Poxop vs Coma

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser177511
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?


  • W sumie głosujących
    36
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser177511

Guest
Warunki
Wioska 66pkt/500 pkt
Szlachta: paczki
Rycerz i przedmioty: brak
Limit fake łącznie można wykonać 6/8 ataków
Nagroda 50pp
Wojska 14/16k
Można tylko posiadać wojska offensywne gramy bez deffa( max 150 pika na początku po czym zostają kasowane )
Dozwolone katasy : 5 ( na plac tylko)

Jeżeli coś chcesz dodać, to wal śmiało, można się dogadać. Oby bez fejków ;)
 

DeletedUser

Guest
wole 66pkt :) bo przy 500 za szybko skonczy sie pojedynek :p i mniej zalezy od umiejetnosci, a wiecej od tego ile brb obok sie trafi :))

moj zmienilme na kasacje ;]
 

DeletedUser177511

Guest
No okej. Więc 66 jak będzie coś ciekawego pod 12 to zagramy :) Żeby były chociaż 2 barbarki na gcrza, bo jak mam farmić 10 barb w afie, to ja w nocy zasnę , więc tak też nie może byc ;D
 

DeletedUser

Guest
No okej. Więc 66 jak będzie coś ciekawego pod 12 to zagramy :) Żeby były chociaż 2 barbarki na gcrza, bo jak mam farmić 10 barb w afie, to ja w nocy zasnę , więc tak też nie może byc ;D

to wtedy trzeba zmienic taktyke ;P no nie mow mi, ze taki pros gra jednym schematem :p? zbyt przewidywalne! :p
 

DeletedUser177511

Guest
Nie jestem prosem po pierwsze :p a po drugie. Wstaje codziennie o 6/7 rano , więc jakbym miał farmić mało barbarek, to byłoby tak nudne, ze mógłbym zasnąc przed komputerem :pP
 

DeletedUser150331

Guest
poxop bo coma to mistrz polskich plemion i zresztą powinni robić mecze coma vs repka .

tylko coma nie uzyska niepodleglosci.
 

DeletedUser

Guest
14k off moze byc, dzis w nocy pewnie bedzie runda od 1szej, pasuje Ci :))?
 

DeletedUser177511

Guest
wczoraj nie było mnie :D ja w nocy raczej nie dam rady zagrać żadnej rundki , osttanio wgl mało gram ;d jabuszka ciska na moim koncie xd jak bede mial czas, to się odezwe, i wtedy dasz mi znać, czy w ciagu tego okresu czasu bd mogł zagrać..
 

DeletedUser169458

Guest
No napisałem post ale ktoś go usunął .. W dzień można zagrać, w nocy nie dam rady ;p
 

DeletedUser177718

Guest
oczywiście, że poxop ten coma to jakiś nieudacznik ;pp
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
w dzien to by trzeba zalatwic deffowcow, bo znajac zycie dostane offy z katasami na wioske, a kontrowanie jednak da Ci przewage :)
 

DeletedUser169458

Guest
Także ten, pojedynek odbędzie się w innym terminie , dla ciekaskich.
Potem remiś wstawi raporty, jak to wyglądało na początku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry