Program do edycji grafiki

  • Rozpoczynający wątek Jazon
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Znacie jakiś dobry program do edycji, a szczegulnie do tworzenia grafiki?? najlepiej w polskiej wersji językowej...
Jeśli znasz to podaj tu jego nazwę, bo chciałbym się pobawić w grafice, a nie wiem czego użyć...

Pozdrawiam
 

DeletedUser142580

Guest
Nom w GIMP jeden z lepszych łatwo dostępnych programów graficznych.Jest dużo turialy na googlach do niego.Program może nie jest skomplikowany ale ma dużo opcji i może sprawiać trudności w obsłudze.

A picassa to on bardziej do obróki zdjęć na Naszą klasę jest .W Picassie się nie tworzy grafiki
W gimpie tak
 

DeletedUser145550

Guest
Ja także polecam gimp'a program łatwy w obsłudze służący do przetwarzania grafiki. Posiada wiele funkcji. Jeśli jesteś początkujący proponuje właśnie go.
Sądzę, że PhotoShop, także do przetwarzania grafiki cyfrowej, będzie odpowiedni dla Ciebie.
A co do Picasa pozwala tylko na przegląd poszczególnych plików graficznych. Na nim nie wykonasz nic szczególnego. Wiec polecam na początek tylko te dwa programy graficzne do użytku.

Pozdrawiam
Erev
 

DeletedUser37348

Guest
Oczywiście Photoshop, lepszego kombajnu do grafiki póki co nie ma ;)
 

DeletedUser

Guest
Photoshop i tylko on. :p
Nie słuchaj tych, którzy twierdzą, że Gimp jest lepszy, czy nawet Picasa albo Paint. :rolleyes:
 

-szybszy-

Łucznik
Wynik reakcji
37
Załatwicie mi klucz do PS CS3? :D Bo ja nie mam, a potrzebny mi jest:) Dawno się bawiłem w tym 'kombajnie' i troszkę chciałbym znów to porobić;) Klucz na pw:p tylko ma działać :)

A i oczywiście polecam PS
 

DeletedUser116373

Guest
GIMP dobry jest dla początkujących. Prosty w obsłudze jak Nokia 3310. :p

P.S Na GIMPie niezłe mapki do plemion można wykonać. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
GIMP . i nowoczesnie nazwany fotoszop ;]
ja obecnie nie używam żadnego z nich .
 
Status
Zamknięty.
Do góry