Pro-plemiona

  • Rozpoczynający wątek piter1995
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponowałbym stworzyć (wiem że to Niemcy sie tym zajmują więc może admini do nich napiszą) świat łączący graczy z różnych państw tak jak to jest na ogame. Umożliwiło by to porównanie się z graczami z innych państw, nawiązanie znajomości z obcokrajowcami. Byłby on na niemieckim serwerze ale każda wersja plemion miałaby w logowaniu możliwość zalogowania się na ten świat. Proponuje też, że jeśli ten świat miałby powstać to do uczestniczenia potrzebny by był limit np. TOP1000 jakiegoś świata co umożliwiłoby grę na naprawdę wysokim poziomie.
 

DeletedUser20795

Guest
Odp: Pro-plemiona

1. sonda
2. bylo ich mnostwo
3. miejsca:
----1. niemcy(czas i umiejetnosci)
----2. polacy(tosamo co u gory tylko ze z domiezka inteligencji i minus do czasu)
----3. holendrzy(sa lepsi niz czesi i rosjanie)
----4. czesi i rosjanie(plemiona tam ruszyly niedawno)
4. ale chetnie bym pogral:D

nieźle by było skopać im "Tyłki", bo myślą, że są najlepsi, wcale tak nie jest!!

przeczytaj co mówią ludzie którzy tam graja:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21357

Guest
Odp: Pro-plemiona

Dla mnie to bardzo dobry pomysł:rolleyes:, można by było pokazać jak polscy gracze ;) grać umią.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pro-plemiona

Jestem za ,chciał bym przeją jakiegoś niemca
 

DeletedUser21357

Guest
Odp: Pro-plemiona

nieźle by było skopać im "Tyłki", bo myślą, że są najlepsi, wcale tak nie jest!!
 

DeletedUser20917

Guest
Odp: Pro-plemiona

Jest tylko jeden problem.. Bariera językowa.. Trzeba byłoby wprowadzić nakaz posługiwania się tym samym językiem (angielskim najlepiej) wszędzie, nie ważne czy jesteś w polskim plemieniu czy niemieckim. Albo po prostu stworzyć angielskie plemiona (jak takich jeszcze nie ma:p)
 

DeletedUser14844

Guest
Odp: Pro-plemiona

Pomysłów o internation tribal wars było mnóstwo poszukaj.
Angielskie plemiona też już są oto one
Radze zamknąć ten temat:cool::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pro-plemiona

Według mnie pomysł dobry.
Atakował bym jakiegoś niemca i jakby prosił o litość to bym mu odpisał jak napisze to po polsku to odpuszcze;)
 

DeletedUser12271

Guest
Odp: Pro-plemiona

Ciekawy pomysł. Ale czy tak jak w OGame Pro-plemiona też były by za "nie wielką" opłatą?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pro-plemiona

Nie, właśnie tak jak mówiłem (to trzeba było sobie dopowiedzieć) było by to darmowe ale mogli by grać tylko gracze z np. TOP 1000 jakiegoś świata
 

DeletedUser5820

Guest
Odp: Pro-plemiona

Brak sondy, a propozycja nieprzemyślana. Jest tyle plemion zagranicznych, że nie ma potrzeby stwarzać plemion międzynarodowych, bo notabene, już takie są.

Choćby angielskie plemiona - dla wszystkich tych, którzy za pan brat są z językiem :)

Inny przykład: gram na rosyjskich - myślicie że większość Rosjan tam gra?

Jak ktoś chce sobie pograć z obcokrajowcami niech się zarejestruje na angielskich. Obcokrajowców tam bez liku ze względu na uniwersalny język.

Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry