poradnik CMSNero

  • Rozpoczynający wątek CMSNero
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser26400

Guest
porADNIK nie działa gdy się wyląduje obok takiego gracza jak np. mistrzuniu87
albo się z nim nie dogada :]
 

DeletedUser83922

Guest
będzie działał w prawie każdej sytuacji wystarczy trochę wyobraźni
I podstawą są dobre sojusze trzeba wiedzieć z kim taki sojusz zawrzeć:D
 

DeletedUser

Guest
Brawo Nero. Udowadniasz, że jesteś najlepszym graczem na Polskich Plemionach. Pewnie już wielu z nas wystartuje na tej taktyce.

Pozdro oby więcej takich graczy grało w POLSCE!
 

DeletedUser26400

Guest
a co to za sztuka być w topce?
musisz się liczyć że znajomi będą mówić do ciebie świr bo ani na piwko nie wyskoczysz, ani nie pomelanżujesz...
trzeba systematycznie farmić, nawet jak masz kaca takiego że się nie możesz ruszać....ot cały myk by być w topce... do tego zakładasz plemie i czekasz na darmówki tak jak shaq na s19. jedną strone zostawiasz dla siebie. :D
 

DeletedUser

Guest
Brawo Nero. Udowadniasz, że jesteś najlepszym graczem na Polskich Plemionach. Pewnie już wielu z nas wystartuje na tej taktyce.

Pozdro oby więcej takich graczy grało w POLSCE!

dzieki ale naprawde nie jestem najlepszy - ba - nawet nie jestem w jakims gronie - powiedzmy 400-500 graczy najlepszych- no ale milo mi ze pare osob uwaza mnie za dobrego gracza -

pozdrawiam serdecznie i dziekuje za uznanie

----------
ps- na sw 25 juz nie gram - prawdopodobnie jutro nastapi przekazanie konta innemu graczowi - z duzo lepszymi osiagnieciami w tej grze od moich;)

-
 

DeletedUser

Guest
dzieki ale naprawde nie jestem najlepszy - ba - nawet nie jestem w jakims gronie - powiedzmy 400-500 graczy najlepszych- no ale milo mi ze pare osob uwaza mnie za dobrego gracza -

pozdrawiam serdecznie i dziekuje za uznanie

----------
ps- na sw 25 juz nie gram - prawdopodobnie jutro nastapi przekazanie konta innemu graczowi - z duzo lepszymi osiagnieciami w tej grze od moich;)

-

Rotfl... Nero przepowiedziało ci to chyba kilkanaście osób... coś nie umiesz wytrwać dłużej na żadnym świecie...
 

DeletedUser

Guest
Rotfl... Nero przepowiedziało ci to chyba kilkanaście osób... coś nie umiesz wytrwać dłużej na żadnym świecie...

nie jestem w stanie prowadzic kont na 3 swiatach - kont aktywnych + zastepstw- zdecydowalem ze na 19 bede gral tylko na 100% - zaczynaja sie fajne akcje w ktorych puszcza sie juz po kilkadziesiat ofow - sporo zamieszania jest wiec jest co robic - po za tym co jakis czas wpadaja zasty od (bardzo dobrych znajomych - kilkumilionowe) i tez pasi tego pilnowc - wiec jakos nie chce mi sie na tym swiecie cisnac , i nie chodzi o farmienie bo wg mojego schematu zajmuje to gora 1,5h ze wszystkich wsi - wiec nie wiele...(

chcialbym choc raz wyladowac obok pro gracza i sprawdzic sie z nim:)

miales nawiekszego pRo wymiatacza - napinacza mistrza wszystkich mistrzow - pana MialemMilionNaClasiku - zjechales go - wiec o co Ci chodzi:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser91121

Guest
Pełen profesjonalizm, jestem pod ogromnym wrażeniem.

ps;Spróbuj to opchnąć na allegro ubił bys niezła kase przy odpowiedniej reklamie sukces gwarantowany.
 

DeletedUser

Guest
Wg. świetny poradnik, niestety - dla tzw. maniaków... Ale też żeby wyciągać nim dobre wyniki należy być wprawionym w sposób gry CMS... Ale szacunek dla niego... Jestem jego sąsiadem na S29 i stwierdziłem, że przeczytam... Efekty widzę wioskę obok :]
 

DeletedUser

Guest
Jesteś jednym z najlepszych graczy nero i to zapewne dzięki tej taktyce, jednak o jej powodzeniu decuduje szczęście. Pewnie właśnie dla tego grałeś na tylu światach a udawało ci się być w czołówce tylko na wybranych. Zapewne nie zawsze znajdowałeś życzliwego który wspomagałby cie defem więdząc że masz samego offa. Tak czy inaczej jesteś dobrym graczem. Pozdro.

Nie czytałem całego tematu, tylko poradnik.
 

DeletedUser94896

Guest
porADNIK nie działa gdy się wyląduje obok takiego gracza jak np. mistrzuniu87
albo się z nim nie dogada :]


no jak Ci miszczunio wyskoczy z takim tekstem na początku gry to ni ma bata - żadna taktyka nie dziacha :D:D



Gen.Władysław Kalkus dnia 02.02.09 o 14:10

chciałbym abyś nie tracił czasu na rozwijanie wioski w tej okolicy.
jestem doświadczonym graczem, który przeważnie jest w top50 na światach których goszczę.
na s25 jestem załozycielem plemienia, na k57 mam 2razy wiecej punktów niż top2...
bede farmił wszystko co się rusza w okolicy. radzę kliknąć kopalnie do budowy lub spichlerz i w ustawieniech kliknąć ZACZNIJ OD NOWA.
zaoszczędzisz czas.
pozdrawiam serdecznie. Paweł
 

DeletedUser

Guest
Nowy właściciel konta CMS'a coś wolniej się rozwija nawet ja taki cieniarz go prześcignąłem ;).
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie poradnik jest dobry, ale... trzeba przyznać, że do plemion nie trzeba wielkiej filozofii. Grałem bardzo podobnie do stylu, który przedstawiasz z tą różnicą, że ja gram nie ufając nikomu i zawsze miałem przewagę deffa. Poza tym jeśli chodzi o farmienie to bardzo indywidualna sprawa, nie każdy może łupać wojem zaraz jak tylko wróci z farmienia, fakt faktem to umożliwia najszybszy rozwój, a jedynym jego hamulcem jest stopień rozbudowania ratusza(czas budowy).


Oczywiście poradnik jest spoko, nie mam jakichś zarzutów prócz tego budowania na maksa offa. Moim zdaniem jednak największą umiejętnością i przewagę w grze stanowi retoryka ;] Na ś12 mam 1,2mln punktów i 900.000 pkt agresora, zwykle atakując kogoś puszczam fake'i zabieram jedną wioskę a potem uderzam pełną parą perswazji na PW i udowadniam jakikolwiek brak szans na udaną obronę oraz bezsens tracenia czasu w walce ze mną ;P
 

DeletedUser74852

Guest
mnie skierowano, żebym się wypowiedział;)

ogólnie poradnik ciekawy. sam gram podobnie, ale... kiedy brakuje mi czasu to właśnie idę w eko. pierwszy się rozbuduje ten, kto zgromadzi najwięcej surowców. nie mam czasu farmić, więc trzeba je zdobyć inaczej.
wioski ofowe na początku to standard u trzeźwo myślących graczy, ale kwestia dogadywania się z okolicą i okolicy to przypadek. tak jak z wioskami barbarzyńskimi... na pewno nie raz widzicie jak ktoś siedzi na tronie świata na początku, a potem opada. głupie szczęście nie załatwi wszystkiego, ale jest pomocne.
do tego zawsze staram się pierwszą wioskę przejmować sensownie wcześnie i nastawiać na def. za często można się na sąsiadach przejechać.
poza tym w poradniku brakuje jednej ważnej rzeczy... jak się już ma wojsko i wszystko co trzeba... co z koordynacją obrony i ataków?:)
doświadczenia w tym temacie nie da się przekazać:)

lekturę polecam, ale o własnym rozsądku nie zapominajcie!!! nie wszystko dostaniecie jak kawę na ławę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry