Pomysł odnośnie bb-code

  • Rozpoczynający wątek HamahiPL
  • Data rozpoczęcia

Co uważacie??

  • Jestem za

    Głosy: 40 80,0%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 10 20,0%

  • W sumie głosujących
    50

DeletedUser

Guest
Niektórych graczy zapewne ucieszył by bb-code który umożliwia wklejenie na forum wewnętrznym plemienia filmiku z np. youtube.pl który będzie odtwarzał od razu na forum filmik, czyli takie coś jak jest ze zdjęciami zrobione, że zamiast zamiast używania linku odsyłającego na daną stronę jest on ukazywany bezpośrednio na forum, nie jest to skomplikowane w porównaniu do całej reszty opcji w grze
 

DeletedUser24560

Guest
Tak to nie jest trudne, zresztą na masie stron jest jak to zrobić, jestem na...

Tak
 

DeletedUser134707

Guest
Ułatwianie to raczej nie jest, ale będzie wygodniej.
 

DeletedUser

Guest
Zaznaczyłem na tak mimo że jak mi neta spowolnią to przez to długo mi się będzie na forum temat wyświetlał:)
 

DeletedUser

Guest
Wydaje mi się, że pomysł dość trafiony i wiele usprawniłby :)
Oczywiście głos na tak.
 

DeletedUser157791

Guest
...

Pomysł całkiem niezły . Przydałoby się to na pewno . Nie trzeba by było klikać w link tylko od razu by można było oglądać .
 

DeletedUser

Guest
Tak , ale żeby można było w ustawieniach ustawić kto chce takie coś albo nie chce .. Na gadu gadu jest takie coś i jak miałem słabszego kompa , kolega wysłał mi 5-6 linków to mi całe okno gg zwiesiło ( teraz już nie mam tego probelmu , ale trzeba też myśleć o graczach ze słabszymi kompami ) ..
 

DeletedUser155682

Guest
Na nie bo nie tylko na kompach się gra. Dużo ludzi gra także na komórkach, ale jeżeli dodatkowo dorobić opcję:
(...) ale żeby można było w ustawieniach ustawić kto chce takie coś albo nie chce (...)
to wtedy jak najbardziej na tak
 

DeletedUser110913

Guest
jeżeli można byłoby to wyłączyć to jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
na nie

sami wiecie że jak otwieracie jakąś stronę gdzie automatcznie włącza się film to zaczyna mulić

na komórce (chyba że tym 5,6,..n-tej generacj) nie da się tak oglądać
:cool:
pomysł oczywiscie dobry, ale w praktyce niemożliwy do realizacji
 
Do góry