Propozycja co do MK

Za którym pomysłem jesteś ?

  • 1 propozycja

    Głosy: 0 0,0%
  • 2 propozycja

    Głosy: 3 25,0%
  • obie propozycje

    Głosy: 4 33,3%
  • żadna

    Głosy: 5 41,7%

  • W sumie głosujących
    12
Status
Zamknięty.

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Mam takie parę propozycji co do MK, głównie do asystenta farmienia:

1.Niech opcja C, tj liczy liczbę surowców i wysyła odpowiednie wojska, niech wysyła to co ustalimy a nie wysyła piki i miecze, trochę bez sens, głównie w wiosce którą zaczynało się jako 1 gdzie jakiś def był robiony i off jednocześnie.
2.Niech wyświetla farmienia z danej wioski, a nie wszystkich co również wg mnie jest dosyć nie pomyślane
3.Dodanie opcji C na mapie ?

Zwłaszcza opcja 2 przydałoby się to szybko zmienić bo aktualnie ten asystent farmienia z wyświetlaniem wszystkich ataków jest troszkę bez sensu.

PS.Jakiś mod niech zedytuje ankietę jak może ;P
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
1. Error :) Przecież to BOT :p A botow w grze nie można używać :p
2. Jak najbardziej za :)
3. hmmm Niby i korzyść, ale jakoś nie umarłbym gdyby tego nie wprowadzono :)
głos na b)
 

DeletedUser157154

Guest
yy... nic z tego nie zrozumiałem, ale skoro pawelf12 jest za (a pewnie się zna na rzeczy xD) to i ja też zagłosuję na b ;p
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Niech się wypowiedza ci co zaznaczyli opcja żadna, bo widać zaznaczyli ją tylko dlatego bo nie wiedzą jak to aktualnie wygląda i pewnie nawet premium nie mają ;)

Może wytłumacze bardziej łopatologicznie:

Aktualnie w asystencie farmera wyświetla wszystkie farmienia jakie są. Czyli np mając 100 wiosek może wyświetlić farmienie 10 albo 20 godzinnie, co wg mnie mija się z celem. Powinna wg mnie być fliltracja tych ataków aby wyświetlało tylko taki wysłane z danej wioski, a nie ze wszystkich.

A co do opcji C, czyli opcji, która liczy ile zostało surowców o ile został wysłany zwiad w ataku, niech wysyła lekką lub topory a nie piki/miecze.
 

DeletedUser157129

Guest
Jestem na tak ; )
Co tu dużo mówić...jak mi sie podoba.
 
Status
Zamknięty.
Do góry