Porcje / Monety

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9509
  • Data rozpoczęcia

Co wy na to?

  • Jestem na tak :D

    Głosy: 70 76,1%
  • Dopracowałbym coś ;)

    Głosy: 7 7,6%
  • Zwisa mi to i powiewa :p

    Głosy: 9 9,8%
  • Jestem na nie :(

    Głosy: 6 6,5%

  • W sumie głosujących
    92
Status
Zamknięty.

DeletedUser9509

Guest
Odp: Porcje / Monety

Mi tam wisi ale jestem na TAK !

Nie wiem czemu przeszkadza Ci wybijanie monet wybita moneta = wielka przyjemność !

a chciałoby Ci się wybijać nie 1 monety nie 10 monet a np 60? :) za długo to trwa ;)
 

DeletedUser3474

Guest
Odp: Porcje / Monety

Bardzo dobry pomysł! Ułatwiłby życie! Jestem na tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Porcje / Monety

Ale po co ta dyskusja? I tak tego nie wprowadza :) Kolejny powod byscie dolaczyli do grona graczy premium :D
 

DeletedUser6584

Guest
Odp: Porcje / Monety

Ale po co ta dyskusja? I tak tego nie wprowadza :) Kolejny powod byscie dolaczyli do grona graczy premium :D

No ale warto spróbować co nie? Pomysł świetny jestem na TAK, ponieważ każdemu ułatwiłoby to życie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Porcje / Monety

Czesci graczy, by nie ulatwila - bo ma juz premium - i przeznam, ze nie mam pojecia jak mozna bedac bardziej rozbudowanym grac bez niego - raz mialem gracza na zastepstwie bez konta premium i mi sie plakac chcialo :p

Jakby tego nie bylo w premium to bylby sens dyskusji - jednak jak widzicie jest - wiec chyba kazdy trzezwo myslacy domysli sie, ze niemcy nie beda tego rozdawac za darmo :)
 

DeletedUser9509

Guest
Odp: Porcje / Monety

Czesci graczy, by nie ulatwila - bo ma juz premium - i przeznam, ze nie mam pojecia jak mozna bedac bardziej rozbudowanym grac bez niego - raz mialem gracza na zastepstwie bez konta premium i mi sie plakac chcialo :p

Jakby tego nie bylo w premium to bylby sens dyskusji - jednak jak widzicie jest - wiec chyba kazdy trzezwo myslacy domysli sie, ze niemcy nie beda tego rozdawac za darmo :)

no tylko na 1 i 2 świecie jest inaczej i tam jestem tak przyzwyczajony :) a 4 świat mnie przeraża ;)
 

DeletedUser3162

Guest
Odp: Porcje / Monety

Mam konto premium i nie mogę wybić kilku za jednym razem...

Klikasz pałac, wybij monety i tam wybierasz z listy, ile chcesz wybic monet w danej wiosce, albo klikasz "wybierz maksymalną ilość monet" i "ok":)
 

DeletedUser11086

Guest
Odp: Porcje / Monety

jesem za ponieważ ułatwiło by to grę:D
 

DeletedUser1811

Guest
Odp: Porcje / Monety

Ile roboty maja ci zo maja po 100 wiosek :eek:

Jestem ZA !

Ale to i tak nie wejdzie bo jest to w premium :p
 

DeletedUser11788

Guest
Odp: Porcje / Monety

wydaje mi sie, ze to mogliby wprowadzić... jestem na tak :D
 

DeletedUser3705

Guest
Odp: Porcje / Monety

Nie widzę sensu prowadzenia dalszych dyskusji na ten temat. Przecież to było, jest i będzie przez cały czas wprowadzone. Jedyne rozwiązanie to należy kupić, bądź posiąść konto premium. :cool:
 

DeletedUser3190

Guest
Odp: Porcje / Monety

jestem za, ale niekoniecznie musiało by być potrzebne premium :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Porcje / Monety

Bardzo, bardzo dobry pomysł !
Tylko może po prostu wpisac ile ( jak z wojskami ) i opcja max ;)
 

DeletedUser10749

Guest
Odp: Porcje / Monety

A co to w ogóle za monety, do czego służą?
Mimo to jestem za wszystkim, co może ułatwić/upłynnić rozgrywkę. :p

PS sorry, za off top
 

DeletedUser7472

Guest
Odp: Porcje / Monety

na swiatach 3-9 zamiast sklada surowce wybija sie monety
 

DeletedUser10542

Guest
Odp: Porcje / Monety

jestem na tak
fiatsiggf5.jpg

prawie jak formuła 1
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12963

Guest
Odp: Porcje / Monety

wystarczy prosciutki skrypcik .js i masz te "porcje monet", jak z reszta prawie wszystkie inne ulatiwenia jakie daje premium. Mimo wszystko jestem za bo nie kazdy zna .js Pozdro 4 all !
 

DeletedUser

Guest
Odp: Porcje / Monety

mi to nie przeszkadza paluszki trzeba se wyrabiać, a klikanie myszką to dobry sposub
 

DeletedUser14905

Guest
Odp: Porcje / Monety

mi to nie przeszkadza paluszki trzeba se wyrabiać, a klikanie myszką to dobry sposub

Człowieku, sposób!

Jestem za, nie każdy ma możliwość kupienia KP.
A poza tym to jest niesprawiedliwe pod względem światów, na 1-2 ś to jest, to dlaczego ma nie być na 3-9.

A do wyrabiania paluszków może posłużyć click, click...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Porcje / Monety

nie wiem czemu, ale przedtem Mozilla nie podkreśliła mi "sposub", a teraz podkreśla
 
Status
Zamknięty.
Do góry