Propozycja Dodania Nowego przycisku pozwalającego usunąć zaznaczonia na mapie

Czy pomysł się podoba ?

  • Tak

    Głosy: 262 96,3%
  • Nie

    Głosy: 10 3,7%

  • W sumie głosujących
    272
Status
Zamknięty.

ewenem3nt

Zwiadowca
Wynik reakcji
74
SKORO JUŻ TU ZAJRZAŁEŚ - PROSZĘ ODDAJ GŁOS
(So und wenn du dir das durchgelesen hast stimme ab!)

Moja propozycja dotyczy małego Guziczka , który umożliwiłby nam skasowanie zaznaczonych przez nas zaznaczeń na mapie . aktualnie każde zaznaczenie trzeba usuwać pojedynczo , przycisk ten bardzo usprawnił by grę moim zdaniem

(Ich habe ein vorschlag,es geht um ein Knopf.der uns erlaubt durch unsere kennzeichnung auf der mape einfach unsere erfolgreiche ziele im ganzen ab zu hacken,zurzeit müssen wir alles einzeln machen und das ist mühsam.
Dieser Knopf würde uns um ein vieles das Spielen erleichtern.)




file.html



Sam przycisk tak wygląda i jest o treści "Usuń Zaznaczone"

(Der Knopf sieht so aus.....Lösche markiertes.....)


file.html




========================================================================​




Oczywiście w tytule chodzi o "Zaznaczenia" nie "Zaznaczonia" :D udostępniajcie proszę link do ów ankiety , im więcej osób weźmie w niej udział tym większe szanse że to przejdzie , tak mi się wydaje

Tekst Polski / Pomysłodawca - ewenem3nt
Tłumaczenie J.Niemiecki - KORIBAN
Tłumaczenie J.Angielski -
Fotoshop guzika - DolasKozak
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser179272

Guest
Fajnie by też było gdyby nie trzeba 3 razy ogarniać mapy. Raz kolor dwa nick trzy nazwa...
 

ewenem3nt

Zwiadowca
Wynik reakcji
74
Fajnie by też było gdyby nie trzeba 3 razy ogarniać mapy. Raz kolor dwa nick trzy nazwa...

Niech się pierw uda z prostym guziczkiem to pokombinujemy nad kolejnymi usprawnieniami :) UDOSTĘPNIAJCIE GDZIE DACIE TYLKO RADĘ to może pomysł zostanie zauważony
 

DeletedUser169202

Guest
Również za, to okazałoby się faktycznie pomocne.
Szczególnie w późniejszym etapie.
 

ewenem3nt

Zwiadowca
Wynik reakcji
74
Dobry pomysł. Obecnie jest to niedopracowane. Jestem na tak.

już szukam kogoś kto obsłuży fotoszop , guzik będzie taki jak powinien



proszę o uświadomienie mnie jakie wymogi powinien spełniać mój pomysł żeby doszło to do skutku ?
 
Ostatnia edycja:

ewenem3nt

Zwiadowca
Wynik reakcji
74
jeżeli mogę zapytać , jakie są wymogi by pomysł zdał egzamin i został wdrożony w życie ?
 

Deleted User - 7388697

Guest
Wymóg jest prosty, ktoś musi się tym w końcu zainteresować -.-
 

ewenem3nt

Zwiadowca
Wynik reakcji
74
to co ? do TVN mam zadzwonić ? dział powinien mieć wytyczne jakieś w sprawie realizacji nadawanych pomysłów , czy w ogóle jakiś pomysł z tego podforum został kiedyś wprowadzony ?
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
Pomysł fajny. Tylko jak pisał Zumir ktoś się musi tym zainteresować.
 

DeletedUser

Guest
Chyba nikto tu nie zagląda :( A szkoda bo pomysł jest ciekawy.
 

ewenem3nt

Zwiadowca
Wynik reakcji
74
nie które tematy wiszą po parę lat a i tak nie widać zainteresowania ze strony suportu czy kogoś
 

DeletedUser63823

Guest
nie które tematy wiszą po parę lat a i tak nie widać zainteresowania ze strony suportu czy kogoś

Parę lat temu to forum tętniło życiem , teraz zaglądają nieliczni. Ta gra powoli umiera. Robią aktualizacje co chwile ale głównie po to żeby każdy więcej kasy zostawił ( szybsze rozbudowy, szybsza rekrutacja), a nie po to żeby ułatwić granie. Klimat tej gry zakończył się badajże na światach 20-tych. Także cudów nie oczekuj , ale próbuj dalej :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry