Pomysł na forum!!!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27762
  • Data rozpoczęcia

Czy można to dołączyć ???

  • Tak,przydało by się!!!!

    Głosy: 2 50,0%
  • Pomysł spoko dopracować!!!!

    Głosy: 0 0,0%
  • Moze ale nie musi byc na forum!!!!

    Głosy: 2 50,0%

  • W sumie głosujących
    4
Status
Zamknięty.

DeletedUser27762

Guest
Otóż wpadłem na pomysł żebyśmy zrobili taki dział o nazwie : oddam konto przyjmę konto lub zamienię sie kontem.

W tym pierwszym czyli oddam konto chodzi o to żeby gracz któremu gra sie znudziła oddaje tu za darmo konto dzięki temu będzie mniej opuszczonych wiosek i wielu wielu lepszych graczy.


W drugim chodzi o oferty które byśmy składali żeby przyjąć konto kogoś kto już kończy grę mógłby w tym dziale znaleźć osobę którą mu pasuje do przejęcia jego konta.

W trzecim chodziło by oto żeby zamienić się kontami np: lepsze jeśli ktoś da na gorszę bo znam osoby które lubią zaczynać od początku.

Widziałem takie rzeczy już w wielu innych forach do gier i to działa zmniejszy sie ilość opuszczonych wiosek a zwiększy sie ilość dobrych graczy.
 

DeletedUser10424

Guest
Odp: Pomysł na forum!!!

A skąd wiesz, że oddajesz konto dla kolesia, który umie grac? Nigdy nie masz pewsności.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pomysł na forum!!!

To jest niezgodne z regulamienm gry .
 

DeletedUser27762

Guest
Odp: Pomysł na forum!!!

No wiesz jeśli grałeś w gladiatusa to ja oddałem jedno konto i ono teraz jest 2x lepsze od tego jakie dałem oczywiście zdarzą sie tak zwane buble ale raczej żadko.
 

DeletedUser26724

Guest
Odp: Pomysł na forum!!!

Przecież zamiana, oddawanie konta jest ZAKAZANE!
 

DeletedUser27762

Guest
Odp: Pomysł na forum!!!

To jest niezgodne z regulamienm gry .



Tu nie chodzi o sprzedasz konta tylko o oddanie to zasadnicza różnica a jak by tak było to mniej kont by sie marnowało powiedzmy jestes 7 w rankingu i znudzilo ci sie to co chcesz usunac dobre konto zamiast oddac je do kontynuuacji
 

DeletedUser10424

Guest
Odp: Pomysł na forum!!!

Jak jesteś 7 w rankingu to najlepiej jak oddasz konto komuś znajomemu, którego rozebrali z wiosek bądź na zastępstwo dla kogoś, a nie szukać na forum kolesi, którzy je wezmą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry