Poprawić łucznika

  • Rozpoczynający wątek Wilki rehtul
  • Data rozpoczęcia

Czy uwążacie ze trzeba poprawić łucznika?

  • Tak ale zróbmy więcej niż 100.

    Głosy: 14 9,7%
  • Tak ale zróbmy mniej niż sto.

    Głosy: 13 9,0%
  • Tak ,Zróbmy równe sto.

    Głosy: 36 24,8%
  • Tak , ale trzeba dopracowac.

    Głosy: 9 6,2%
  • Tak ale trzebaby zwiększyć koszty łucznika.

    Głosy: 10 6,9%
  • Nie ten pomysł nie ma sensu.

    Głosy: 63 43,4%

  • W sumie głosujących
    145
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
To wprowadź do symulatora pełną zagrodę łuczników i pełną zagrodę mieczy i zobacz co ma mniejsze straty.
 

DeletedUser

Guest
Nie chodzi o to że mnie nie stać. ale jak już mama przepłacać to żeby mi sie to opłaciło. Żebym wiedziałza co płacę. A nie że kupie se ful łuczników i da mi to to samo co miałbym ful mieczy. z tym że za mieczy zapłaciłbym mniej. Tu chodzi o to by siekalkulowało i tyle !!!!!!!!!!!
Jeśli uważasz, że rekrutowanie łuczników nie opłaca się, to przecież nie musisz ich rekrutaować. Nikt Cię do tego nie zmusza. :)
 

DeletedUser

Guest
Przeczytałem 40 postów tego tematu i 3 strony mi się już nie chce;)

Co do pomysłu jestem na "nie". łucznik jest drogi, jednak za obecną cenę i tak warto go kupować;)

Porównujecie go tutaj z miecznikami, ale warto też zauważyć, że łucznicy są o wiele bardziej mobilni;)
 

DeletedUser

Guest
Ja też jestem na nie. Jednostki w grze są dobrze zbilansowane. Każda ma plusy i minusy i nie ma jednoznacznie optymalnych zestawów co wprowadza różnorodność do gry.

Łucznik jest bardzo dobrą jednostką dającą nowe możliwości. Warto ją mieć w pewnej ilości w zagrodzie. Jest stosunkowo droga ale ja patrzę najczęsciej na jak najlepsze wykorzystanie punktów zagrody niż na koszt i czas produkcji.
 

DeletedUser117223

Guest
jak dla mnie nie ma sensu czegokolwiek zmieniac - dla mnie osobiscie odpowiada obecna sytuacja
 

DeletedUser44725

Guest
zalezy na jakim poziomie gry jestes...w poczatkowej fazie gry lucznik sie nie sprawdza ale puzniej sprawdza sie swietnie,
osobiscie rekrutuje mniej pikow na kozyc lukow bo w polaczeniu z miecznikami stanowia swietna obrone bo malo kto rekrutuje lucznikow na koniu...
 

DeletedUser

Guest
szukasz problemu tam gdzie go nie ma... do tej pory budowałem łuczniki i jakoś mi się je opłaca... Tobie nie?;> to ich nie buduj:)
 

DeletedUser

Guest
Głupoty gadasz.
Łucznik:
Siła napadu 5
Obrona ogólnie 50
Obrona przeciwko kawalerii 40
Obrona Łucznik 5
Miecznik:
Siła napadu 25
Obrona ogólnie 50
Obrona przeciwko kawalerii 15
Obrona przeciw łucznikom 40

To nie jest tak samo, zapewniam Cię. Na NIE.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł żeby zwiększyś obronę łucznika jest lipny, ponieważ już teraz jest dobrą jednostką, mało kto byduje łk jest lepszy od miecznika i szybciej chodzi ;) z taką samą prędkością co pik więc dla mnie tak jak jest jest dobrze
 

DeletedUser137434

Guest
Słuchajcie. Chciałbym wyprowadzić małą koncepcję. Otóżz Od kilku lat jak wszyscy świetnie wiecie dostępna jest jednostka - łucznik. No wszystko bardzo fajnie. Jest nowa jednostka i jest ogólna radocha. I wszystko było by fajnie gdyby nie to że ze względów czysto praktycznych bardzo mało osób wogóle korzysta z tej jednostki. Jest on bardzo kosztowny, a ma taką samą obronę jak miecznik. Ogólnie nie kalkuluj się go budować, bo raz że koszty a dwa że i tak nie ma większej obrony niż zwykły miecznik. I proporcjonalnie do jego kosztów, daje bardzo niewielkie premie w porównaniu z miecznikiem.
Dlatego jestem za tym by skuteczność obrony łucznika zwiększyć do 100. Jakby ktoś miał wąty do tego że : "oj za łatwo będzie" "oj nie da siężadnej wioski podbić" to powiem że przecierz zawsze można użyć konnych łuczników przeciw nim. Kto jest za???

Czysty że tak powiem "debilizm".

Gdy pograsz z łucznikami i zrobisz dobrego deffa czyli 7000 pika, 7000 łuka, 1300 CK wyjdzie Ci lepiej niżeli zwykły deff.
Bo tu bardziej uniwersalnie
 

DeletedUser

Guest
Z całą pewnością powinno sie to zmienić faktycznie łucznik słabo broni.
 

DeletedUser137434

Guest
Łucznik wręcz doskonale broni :D

Wrzucę niebawem raport :)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry