tak

    Głosy: 262 96,3%
  • Nie

    Głosy: 10 3,7%

  • W sumie głosujących
    272
Status
Zamknięty.

ewenem3nt

Zwiadowca
Wynik reakcji
73
Nie wydaje mi się , fakt może ten przysłowiowy BUM już minął ale ciągle jest masa ludzi grająca a przede wszystkim poziom gry dziś jest o wiele wiele wyższy niż na pierwszych światach , dzis kliny i kontry itp to standard , kiedyś nieliczni błyszczeli . dobrze też że gra próbuje zarabiać na funkcjach , jak wiadomo nic naszym kosztem , jak wychodzą światy to wychodzą po dwa jeden z nowościami drugi bez , żeby każdy miał co chce , bo gdyby gra nie zarabiała to nie rozwijała by się i nie miała by funduszy na nawet opłacenie serwerów , a tak gra się rozwija , idzie do przodu i niech tak będzie :)

--------------------------------------------------------------

czy może ktoś jeszcze zechciałby zagłosować ?
 

DeletedUser

Guest
Lub chociaż gdyby można było zmieniać zaznaczenia bez wczytywania mapy po każdej zmianie. np kilka zaznaczeń usuwam inne sobie zmieniam i dopiero na końcu daje zapisz zmiany.
 

DeletedUser181888

Guest
Aż dziwne,ze do tej pory jeszcze to nie jest wprowadzone.. może trzeba w supporcie spamowac by ktoś sie zainteresował?
 

DeletedUser166288

Guest
Pozwolę sobie podbić, serio dobry pomysł, nierewolucyjny, a ułatwiający życie.

Trochę nie wiem po co to podbijamy bo ja już prawie półtora roku w tym dziale temat odświeżam, no ale może kiedyś się dowiem :D
 

ewenem3nt

Zwiadowca
Wynik reakcji
73
Mi się nie śpieszy, będe aktualizować aż się zainteresują, a teraz zachęcam do głosowania ;-)
 

DeletedUser163071

Guest
jak najbardziej za, obecny system jest mało praktyczny ;/
 

ewenem3nt

Zwiadowca
Wynik reakcji
73
dzięki :)

Zapraszam do dyskusji , im większa będzie aktywność tematu tym większe szanse że ktoś to zauważy .... albo wreszcie doda ten guziczek żebyśmy im tylko dali spokój hehe :)
 

zimnomi

Rycerz
Wynik reakcji
53
Ułatwiłoby to grę więc popieram :) Wtedy moja mapa będzie jeszcze bardziej kolorowa :)
 

DeletedUser

Guest
Udogodnienie na które od dawna czekam i się doczekać nie mogę :(
 

ewenem3nt

Zwiadowca
Wynik reakcji
73
Udogodnienie na które od dawna czekam i się doczekać nie mogę :(

za to doczekaliśmy się nowych błyskotek które nawet przeszkadzają mi trochę w grze , czekam na więcej opini, zachęcam do głosowania

200 osób ZA 5 przeciw .... Nikt się nadal nie interesuje tym by to dopracować w grze :-\
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser175007

Guest
Idealny pomysł :) Jak przejdzie nie będzie trzeba 10x mapy odświeżać tylko wszystko się zaznaczy na jeden raz i będzie gotowe jedno odświeżenie mapy mniej roboty :D

Szczęśliwego Nowego Roku :*
 

DeletedUser121776

Guest
odswiezam, zeby trafilo na pierwsza strone.
Tyle ostatnio aktualizacji, a dalej brakuje tejze mocno przydatnej funkcji :]
 

DeletedUser147486

Guest
Jak już ktoś odświeżył to tylko zwrócę uwagę, ze obrazki w pierwszym poście chyba nie działają - albo ja mam jakiś problem. :c


Głos na "TAK", kolorową mapę po pewnym czasie mam zawsze, ale raz na jakiś czas warto wszystko skasować i zaznaczyć jeszcze raz, aby wszystko było widoczne, itp - niemniej teraz jest to bardzooo czasochłonne i irytujące :p
 

ewenem3nt

Zwiadowca
Wynik reakcji
73
Wygasły linki od obrazków z guzikiem co głosił napis "usuń zaznaczone" gdyby ktoś zrobił taki obrazek było by Milo sam jednak straciłem nadzieje ze wprowadza to udogodnienie
 

DeletedUser176981

Guest
Pomysł bardzo dobry. Nie używam za bardzo oznaczeń na mapie ale sądzę że się przyda.
Pozdro ewenem3nt ze św 86 ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry