Poprawa turnieju

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 2002360
  • Data rozpoczęcia

Popierasz ten pomysł?

  • Tak

    Głosy: 11 68,8%
  • Nie

    Głosy: 5 31,3%

  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

Deleted User - 2002360

Guest
Witam, właśnie trwają zimowe turnieje, zapewne większość z was wie o co chodzi :)
Chciałbym wprowadzić do nich małą poprawkę, ponieważ aktualna wersja sprawia, że pojedynczy gracz nie ma żadnego wpływu na wynik.
Moja propozycja jest taka, aby dac nagrody mniejsze, ale zeby było ich więcej, a dokładnie:
+5% za ogólne zwycięstwo, na wszystkich serwerach
+5% za zwyciestwo w kraju
+5% za zwycięstwo na pojedynczym świecie
 

DeletedUser179909

Guest
,,.....aktualna wersja sprawia, że pojedynczy gracz nie ma żadnego wpływu na wynik"

I dobrze :) Nic nie robisz a wygrywasz :) A tak na poważnie to jest to dobry pomysł, w tym momencie turniej wygląda tak :

Mam 25 % na wygranie , a strata między pierwszym a drugim miejscem wynosi 1mln surowców więc farmiąc i tak nic nie zdziałam.
 

DeletedUser28547

Guest
no tak, jedna osoba ma mały wpływ na wynik, ale ma ! i ma wielkie znaczenie, bo co się stanie jak wszyscy będą myśleć że nie warto się starać i odpuszczą ?
oto właśnie chodzi w byciu w drużynie że liczy się jak sprawuje się cała drużyna a nie pojedynczy gracz.

i chyba już za późno aby zmieniać zasady turniejów.
 

Deleted User - 2002360

Guest
Za późno, aby zmieniać zasady tegorocznych turniejów, ale może się przydać na kolejne lata :)

A jak pokazują obecne wyniki drużyna zielonych zdobywa właśnie kolejny bonus praktycznie nic nie robiąc
Szczególnie dobrze jest to widoczne na nowych światach, co czwarty gracz może odskoczyć w rankingu tylko dlatego, ze trafił do dobrej druzyny
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
no moze zmienia zasady turniejów;)Szkoda ,ze kmic nie zrobil tego roku konkursu" kalendarz adwentowy "
 

DeletedUser166288

Guest
znaczy powiem tak - nagrody są na tyle liche (ale są :p), że o odskoczeniu nie ma mowy.

Natomiast fakt faktem dostałem +10% produkcji żelaza za... "darmo". Bo na 78 będąc zielonym sfarmiłem 1/10 tego co na innym w jednym ataku podczas akcji =p
 
Status
Zamknięty.
Do góry