Pomoc przy wysylaniu wojska na na wioski typu Farma

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14071
  • Data rozpoczęcia

Co sadzisz o tym pomysle

  • Tak jest dobry

    Głosy: 17 33,3%
  • jest mi to obojetne

    Głosy: 14 27,5%
  • Zły pomysł

    Głosy: 20 39,2%

  • W sumie głosujących
    51
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser14071

Guest
Propozycja moja jest taka by w miejscu gdzie wybiera sie kliknięciem liczbę wojsk które chcemy wysłać zrobić przyciski służące do wybierania konkretnej pełnej liczby wojska. Takie przyciski podstawić pod każdy typ wojska, przykładowo :
x1 - 100 jednostek, x2 - 200, x3 - 300.
jeśli pomysł ten przypadnie do gustu można by było podyskutować konkretnie jakby to miało wyglądać graficznie oraz ostatecznie wybrać propozycje co do ilości wysyłanych w ten sposób wojsk

Dodam że pomysł zrodzi sie ze złosci na ciagle wpisywanie liczby wojsk na klawiaturze, prawie kazdego z nas to za pewne drazni
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11012

Guest
Odp: Pomoc przy wysylaniu wojska na na wioski typu Farma

dobry pomysł, szybciej można by wysłac np. 1000:)
ale trzeba wysyłac liczbe wojsk zaokrąkloną do stu, nie możnaby było wysłac 110
 

DeletedUser14071

Guest
Odp: Pomoc przy wysylaniu wojska na na wioski typu Farma

dokladnie , to trzeba przedyskutowac o dojsc do porozumienia i optymalnej liczby mogacej wysłac wojsko
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pomoc przy wysylaniu wojska na na wioski typu Farma

dla mnie to to jest takie ułatwianie gry na siłe ;/ niedługo to wymyślą tak ze nie będzie trzeba wchodzic na plemiona na więcej niz 5 minut ;/ NIE
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: Pomoc przy wysylaniu wojska na na wioski typu Farma

Xenofantor napisał:
Dodam że pomysł zrodzi sie ze złosci na ciagle wpisywanie liczby wojsk na klawiaturze, prawie kazdego z nas to za pewne drazni

Mnie jakoś to nie drażni. Kilka sekund nie robi mi różnicy.
Jestem na nie. Pomysł niepotrzebny.
 

DeletedUser14071

Guest
Odp: Pomoc przy wysylaniu wojska na na wioski typu Farma

dla mnie to to jest takie ułatwianie gry na siłe ;/ niedługo to wymyślą tak ze nie będzie trzeba wchodzic na plemiona na więcej niz 5 minut ;/ NIE

to nie jest ulatwianie gry na siłe tylko sensowne skrócenie czasu oraz oszczedzanie nerwów, kkazdy z nas ma inna sytuacje kolo siebie, nie którzy po paru kliknieciach rozesla swoje wojsko bo maja kilka duzych farm koło siebie, inni maja po 10 opuszczonych wiosek koo siebie z 120 pkt, i za kazdym razem wnerwiajace wp[isywanie tu 300 ,tam 150, tam 234
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pomoc przy wysylaniu wojska na na wioski typu Farma

mi tam obojętnie ale myśle ze to dobry pomysł pół i zły pomysł pół:):(:):( nie wiem co wybrać
 

DeletedUser13844

Guest
Odp: Pomoc przy wysylaniu wojska na na wioski typu Farma

hm nie potrzebne to jest...
Jesli chcesz miec duzo farm i latwo wysylac... zakup konto premium :)
jak chcesz kogos atakowac to nie wpisujesz liczby(chyba ze wysylasz czesc wojsk) tyklo naciskasz na liczbe jednostek i wpisuje sie automatycznie wszystkie ktopre sa;)
 

DeletedUser14071

Guest
Odp: Pomoc przy wysylaniu wojska na na wioski typu Farma

powiedzmy że zdecydowana wiekszosc posiada wiecej niż 1k kazdego rodzaju, gdybym mial wszystkiego po 500 to nigdy w zyciu taki pomysł by mi nie przyszedł do głowy
 

DeletedUser13478

Guest
Odp: Pomoc przy wysylaniu wojska na na wioski typu Farma

Propozycja moja jest taka by w miejscu gdzie wybiera sie kliknięciem liczbę wojsk które chcemy wysłać zrobić przyciski służące do wybierania konkretnej pełnej liczby wojska. Takie przyciski podstawić pod każdy typ wojska, przykładowo :
x1 - 100 jednostek, x2 - 200, x3 - 300.
jeśli pomysł ten przypadnie do gustu można by było podyskutować konkretnie jakby to miało wyglądać graficznie oraz ostatecznie wybrać propozycje co do ilości wysyłanych w ten sposób wojsk

Dodam że pomysł zrodzi sie ze złosci na ciagle wpisywanie liczby wojsk na klawiaturze, prawie kazdego z nas to za pewne drazni

Jestem na nie. Nie możesz poprostu wpisać liczby wojska? zajmuje to najwyżej sekunde więcej :)

ps. przepraszam za ewentualne błęd ort.
 

DeletedUser14071

Guest
Odp: Pomoc przy wysylaniu wojska na na wioski typu Farma

ludzie czytajcie cały wątek tu narazie niema niewiadomo ilu stron, ponizej sa argumenty dlaczego tak
 

DeletedUser16409

Guest
Odp: Pomoc przy wysylaniu wojska na na wioski typu Farma

Mi tam żadna różnica, ale ciekawy pomysł.
 

DeletedUser13337

Guest
Odp: Pomoc przy wysylaniu wojska na na wioski typu Farma

tak jak jest w ankiecie "obojętne mi to"... :rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry