pomysł na speedy +400 x

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser136373
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser136373

Guest
Pomysł wymyślony na szybko więc na pewno jak by wszedł w życie to byłby udoskonalony.
A więc po prostu dać speed 400 tylko szybsze budowanie oraz szybsze eko. Wtedy tylko na rundzie jest speed 400x a tak to mamy szybsze speedy niż inne kraje :]
 

DeletedUser159420

Guest
Pomysł wymyślony na szybko więc na pewno jak by wszedł w życie to byłby udoskonalony.
A więc po prostu dać speed 400 tylko szybsze budowanie oraz szybsze eko. Wtedy tylko na rundzie jest speed 400x a tak to mamy szybsze speedy niż inne kraje :]

Tylko, że wtedy to się nie równoważy z szybkością wojska. I tak na sp wojsko jest spowolonione... A tak to 1s do 5 kratek powinno być chyba, że eko x4 tak jak ostatnio 3 grałem to na budynki są surki.
 

DeletedUser137285

Guest
widze coraz gorsze pomysly
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
czemu wszyscy tak w te te eko wala ??;p zróbcie tak zeby na 30 poziomie oko dawało 12k ratusz 10,koszary 10 itd i predkosc 400x1...wtedy widac kto gra :D kto farmi i leci w wojo nie pkt to wygra ;p
 

DeletedUser

Guest
A jak jest runda 2h i konkurs najlepszy gracz to lepiej w eko i pkt. :) Mało osób przejmuje inne wioski, ale mi się to czasem udaje. :p
 

DeletedUser

Guest
jeszcze jedna sprawa mnie wkurza a mianowicie chodzi o to zeby nie było mozliwe przejmowanie barbarek na szybkim bo to głupota jest i same nooby tak robia,a tak to widac ze ktos gra i agresor jest i wgl a nie w barby i nic tylko deff i wez teraz graj..:)
 

DeletedUser155263

Guest
2h rundy to najczesciej do 2k.. po 20 min już zaczynaja sie walki
 

DeletedUser162819

Guest
Po 2 godzinach,to zawsze jest jakieś przejęcie na rundzie. Oczywiście o 26p mówimy
 
Status
Zamknięty.
Do góry