Pory roku - pakiet graficzny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6429
  • Data rozpoczęcia

Podoba ci się pomysł z 4 porami roku?

  • Tak,ale coś bym zmienił

    Głosy: 99 20,9%
  • Tak

    Głosy: 319 67,3%
  • NIE

    Głosy: 48 10,1%
  • Nie wiem :/

    Głosy: 8 1,7%

  • W sumie głosujących
    474
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Pory roku - pakiet graficzny

równiez jestem za bo bedzie jakieś urozmaicenie:D
 

DeletedUser6338

Guest
Odp: Pory roku - pakiet graficzny

Najlepsza mgła to jest taka. Przeciągnij sobie po wiosce i nie zamykając strony wejdź na przykład na gg lub coś innego. Mam nadzieję że każdy zrozumiał o co mi chodzi a otrzymana mgła ma kolor szary a nie niebieski.
 

DeletedUser6338

Guest
Odp: Pory roku - pakiet graficzny

No dokładnie coś takiego. Dla mnie jest to bardziej wiarygodnie niż niebieska mgła.
 

DeletedUser11361

Guest
Odp: Pory roku - pakiet graficzny

A ja jestem na nie, bo po co to komu. Jest to zbędne urozmaicenie gry dla dzieci, które nic pożytecznego nie wnosi do gry.
 

DeletedUser11012

Guest
Odp: Pory roku - pakiet graficzny

ja też jestem za, byłoby to fajne urozmaicenie gry, w której są tylko dwie pory: dzień i noc
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pory roku - pakiet graficzny

Skoro miałoby to umilić rozgrywkę po całym dniu harowania w robocie... Jestem na TK :)
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: Pory roku - pakiet graficzny

Realizm? To ciekawe od kiedy bitwy sredniowieczne byly toczone w zimie:rolleyes:

Były były, nie tak często, ale uwierz mi, działo się tak.

Realizm? Jeśli już, to na całego, a ta gra nie ma za grosz realności, zwykłe srutu tutu z porami roku tego nie zmieni.
 

DeletedUser12852

Guest
Odp: Pory roku - pakiet graficzny

Ja bym zostawił czas a zmienił szatę graficzną
:D
 

DeletedUser10244

Guest
Odp: Pory roku - pakiet graficzny

A ja jestem na nie, bo po co to komu. Jest to zbędne urozmaicenie gry dla dzieci, które nic pożytecznego nie wnosi do gry.

No to wywalmy całą szate graficzną pousuwajmy nazwy budynków itd, przecież ważne jest to, że to coś ma 30 lvl, i daje 2400 jednostek x na godzinę.

Ja jestem na tak, ale nie wiem czy by sie dało to wprowadzić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pory roku - pakiet graficzny

Hmm,większymi się nie dało ? ;+++++| ,mogłeś jeszcze podkreslic ,żebyś bardziej uwidocznił ten twój "super" pomsył..Na co to komu ?Mi pasuje,tak jak jest teraz,ważne ze mozna farmic , przejmować wiochy i słuchać jak płaczą nooby ;D..Ale jeżeli tak bardzo pragniecie ,żeby była zima itp,to prosze bardzo =]
 

DeletedUser10730

Guest
Odp: Pory roku - pakiet graficzny

A to jest tsunami: :DDD

wioskawdzie324ed4.th.png


:D
 

DeletedUser9434

Guest
Odp: Pory roku - pakiet graficzny

Dobry pomysł, urozmaicił by rozgrywkę.:rolleyes:
 

DeletedUser10730

Guest
Odp: Pory roku - pakiet graficzny

No właśnie tsunami zniszczyło by wszystkie budynki i wszystko od nowa :D

Albo tsunami zniszczyło by kilka wiosek albo kontynentów :D
 

DeletedUser1365

Guest
Odp: Pory roku - pakiet graficzny

sorry za ofttopa ale...


haha ! topic bardzo wytrzymały xD , trzyma się już od kwietnia a on nadal tętni życiem ;] , ciekawe czy admini to wprowadzą xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pory roku - pakiet graficzny

sorry za ofttopa ale...


haha ! topic bardzo wytrzymały xD , trzyma się już od kwietnia a on nadal tętni życiem ;] , ciekawe czy admini to wprowadzą xD

Powinni wprowadzić . Z tym , że topic jest wytrzymały masz rację nie wiele jest takich...


JA DALEJ JESTEM NA TAK (moim zdaniem to jeden z najlepszych pomysłów)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pory roku - pakiet graficzny

apropos tsunami:

stworzmy nowa jednostke - mianowicie szaman - trzeba bedzie miec na nia co najmniej 200 k pkt i 100 000 k kazdego surowca (wiem ze spichlerz za maly ale mozna to zrobic jak ze szlachcicami na pierwszym swiecie - skladac surowce)

szaman bedzie przywolywal tsunami na wskazana wioske i doszczetnie ja niszczyl. Bedzie dzialal tylko jednorazowo - czyli ginal po wykonaniu zaklecia...

oczywiscie joke;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry