Pomysł: Ranking szybkich

DeletedUser187549

Guest
Witam,

Stwierdziłem że fajnie by było gdyby był taki ranking graczy na szybkich, który wskazywałby na to, kto ma najlepsze wyniki w ciągu tygodnia, miesiąca, itd. Dlatego uznałem że sam taki ranking stworzę i zobaczę czy pomysł się przyjmie.

Wstępne zasady:
Punkty są przyznawane za zdobycie miejsca 1-30 w rundach classic.
Ilość punktów do zdobycia: 1 miejsce 100p, 2 - 80p, 3 - 65p, 4 - 50p, 5 - 45p, ... 30 - 1p. (tabelę podeślę w screenie bo dużo pisania)
Gracze bez wiosek nie będą brani pod uwagę przy przyznawaniu punktów.
W każdym dniu można zdobyć punkty w max 3 rundach (wpisywane są 3 najlepsze miejsca w danym dniu, z czego 2 i 3 wynik jest dzielony przez 2)
Np:
Gracz A grał w 2 rundach, zajął 5 i 3 miejsce => 65p za 3 miejsce + 23p (45/2) za 5 miejsce = 88p zdobył w danym dniu
Gracz B grał w 4 rundach, zajął 4, 2, 4 i 1 miejsce => 100p za 1 miejsce + 40p za 2 miejsce + 25p za 4 miejsce = 165p zdobył (drugie 4 miejsce nie liczy się bo to już 4 runda).

Myślę że system jest w miarę sprawiedliwy i pozwoli na wyłonienie najlepszych.
Będzie lista w PDF udostępniana w miarę możliwości, zobaczymy jak to pójdzie. Ranking zaczynam od dzisiaj (8.02.2020)
 

DeletedUser187549

Guest
@Ceiter u mnie też wprowadzono mechanizm który daje większe szanse tym którzy jak grają to są zawsze w czołówkach ale z jakichś powodów nie mogą grać 3-4 rund dziennie, także zobaczymy, ale dzięki za linka
 

DeletedUser187549

Guest
Do jutra powinienem mieć ranking z dni 8-16.02, zobaczymy jak to pójdzie
 
Do góry