Postęp prac nad Plemionami 8.0

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
11
Droga Społeczności,

Plemiona 8.0 są już na horyzoncie, ale wciąż zostało kilka tygodni do ich ukończenia. Zdajemy sobie sprawę, że panuje pewna niecierpliwość, dlatego postanowiliśmy przedstawić kilka obrazków z nowej wersji, by pokazać nad czym obecnie trwają prace:


Zauważyliśmy, że wraz z wiekiem świata, regiony zajmowane przez poszczególne plemiona stają się coraz większe. Są za duże, by mieścić się na minimapie, natomiast skala mapy świata nie pozwala na ich wygodne przeglądanie. By w jakiś sposób załatwić ten problem dodaliśmy możliwość zmiany rozmiaru minimapy by mogła pomieścić do dwóch razy więcej wiosek niż obecnie. To pozwoli w bardziej wygodny sposób rzucić okiem na front czy też lepiej zastanowić się nad najlepszymi miejscami do zmasowanych ataków.Każdy aktywny gracz codziennie dostaje masę raportów. Może być czasami trudno znaleźć to, czego szukasz w tym całym bałaganie. Dlatego dodaliśmy nowe, dodatkowe filtry, które pozwolą łatwo wyszukiwać potrzebny raport wśród setek znajdujących się w danym folderze. Wystarczy ustawić warunki wyszukiwania a pojawią się raporty pasujące do nich. Można nawet wyszukiwać po tytule!
Co warto zauważyć: nowa kropka (czerwono-niebieska) jest sugestią gracza z naszego, polskiego forum ;).

Oczywiście to tylko dwie nowości, które pojawią się w wersji 8.0. Niedługo zaprezentujemy więcej!

Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat powyższych zmian!

Wasz,
Plemiona Team
 
Ostatnia edycja:

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
11
A oto dwie kolejne zmiany nadchodzące wraz z Plemionami 8.0:


Dodaliśmy nowy BB-code: [claim]. Jeżeli zostaną w niego wrzucone koordynaty wioski wyświetli te same informacje co [coord] oraz dodatkowo nick gracza, który wioskę zarezerwował. Nowego BB-code można używać na forum plemiennym i w notatkach.Ponieważ możliwość sortowania wiosek w przeglądach zgodnie z poziomami budynków lub poziomami zbadania spotkała się z dobrym odbiorem, postanowiliśmy pójść dalej w tym kierunku i dodać jeszcze więcej takich możliwości. Np. będzie teraz możliwość posortowania według liczby wojsk w przeglądzie kombinowanym albo według miejsc w zagrodzie w przeglądzie produkcji.


A niedługo kolejne nowinki.

Co o tym myślisz? Daj znać!

Wasz,
Plemiona Team
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
11
Kolejną fajną rzeczą w Plemionach 8.0 są zmiany w systemie wojen. Przede wszystkim, od teraz do wojen będą mogły dołączać dodatkowe plemiona popierając jedną lub drugą stronę konfliktu, dzięki czemu statystyki będą przedstawione w ramach jednej wojny.
Dla fanów danych przedstawionych graficznie przygotowaliśmy też wykres pokazujący zmiany w czasie wojny. Oczywiście stary wygląd statystyk wojennych też będzie dostępny.Pojawi się też nowa zakładka w rankingach, która pozwoli na pokazanie które plemiona naprawdę realizują swoje groźby o panowaniu nad światem ;).


Jakie jest Twoje zdanie? Napisz!

Wasz,
Plemiona Team