POMOCY

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.285
U kolegi w rodzinie zadziała się tragedia, wszystkich dobrych ludzi proszę o pomoc:


Takie coś spamię, bo się maluchowi z mojej dalszej rodzny krzyyw los przytrafił
"Siema. Potrzebna jest każdego rodzaju pomoc.
Tragedia dotknęła jedną małą, młodą osóbkę z mojej (co prawda dalszej, ale jednak) rodziny. Lekarze nie dają Zuzie więcej niż pół roku życia. w Polsce nie ma sposobu na leczenie tego typu guza na mózgu i jest on nieoperacyjny. odradzają także chemioterapię. Rodzice jednak nie mogą się tak łatwo pogodzić z śmiercią swojego dziecka i próbują dalej o nią walczyć i znaleźli światełko w lecznicy za granicą, ale koszta są niewyobrażalne. Dlatego proszę Was o każdą formę pomocy. Nie każe nikomu wpłacać czegokolwiek, ale chociaż podajcie dalej na swoich facebookowych wallach czy gdziekolwiek się da i może się uda uzbierać tę sumę, a tu liczy się czas.

szerszy opis sytuacji małej Zuzy znajdziecie w linku poniżej:
https://zrzutka.pl/3h4yj3?utm_medium=mail&utm_source=postmark&utm_campaign=chipin_creation&fbclid=IwAR2VPlOitqQYFgF-Z_PuFajGnL2cDfT5JHdZccNhYJIXUzSuUZtAB3n7iNA
Z góry dziękuję i przepraszam raz jeszcze za spam, ale nie robiłbym tego, gdyby to nie było dla mnie ważne.
podajcie to dalej jeśli to nie problem."
 
Do góry