Pomocna opcja dla rekrutanta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20042
  • Data rozpoczęcia

Dodatkowe 2 informacje obok zaproszenia. Co o tym sądzicie?

  • Dobry pomysł.

    Głosy: 42 89,4%
  • Zły pomysł.

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 0 0,0%
  • Dobry pomysł, ale wymaga poprawek.

    Głosy: 5 10,6%

  • W sumie głosujących
    47
Status
Zamknięty.

DeletedUser20042

Guest
Witam,

dzisiaj wpadł mi taki mały, skromny pomysł do głowy...

W plemionach jest zazwyczaj funkcja rekrutanta. Jest on odpowiedzialny za sprawdzanie zaproszeń czy spełniają próg pkt., usuwanie starych zaproszeń, zapraszanie graczy do plemienia itp.

Pomysł dotyczy zaproszeń...

Gdy rekrutant usuwa nieaktualne zaproszenia zazwyczaj musi najpierw wejść na profil gracza sprawdzić ile ma pkt, czy należy do jakiegoś plemienia itp. wtedy usuwać... Gdy usunie okienko znów przeskakuje i znów trzeba szukać kolejnej osoby na liście... Czasem łatwo się pomylić...

Zauważyłem, że na prawo od tej listy jest dużo wolnego miejsca... Można by tam wprowadzić dodatkowe informacje na temat zaproszenia. Przy każdym nicku osoby zaproszonej widniała by informacja czy należy do jakiegoś plemienia i ile ma pkt. Ułatwiło by to szukanie nieaktywnych zaproszeń i je przyśpieszyło :)...

Co o tym sądzicie?

@edit

Wyglądało by to jakoś tak :

opcja.JPG


Mało roboty by przy tym było a wielu osobom by się na pewno przydało... :)
Szkoda, że polskie plemiona nie mają na takie rzeczy wpływu :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Pomocna opcja dla rekrutanta

Dobry pomysł. Urozmaiciło by to grę, a dla nowo narodzonych plemion ułatwiło by szybszą ekspansję.

Głosuję na TAK :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pomocna opcja dla rekrutanta

No i o takie pomysły chodzi :D
Osobiście nie zajmuje się rekrutacją, ale co mi szkodzi zagłosować na TAK :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pomocna opcja dla rekrutanta

dobry pomysł jeżeli jakiś rekrutant zaprosi przypadkowo osobę z wrogiego plemienia i się nie skapnie, to ten to wykorzysta i będzie szpiegiem, a tak to inny rekrutant zapobiegłby temu

skróciło by też czas sprawdzania ile ma punktów

Dobry Pomysł
 

DeletedUser20042

Guest
Odp: Pomocna opcja dla rekrutanta

Jest dość dużo zalet tego pomysłu... Ciężko z realizacją go :)... Mam znajomego który co nieco zna niemiecki może uda mu się przetłumaczyć to i owo i umieszczę temat na niemieckim forum... Może jakiś twórca gry zatrzyma oko na temacie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pomocna opcja dla rekrutanta

Jest dość dużo zalet tego pomysłu... Ciężko z realizacją go :)... Mam znajomego który co nieco zna niemiecki może uda mu się przetłumaczyć to i owo i umieszczę temat na niemieckim forum... Może jakiś twórca gry zatrzyma oko na temacie :)

niemcy czemu oni:confused:czemu nie Polska
 

DeletedUser14998

Guest
Odp: Pomocna opcja dla rekrutanta

jestem na tak. bardzo pomocna rzecz. chyba ze by wprowadzic (gdzies to czytalem) cos takiego ze po 2-3 tyg zaproszenie samo sie usuwa
 
Status
Zamknięty.
Do góry