poradnik CMSNero

  • Rozpoczynający wątek CMSNero
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
korzystam ... miszczu :) :D
No i uzywaj prostszego jezyka :) Jak nauczysz sie j.polskiego to wtedy i owszem ... Ale narazie pocwicz ortografie ... ;)

i jak idzie miszczu - bo cos ogon jestes to chyba nie potrafisz czytac ze zrozumieniem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
CMS,mało szczegółowo opisałeś tą całą taktykę i nie uwzględniłeś kilku sztuczek ale to dobrze.Poza tym wszystko jest ok;p
Twoja taktyka niewiele się rożni od mojej ale się różni(uważam,ze moja jest lepsza).No to na tyle:D
Pozdrawiam,Karpoforos

@Edit

Szacun i tak dla Ciebie za te wszystkie topki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Poradnik CMSNero do gry w plemiona


OK to chyba tyle - bo nie będę pisał o atakach w jedną sekundę , szybkim farmieniu czy ubijaniu szlachty w jednej sekundzie-do tego trzeba samemu dojść.Ja się to dowiedziałem od kogoś to nie będę tego wywlekał na światło dzienne.Dodam jeszcze skreny moich ofow i defow(ale jak się je naumie robić ^-^)

więc jak obiecałem tak wkleję screny wioch, wiosek off-full oraz deff full - wklejone będą tylko wioski full z tym że należy pamiętać o jednej bardzo ważnej sprawie - kilka wiosek tak off jak i def są w zakładce full z racji iż zagroda się zapełniła ale wojsko jeszcze będzie sie produkować np.10 dni...)kilka wsi takich jest - więc będzie widoczna mała ilość wojska w nich mimo iż figurują w zakładkach full - miłego oglądania

pozdrawiam
----------------------

atsoyu.jpg


do jutra wkleje również def-full bo coś zamazany wychodzi
---------
defik zrobiony w zakładce wojska z racji iż sporadycznie stacjonuje w swoich wsiach 0- ostatnio sporo go padło na wsparciach po za domem - stąd nie za wielka ilość defa - full...)
miłego oglądania
deff2.JPG

---------------
oczywiście nie twierdzę iż jest to optymalne zebranie wojsk w wiosce - bo zapewne tak nie jest - mnie to wystarcza a często przy produkcji kieruje sie ilością danej surki...)jest wiele poradników jakie budować wojska w wioskach - myślę że teraz będzie większa jasność co do tego mając na tacy obrazki

pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser97254

Guest
Poradnik bardzo dobry ;) Ale niestety trzeba mieć nie lada szczęście żeby w trafić z wioską umiejscowioną koło barbar ;) A ja owego szczęścia nie posiadam :eek: ;)

korzystam ... miszczu :) :D
No i uzywaj prostszego jezyka :) Jak nauczysz sie j.polskiego to wtedy i owszem ... Ale narazie pocwicz ortografie ... ;)

Każdy może pisać na tym forum bez względu jaki poziom ortografi posiada dana osoba. CMSNero napisał poradnik ze swojej własnej woli ;) jak Warlock787 ci nie pasuje to nie czytaj i nie zaglądaj do tego tematu :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
defik jak defik - ja taki preferuje - trochę się ck na wsparciach ostatnio stracilo a tak po za tym to co moglem to z wsparc sciaglem zeby6 bylo przejrzyściej
miłego ogladania
----------------------
36206943.jpg.html

----------------------
http://s3.zapodaj.net/36206943.jpg.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser97473

Guest
...

CMSNero jest bardzo ale to bardzo dobrym graczem szczerze biorę z niego przykład...
Znam go już trochę i widzę co robi na innych światach.

Jednym słowem ;

Robi wymiot na każdym świecie.:):)

Pozdro

Poradnik super ale nie dla mnie powód? (Szkoła):(:(:mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
powiem tak w szkole możesz grać jak masz telefon z netem .
minusy są takie :
-mały wyświetlacz
-czas poświęcasz za przerwach i na lekcjach
- koszty pakietów są duże
 

DeletedUser96358

Guest
Fajny poradnik, szkoda tylko że, dopiero teraz go zauważyłem :D . Brawa za to że, odważyłeś się go napisac choc wiedzialeś ze, możesz otrzymywac głupie uwagi od innych graczy.
 

DeletedUser

Guest
wcale nie... 1 strona to około 10-15 KB bez obrazków. 5 złotych za pakiet 20 000 KB to chyba nie dużo.

ee daj spokój .......jeszcze w szkole sie bawisz ? telefonem
czujesz sie uzalezniony ?:) buhaha anonimowi uzależnieni od plemion skrót: AUOP
 

DeletedUser83922

Guest
taaa a jak już będziesz chciał kupić 2*20.000 to juz w plecy 10zł a to ćwiara;/
Poradnik dobry a co do woja to u mnie podobnie z tym ze mniejszej ilość:D
 

DeletedUser58716

Guest
ee daj spokój .......jeszcze w szkole sie bawisz ? telefonem
czujesz sie uzalezniony ?:) buhaha anonimowi uzależnieni od plemion skrót: AUOP

czasami.... jak atak wysłać czy coś na 5 min wejdę :) ale internet to nie tylko plemiona :) Istnieje tez wiel innych ciekawych stron. Szczerze to czuje się coraz bardziej uzależniony jak chyba niejeden tutaj :) 5 zł i tak mam nadmiar w telefonie a tego nie idzie przelac na normalną kasę więc żubra nie będzie :p
 

DeletedUser83922

Guest
hahaha...no ja w sumie już jestem dopiero jak mi się znudzi ta gra to przestanę grać ale jak na razie jest ciekawie...inne strony no ja czasami zaglądam na NK albo na allegro...i to wszystko:D
 

DeletedUser34023

Guest
Poradnik nawet spoko :D
tylko trzeba mieć na prawde baaardzo dużo wolnego czasu, a w trakcie roku szkolnego mogą być z tym problemy :D
 

DeletedUser83922

Guest
jak ktoś będzie chciał to znajdzie czas;P
a jak ktoś pomyśli trochę to najdzie takie rozwiązanie jak ja;P
nie będę wtajemniczał bo musi być trochę gorszych żeby ci lepsi mogli się rozwijać:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry