produkcja

oceń wątek

  • tak, przydało by się to

    Głosy: 14 25,5%
  • nie, jest to niepotrzebne

    Głosy: 38 69,1%
  • tak ale bym to dopracował

    Głosy: 3 5,5%

  • W sumie głosujących
    55
Status
Zamknięty.

DeletedUser8802

Guest
co myślicie o tym by wstrzymać produkcję wojska? mamy wojo do produkcji ale wstrzymujemy ją (ostatni wojak który miał się wytworzyć się wytwarza i produkcja staje) jest to przydatne jak nie chcesz by się nikt nie skapnął że wojo budujesz ( wtedy można się spokojnie podczas bycia farma klikać wojo do produkcji na noc i się nie bać że ci je rozwalą)


ps proszę swoje posty na tak , nie lub dopracował bym to uzasadniać
proszę też o moderatorów by usuwali spam (np jestem na tak)
 

DeletedUser11012

Guest
Odp: produkcja

przydatny pomysł jeżeli produkujesz wojsko a wiesz że idzie na ciebie atak od silniejszego. Jestem na tak, ale wymaga to dopracowań
 

DeletedUser13433

Guest
Odp: produkcja

Jestem na nie ponieważ jesli chcesz to mozesz wieczorem wejsc i rozpoczac produkcje ciekawe kto by z tego korzystal
 

DeletedUser

Guest
Odp: produkcja

ja nadal nie kminie

nie chodzi o propozycje tylko tego co to dawaloby farmom...
 

DeletedUser

Guest
Odp: produkcja

Jakos nie moge sobie wyobrazic na kiego bylo by cos takiego potrzebne. Jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: produkcja

nie, jest to niepotrzebne, po co wprowadzać zmiany?/ przecież wszystko jest na miejscu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: produkcja

ja jestem na NIE ponieważ mało kto wstrzymuje produkcje wojsk chyba że jest farma ^^:p
 

DeletedUser12146

Guest
Odp: produkcja

Ja tez na NIE a argumenty takie jak kryminalista z3a
 

DeletedUser2590

Guest
Odp: produkcja

Głupi pomysł. Jestem na NIE. Niech gra będzie taka jaka jest.
 

DeletedUser10081

Guest
Odp: produkcja

Jestem na nie. A jeżeli zależy Ci na budowie wojska tylko w nocy to przed pójściem spać tylko to ustawiasz. No chyba, że boisz się o strate surowcó.
Dobre tylko dla farm.
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: produkcja

tylko gdzie te surowce by sie trzymalo no ale jestem na tak;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: produkcja

Jestem na nie. To gdy kogoś farmię to one sobie zatrzymuję produkcję wojsk, a gdy zauważy że zajmuję się kimś innym, rusza pełną parą i gdy zaatakuję go po kilku dniach on już będzie naładowany ? Głupi pomysł
 

DeletedUser5465

Guest
Odp: produkcja

Poco utródniać życie farmerom a uła.wiać farmom?Pomysł głupi jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: produkcja

Jak potrzebujesz woja do obrony, to musisz robić je 24/7, a nie tylko w nocy. Można odesłać komuś swoje wojsko na czas ataku. Jestem na NIE
 

DeletedUser7485

Guest
Odp: produkcja

Nie wiem jak jest na SP teraz, ale jak grałem na niemieckich to tam na początku gry pik budował sie 5-6 sek, a lk z 15.
Więc to jest trochę różnicy.
A ja wojo będzie się budowało 15sek szybciej to nie będzie to jak na szybkich.

Zagłosuję na "tak", ponieważ wkurza mnie, że buduję woja 3 tygodnie i po jednym ataku się rozwala.
I mówię o woju na poważnym poziomie, bo przy dobrej obronie trzeba zrobić dobitkę, co może przy 30 wioskach jest łatwe ( nawet jak co trzecie jest z ofem ) a przy nawet 10 to już takie fajne niejest.

Ale jak już to żeby każda jednostka budowała się szybciej.
Myślę jednak, że i tak nic z tego nie wyjdzie :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry