Polskie brazole.

gramy na czyms takim czy nie?


  • W sumie głosujących
    42

Damianosbananos

Zwiadowca
Wynik reakcji
20
Na niektórych wersjach językowych występuje fajny (jak dla mnie) typ rundy.
Mianowicie:
szybkość świata:400
Prędkość jednostek:1
Wioska startowa:7k (2wioski)
wioski barbarzyńskie: 50-60 na gracza, rosną do 10 000pkt
osady koczowników: 30-40 na gracza, rosną do 10 000pkt
szlachta: 50% tańsze monety.
eko: 75% podstawowej produkcji
bonus nocny: 22-6
zastępstwo: tak
tryb śpiący: tak
plemię: 2-3 osoby na plemię
reguła zagrody: nie
szlachcic zbiją 100 poparcia.

Jakby było sporo chętnych na taką rundę to mogłaby sie ona odbyć poza grafikiem i trwac od 3 do 7 dni.

teraz czyta DRUBENS
Załóżmy że runda trwa 7 dni. Bez premki ciężko będzie coś ugrać na tym świecie, więc gracz musi uaktywnic kp i mk


dobra. nie hcce mi sie pisac.
gramy czy nie?

pis joł
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
I za wygrana 30pp czyli nawet się nie zwróci zainwestowane pp^^

Jakby była ciekawa wygrana to skusiłbym się, tylko z takim speedem nie polecałbym tańszej szlachty, bo to będzie zbieranie barb już pierwszej nocki i walka z sporą ilościa wiosek, no i oczywiście start niżej niż 7k pkt, 500/2000
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Damianosbananos

Zwiadowca
Wynik reakcji
20
bez sensu dla mnie taka runda ;D

wiesz, ta runda jest dla graczy co potrafia ogarnac wiecej niz 2 wioski^^

I za wygrana 30pp czyli nawet się nie zwróci zainwestowane pp^^

Jakby była ciekawa wygrana to skusiłbym się, tylko z takim speedem nie polecałbym tańszej szlachty, bo to będzie zbieranie barb już pierwszej nocki i walka z sporą ilościa wiosek, no i oczywiście start niżej niż 7k pkt, 500/2000

najpierw zagraj taka runde, pozniej komentuj. Bo jak ktos sie zna to zalicza facepalm vzytajac ta wypowiedz..

Może Ty jesteś zainteresowany przejmowaniem barb przez 2dni budowaniem ich itp, ale nie sądzę żeby większość była za tym,
Wejdz na szwedy 48h runde... speed zwykly 0.6, barb "ledwo" 8-10 na gracza.. ide spać o 4 w nocy przewaga 3krotności punktów nad TOP2, o 7 kolejny log na konto jestem TOP3, to są właśnie te Twoje barby budujące się tam TYLKO do 3k pkt.
Mnie raczej interesuje walka niż siedzenie i przejmowanie barb aż się skończą, a jeśli ich bedzie 120 na gracza, to troche jest zabawy z nimi



naucz sie czytac.
ewidentnie nie musisz budowac barb bo sie rozwijaą do 10k a wioska startowa 7k.
zagraj na takiej rundzie zanim zaczniesz pisac jeszcze takei glupoty.
ewidentnie to jest gra taktyczna a nie bezsensowane klikanie w af.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ale barby po 3k są nic nie warte mając nadmiar surowców;) ?
 

DeletedUser153359

Guest
melus na tych ustawienuiach gra jest inna i ciekawsze chodz pamietamm jak kiedys na tym czyms z loserem odstawilismy topke tak ze wszyscy gracze razem mieli 2x mniej pkt ;D
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
six zgodzę się z tobą:)
ciekawe by były takie rundy
specjalnie na takie rundy bym mógł aktywować premkę:)
tylko żeby nagrody były po 200pp na gracza, albo i więcej:)
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Widze na gg nieznajomy numer a tam "LOser wbij na forum i powiedz o co chodzi na rundach w brazylii." No to jestem i mówie. Grałem tam kilka razy, ogólnie na tych rundach chodzi o wspołprace i duuuuuża agresywność! Tam jest bardzo ciekawa rozgrywka, dlaczego? Nawet gdy gośc ma 10kk a ciebie rozwalą do tych 2kk to i tak jestes w stanie to wygrać. każdy gracz jest nastąwiony na top1 pleminia dlatego że jest duża wygrana i nie ma nikogo aby sobie dołki kopał dla swojego wspołplemienca. Taka rozgrywka chyba kazdego inetersuje prawda?
Wiekszosc ludzi na plemionach nie zagra nawet 3dni bo dostana bany nawet za obraze na pw:) niestety tak jest. Z moim stażem na plemionach może szczerze powiedziec że polecam jak najbardziej takie rundy! Ciekawe i pełne emocji a kp musi być a mk powinno:) Jelsi zrobią taka runde odzywajcie się na gg 2817551 hętnie pogram i pocisne cos ciekawego ogolnie juz gra w plmeiona mi sie znudziła:p. Jak zobaczyłem twtotala to sie złapałem za głowe 100%no lifienia w wakacje:D ja 12k oni 18k ja top4 od 3miesiecy hahahaha. nolifie dalej
 

DeletedUser150139

Guest
Powinni dać 2 serwer SP i tam tylko takie rundy...Wtedy to jest gra.
Loser popieram ciupalismy czasem takie rundki i bez taktyki ani rusz.Byle noob już nie wjedzie kratke w kratke...wtedy prosy od klinowania nie będą przynajmniej spinać.
 

DeletedUser

Guest
Na niektórych wersjach językowych występuje fajny (jak dla mnie) typ rundy.
Mianowicie:
szybkość świata:400
Prędkość jednostek:1
Wioska startowa:7k (2wioski)
wioski barbarzyńskie: 50-60 na gracza, rosną do 10 000pkt
osady koczowników: 30-40 na gracza, rosną do 10 000pkt
szlachta: 50% tańsze monety.
eko: 75% podstawowej produkcji
bonus nocny: 22-6
zastępstwo: tak
tryb śpiący: tak
plemię: 2-3 osoby na plemię
reguła zagrody: nie
szlachcic zbiją 100 poparcia.

Jakby było sporo chętnych na taką rundę to mogłaby sie ona odbyć poza grafikiem i trwac od 3 do 7 dni.

teraz czyta DRUBENS
Załóżmy że runda trwa 7 dni. Bez premki ciężko będzie coś ugrać na tym świecie, więc gracz musi uaktywnic kp i mk


dobra. nie hcce mi sie pisac.
gramy czy nie?

pis joł

Może środa,czwartek,piątek i koniec w sobotę po południu? drubensiku? : ***

PS:
Błędy:
-Napewno nie szlachcic zbija popa 100 -,-
-Bonus nocny 22-6? no nie wydaje mi się 24-8...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
odswiezam. ale wioska startowa 5-7 k dobra by była cos jak specek super runda ale predkosc gdzies 100 i pop normalnei zbiajny nei 100

--------------------------------------------------------------

melus na tych ustawienuiach gra jest inna i ciekawsze chodz pamietamm jak kiedys na tym czyms z loserem odstawilismy topke tak ze wszyscy gracze razem mieli 2x mniej pkt ;D


tak tak a byly w tej bajce smoki
 
Do góry