Problem z ładowaniem.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser128870
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser128870

Guest
problem z plemionami

Witam mam problem z ładownoscią gry wczoraj wieczorem wszystko ładnie chodziło dzis jednak po pracy rano wchodz gra nie chce do konca sie załadowac ładowała sie tak z 30 minut i nic resetowałem chrom , mozille i nic.. reinstalowałem pobierałem od nowa dodałem adblock i nic.. nie wiem co moge zrobic wszystko ładnie sie ładuje tylko plemiona tak mi sie porobiły zamieszczam ponizej ss.


bug.jpg
 

DeletedUser178225

Guest
Spróbuj wyczyścić przeglądarki i wejść znowu:)
 

DeletedUser144395

Guest
Tak jak kolega wyżej napisał.
Wyczyść Cookie i powinno być już dobrze.
 

DeletedUser128870

Guest
zrobiłem i nic.. dalej to samo dziwne bo wszystko ładnie sie ładuje ale obraz juz nie..
 

DeletedUser188850

Guest
Witam. Od wczoraj dręczy mnie jeden problem a mianowicie nie chcą mi się wczytać jakiekolwiek obrazki...
Wszystkie strony normalnie mi się wczytują a plemiona jakoś nie. Internet mam Plus LTE więc...

Screeny:

1:
kiwmwfhgobmttnluaecshethrqnahrfyduidcqtifhqmepwiqvwbtfygooufsgywwopyehrjlunanhccueklvdeyvcpovopziupq


2:
scyxqmjczxtecbaymbbikniyxizariwaeqqbthsfmvveitclcbdxxemetaahmilqatamkyeejwvoseqefoypfycaemhthksdkfdo


Prosiłbym o jak najszybszą pomoc w rozwiązaniu problemu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser176913

Guest
Też mam ten problem, gram na operze. Ikonki ratusza, innych budynków, wojsk nie wyświetlają się. Nie widzę, jakie wioski są farmione. Nie wiem, czy ktoś do mnie napisał itd.
 

DeletedUser184352

Guest
Może to wina łącza? Też mam LTE z Plusa i mam limit 15gb/mies. Może Ci się limit wyczerpał? Lub masz wyłączone obrazki w ustawieniach
 

DeletedUser188850

Guest
Obrazki mam włączone. Dziwne jest to że na telefonie mam to samo...

--------------------------------------------------------------

Problem rozwiązany. Zadzwoniłem do operatora i powiedział mi że trwają prace nad MOIM routerem przez co nie miałem dostępu do wszystkich zasobów niektórych stron internetowych... Przypadek? Nie sądzę...
 

DeletedUser188870

Guest
Witam ja rownież mam taki sam problem :

prędkość łącza :

Ping : 255ms
Download : 115mbps
Upload : 45,71mbps

Strona plemiona się ładuje tak samo jak u poprzednika Internet na światłowód prędkość 1Gb/s internet miejski (Greenlan) zrobilem następujace czynnosci :

1) Oczyscilem dane przeglądania (ciasteczka + cache)
2) Resetowalem Router
3) Formatowalem nawet komputer bo myślalem że to jakiś robak (stawialem system na nowo)

Czy ktoś moze coś doradzić? Tylko coś rozsądnego...:)
Strona InnoGames wogole się nie uruchamia :( Chciałem by ktoś coś doradził bo nie da sie tak grać:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser184352

Guest
"3) Formatowalem nawet komputer bo myślalem że to jakiś robak (stawialem system na nowo)"

Poziom hardcore, gratki za poświęcenie dla plemion !
 
Status
Zamknięty.
Do góry