Powiadomienia- brak dźwięku

White Death.

Miecznik
Wynik reakcji
65
Witam serdecznie, może ktoś mi pomoże z problem, z którym się borykam od dłuższego czasu, mianowicie, brakiem sygnału dźwiękowego powiadomień. Pojawiają się , tylko jest po prostu brak dźwięku. W apce mam zaznaczone " Daj znak dźwiękowy gdy otrzymam powiadomienia push" telefon głos na max w ustawieniach wszystkie zgody, dodatkowo wyłączone oszczędzanie baterii i nic ... Ktoś miał taki problem i go rozwiązał ?
Pozdrawiam
Kamil
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
W zależości od wersji Androida i telefonu może to być różnie, ale u mnie to wygląda następująco:

Ustawienia -> Aplikacje i powiadomienia -> Tribal Wars -> Zaawansowane -> Czas używania -> Zarządzanie powiadomieniami
I tam są powiadomienia podzielone na "Inne" i "Tribal wars" (nie wiem czemu tak), z możliwością wejścia w każde i wybranie nie tylko odtwarzania dźwięku, ale nawet jaki to ma być dźwięk (czy standardowy powiadomień czy jakiś inny wybrany z listy).
 

White Death.

Miecznik
Wynik reakcji
65
W zależości od wersji Androida i telefonu może to być różnie, ale u mnie to wygląda następująco:

Ustawienia -> Aplikacje i powiadomienia -> Tribal Wars -> Zaawansowane -> Czas używania -> Zarządzanie powiadomieniami
I tam są powiadomienia podzielone na "Inne" i "Tribal wars" (nie wiem czemu tak), z możliwością wejścia w każde i wybranie nie tylko odtwarzania dźwięku, ale nawet jaki to ma być dźwięk (czy standardowy powiadomień czy jakiś inny wybrany z listy).
To też mam ustawione, co piszesz , listę dźwięków mam wybrałem i nic dalej -.-
 
Do góry