Powiadomienia "popup"

Czy dodanie takiej opcji jest potrzebne?

  • Tak

  • Nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.540
Hej.
Moja propozycja to rozbudowanie/zmodyfikowanie opcji "Pokaż powiadomienia popup gdy otrzymujesz ważny raport", która jest dostępna w Ustawienia -> Opcje gry.

Mam na myśli dodanie opcji ukrywania takich powiadomień nie tylko z raportów ale też z "wiadomości", które dostajemy.
Gdy dostajemy wiadomość - pokazuje nam się w prawym dolnym rogu ekranu powiadomienie popup - informując nas, że taką wiadomość dostaliśmy - moją propozycją jest dodanie możliwości ukrycia czegoś takiego.
Powodem takiej propozycji jest chat plemienny - a bardziej uciążliwości, które on przynosi. Jest opcja nie korzystania z czatu plemiennego - ale gdy ktoś "spamuje" na tym czacie - to dostajemy co chwile powiadomienia popup z tego czatu - mimo, że nie chcemy z niego korzystać - moim zdaniem jest to mocno uciążliwe.

Zapraszam do dyskusji,
Pozdrawiam.
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.080
Absolutnie nie znam tego Pana, ale ma rację. Szlag człowieka trafia przez te wyskakujące powiadomienia z czatu, ale z drugiej strony czatu nie chce wyłączać, bo czasem trzeba coś tam napisać.
 

Howcio

Chłop
Wynik reakcji
2
Wrzuć sobie do "małpki" (czytaj więcej jak ustawić skrypty w przeglądarce) ten skrypt, wyłączy ci on wszystkie powiadomienia popup (te co po prawej na dole wyskakują)

JavaScript:
// ==UserScript==
// @name        Wyłacznik powiadomień popup
// @namespace   Skrypt który wyłącza wszystkie powiadomienia popup, między innymi te o nowej wiadomości.
// @match       https://*.plemiona.pl/*
// @grant       none
// @version     1.0
// @author      Howcio
// ==/UserScript==

(function() {
    'use strict';
UI.Notification.show = function() {}
})();
 

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.540
Dzięki Howcio.
Osobiście uważam, że jest to taki błahy problem, że można to naprawić przy najbliższej aktualizacji i nie będziemy musieli sobie pomagać skryptami.
 

Howcio

Chłop
Wynik reakcji
2
Problem niby błahy, ale jak już robić, to dobrze żeby zrobili to porządnie, tj najlepiej żeby była lista filtrów co chcesz/czego nie chcesz dostawać, tj popupy o wiadomościach/zaproszeniach/odznaczeniach/prezentach/eventach i bóg wie co tam jeszcze wyskakuje :)
 
Do góry