Poradnik-sp

Nagrywac?

• W sumie głosujących
    22

Ceiter

Szlachcic
Generalnie postanowilem,ze nagram pare rund na sp,jak dobrze sie rozwijac,jak klinowac kontrowac itp :) Co myslicie? Bylem juz w trakcie nagrywania no ale oczywiscie 45 minut nagrane bez glosu -.- Wiec wydaje mi sie,ze nawet sensu nie ma tego wrzucac,macie ogarniety jakis program? Teraz probowalem OBS'em i nie pyklo.. Moze kogos to zainteresuje i wiecej osob wbije na sp no i oczywiscie wiekszy poziom bedzie :D

MainSin

Ta zła
Pełne poparcie z naszej strony, jeśli byś chciał uwzględnić różne ustawienia (bash, cat, build itp) to daj znać, pogadamy o ustawieniach rund.

Ceiter

Szlachcic
To fajnie,jak cos bede pisal co do rund :)

Ty sie nic nie odzywales :D Spowalnialo Cie to strasznie,ze zamiast normalnie mowic to pisales w notatniku ;) A jak komus sie nie podoba moja gra niech patrzy na siebie ^^ I generalnie ciezko sie skupic,grac normalnie + tlumaczyc wszystko :D Nawet na top 1 nie bylem dzisiaj nagrywajac :D

Ale moge sie w to troszke pobawic,komp ogarniety jest,net rowniez ;) 1gb wrzucalo i renderowalo sie z 5 minut ^^

-4 jeździec apokalipsy-

Ciężki Kawalerzysta
Stare pomysły "ożywają"? ;p

Pamietasz mój poradnik hehe.. Każdy mnie wyśmiał jak gram.. Jesteś pewien że chcesz marnować na to czas?
Ceiter na międzynarodowych turniejach szybkich, mistrzostwach świata, czy też sparingach najczęściej dawał radę być w czołówce stawki - niezależnie przeciwko jakiej narodowości mieliśmy okazje walczyć - na polsich sp tym bardziej sobie radzi więc naśmiewając się z jego taktyki/gry ktoś musiałby być troszkę niedorozwinięty :)

-one loser

Ciężki Kawalerzysta
Stare pomysły "ożywają"? ;p

Ceiter na międzynarodowych turniejach szybkich, mistrzostwach świata, czy też sparingach najczęściej dawał radę być w czołówce stawki - niezależnie przeciwko jakiej narodowości mieliśmy okazje walczyć - na polsich sp tym bardziej sobie radzi więc naśmiewając się z jego taktyki/gry ktoś musiałby być troszkę niedorozwinięty :)
Bardzo mnie to cieszy namiast chyba nie grales jeszcze w tedy gdy starzy gracze grali w reprezentacji miedzy innymi ja i tez bylem w czolowce.

Ceiter

Szlachcic
Po turnieju nagram/bede publikowal ;p Rundy jako takiej wydaje mi sie,ze nie ma sensu,kliny,kontry itp w dodatku powiem moim zdaniem jak mniej wiecej sie rozwijac na rundach typu 26 pkt eko x1