Procedura przekazania konta

Dyskusja w 'Regulamin' rozpoczęta przez użytkownika Bryfft, 6. Lip 2011.

Poleć tę stronę

 1. Bryfft

  Bryfft Emeryturka

  Dołączył:
  22. Sty 2007
  Wiadomości:
  6.356
  Docenione treści:
  10
  1. Jedyną osobą mogącą dokonać przekazania jest prawowity właściciel.

  2. Konto można przekazać po 60 dniach od ostatniej zmiany e-maila. Dotyczy to również powtórnego przekazania.

  3. Gracz przekazujący konto:
  a) wysyła zgłoszenie do obsługi gry wpisując w temacie "przekazanie konta", a w treści podaje adres e-mail nowego gracza, któremu konto zostanie przekazane,
  b) następnie czeka na odpowiedź od obsługi gry, która sprawdzi czy konto może zostać przekazane, jeżeli dostanie zgodę przystępuje do podpunktu c,
  c) w ustawieniach swojego konta wpisuje adres e-mail osoby, która zajmie jego miejsce. Nowy adres nie może być przypisany do żadnego innego konta w grze (nawet na innym świecie).

  4. Nowy gracz:
  a) potwierdza przejęcie konta poprzez zatwierdzenie linka otrzymanego w mailu weryfikującym zmianę,
  b) resetuje hasło za pomocą strony: www.plemiona.pl/lost_pw.php,
  c) po zalogowaniu się na konto wysyła do obsługi gry zgłoszenie (może być w tym samym temacie, w którym poprzedni właściciel pisał o przekazaniu), w którym podaje że na koncie gra już nowy właściciel.
  Na żadnym etapie procedury przekazania konta nowy właściciel nie potrzebuje ani nie może poznać dotychczasowego hasła do konta.

  5. W przypadku braku potwierdzenia zmiany na nowym mailu przekazanie jest nieważne.

  6. Osoba rozpatrująca sprawę przekazania ma prawo zweryfikować dostęp do uprawnionego adresu e-mail gracza dokonującego przekazania.

  7. Zabroniona jest zamiana kont w ramach jednego świata. Ograniczenie to nie obowiązuje w przypadku różnych światów.

  8. Konto zostaje przekazane na wszystkich światach, nie ma możliwości przekazania konta tylko na jednym lub kilku światach.

  9. Jeżeli Gracz chce przejąć lepsze konto na danym świecie to musi:
  a) oddać swoje dotychczasowe konto innej osobie (nie na zastępstwo) i odczekać 30 dni przed przyjęciem nowego konta (brak tej przerwy będzie traktowany jak multikonto)
  lub
  b) skasować swoje dotychczasowe konto (ręcznie poprzez zlecenie usunięcia konta w ustawieniach lub doprowadzić do jego skasowania z powodu nieaktywności).
  Uwaga! Skasowanie konta oznacza iż nie znajduje się ono w rankingu ogólnym danego świata. Zatem warunku tego nie spełnia sytuacja gdy konto traci wszystkie wioski ale wciąż jeszcze istnieje.

  10. Zmiana nicka na przekazanym koncie nie jest możliwa. (punkt nieaktualny w związku z dodaniem do ustawień konta możliwości samodzielnego zmiany nicku)

  11. Konto przekazane przez 30 dni od daty przekazania nie może korzystać z tego samego łącza co inne konta na danym świecie. Wszelkie działania mające na celu obejście tego zapisu traktowane będą jak multikonto. Za dzień przekazania przyjmuje się datę zmiany hasła przez nowego właściciela.

  12. W przypadku wykrycia multikonta, czyli także w przypadku niezastosowania się do punktu 7, 9 i 11 procedury, konto przekazane nie będzie mogło zostać odblokowane. Reguła działa do 30 dni od dnia przekazania.

  13. Nowy gracz w momencie przejęcia konta (pierwsze zalogowanie za pomocą zmienionego przez siebie hasła) wyraża akceptację Ogólnych Warunków Handlowych oraz przepisów dotyczących zasad ochrony danych.
   
  Last edited by a moderator: 16. Gru 2016