Portfolio

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Od razu mówie że na grafice sie nie znam ale szata graficzna mi się strasznie podoba:) To Twoje dzieło też?
 

DeletedUser122891

Guest
Szata graficzna prezentuje się naprawdę nieźle! Na początku myślałem, że stronka we flshu lecz na szczęście się myliłem :D Grafika zapisana w png troszkę waży- na twoim miejscu użył bym jpg, a do html dołączył php. Poza tym kod strony dość amatorski: kodowanie windows-1250- lepsze iso lub najlepiej utf, css wewnętrzny (zewnętrzny przyśpieszył by stronę), brak doctype, a do validatora nawet tego nie chce wpuszczać. Czyli poćwicz jeszcze kodowanie bo grafę masz naprawdę fajną.
 

DeletedUser

Guest
Co do proponowanego formatu przez przedmówcę. Czy użyje się PNG czy JPG zależy od tego jak strona jest skodowana. Jeżeli ma się dopasowywać do okna przeglądarki to oczywiste jest że użyję się png, który przy pomniejszaniu, a tym bardziej przy powiększaniu nie gubi tak pikseli jak grafika robiona w JPG. Więc czy ktoś użyję tego formatu czy innego zależy tylko od przeznaczenia strony.



PS. Żeby nie było żadnych nieporozumień informuję, że wiem z czym wiąże się auto dopasowywanie. Proszę nie wymieniać rzeczy, których nie uwzględniłem...
PS2. MeLuSe czy mogę wiedzieć w jakim to wieku jesteś?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser105922

Guest
Bardzo ładna strona pod względem wizualnym. Tylko tak jak napisali poprzednicy troszeczkę długo się uruchamia.
 

DeletedUser

Guest
Taka sama opinia.
Wszystko bardzo ładnie wykonane tylko moja taka uwaja abyś może trochę tą str. uzupełnił bo trochę pustu jest na niej :)
 

DeletedUser

Guest
świetna stronka ;) w moich kolorach i stylu, więc baaardzo mi się podoba ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry