Poxop vs Coma

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser177511
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?


  • W sumie głosujących
    36
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
prawie nam sie pojedynek udal xD mowilem coma na nocnej grajmy, to nie :p w dzien :p

w sumie szlismy cala runde rowno, mimo ze miales o wiele lepsza okolice :) ty miales 1400 topa 1200 lk ze skanu, a ja mialem 1300 topa i 1200 lk z tym ze 300pkt+ :D

sam pojedynek?

wyslalem jako pierwszy grubasy, anty kontry poszly przy okazji i zbilem popa.
potem coma napisal, ze neta mu wywalilo i dlatego on anty kontr nie poslal + ubilem mu cos tam. Gramy dalej.

i tak ja okolo 20x przelecialem come grubasami, a on za kazdym razem mnie kontrowal, z tym ze obstawialem po 100lk, to wojska nic nie tracilem :)

cala runde nas burzyli, ja mialme 3k pkt na koniec, coma chyba lepiej :D


pojedynek przerwany z powodu odleglosci, bo na 3 grube nie daloby rady do konca rundy sie nawzajem przejac. tak jak wspominalem - kilka razy dostal na klate 3x grubasy, a za kazdym razem poparcie bylo w graniach 90-100, 4 minuty w jedna strone robia swoje.

no nic, poczekamy na inna runde ;) do nexta
 

DeletedUser169458

Guest
Dlatego ,że 3 razy posłałeś karete, przy pierwszej ubiłeś mi całego prawie offa, i ja broniłem sie 600 toporami i 1300 lk, potem 2 x klin , no i ja już nie miałem wojska ;d wiec gdyby 30 sekund krócej odległości, plus normalny net byłoby ciekawiej. pojedynek odbędzie się na pewno w innym terminie.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Dlatego ,że 3 razy posłałeś karete, przy pierwszej ubiłeś mi całego prawie offa, i ja broniłem sie 600 toporami i 1300 lk, potem 2 x klin , no i ja już nie miałem wojska ;d wiec gdyby 30 sekund krócej odległości, plus normalny net byłoby ciekawiej. pojedynek odbędzie się na pewno w innym terminie.

i zdecydowanie sobie opere sciagne, zeby tez poklinowac, w sumie tu nie mialem gdzie, bo tylko raz szlachta sie przeleciales xD
 

DeletedUser169458

Guest
no bo to było 8 sekund różnicy między moimi szlachtami ,a Twoimi ;P ja się tak nie śpieszyłem z grubasami , bo mówiłeś , że masz 26 zagrodę, gdy ja już miałem 3 grubasów , więc chciałem troche poczekać, no ale zobaczyłem ,że lecisz,, więc. Klin wszedł, zostało się 1.25 , i net padł , dzownie do jabuszki, przerwij atak na 45 jak zdazysz xd ale nie zdażył, ani offa wycofać, ani cofnać klina :D


Ps. Na ts ktoś wstawił raport z Twojego ataku :D jak ja miałem 1.4k topa i 1.5k lk, to Ty miałeś 1k / 1k :D dla streszzenia, ale to okolica zła :)
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
no bo to było 8 sekund różnicy między moimi szlachtami ,a Twoimi ;P ja się tak nie śpieszyłem z grubasami , bo mówiłeś , że masz 26 zagrodę, gdy ja już miałem 3 grubasów , więc chciałem troche poczekać, no ale zobaczyłem ,że lecisz,, więc. Klin wszedł, zostało się 1.25 , i net padł , dzownie do jabuszki, przerwij atak na 45 jak zdazysz xd ale nie zdażył, ani offa wycofać, ani cofnać klina :D



Ps. Na ts ktoś wstawił raport z Twojego ataku :D jak ja miałem 1.4k topa i 1.5k lk, to Ty miałeś 1k / 1k :D dla streszzenia, ale to okolica zła :)

nie trafiles przeciez klina w pierwszym razem, za drugim dopiero trafiles, a potem juz nie klinowales :)

faktycznie 1k/1k mialem :) a Ty 1,4k i 1,2k lekkiej :) ale okolice, to faktycznie mialem zla... sami gracze ;d a u cb same barbarki xD
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser169458

Guest
No dokładnie :D no trafiłem w ms, ale neta mi wyaliło , więc nie mialem jak przerwać ataku xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry