Polityka

boh12prawdziwy

Łucznik
Dyskusje o polityce-zapraszam

//Leandere
:)

(przeniesienie z dyskusji o świecie 136)
#Biedroń#mój#prezydent <3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mixon50

Miecznik
Widze, ze kolega lubi mieć parady pod oknem i ciaparitto na każdym kroku. Popatrz tęczowy kolego na francje czy niemcy.

Ucinam temat bo odbiegamy od plemion, w razie chęci dyskusji na poglądy polityczne zapraszam do prywatnej wiadomosci
 

boh12prawdziwy

Łucznik
Parada raz na jeden rok to nic złego lol, tak samo jak marsz niepodległości. 99% normalnych uczestników i 1% pajaców którzy są używani przez przeciwników za wielki argument jakie to parady/marsze są złe xD Byłem dwa razy na marszu równości w Krakowie (rok temu i w tym roku) i w tym roku na marszu niepodległości, więc wiem co mówię. "ciaparitto" dosyć prymitywne określenie na muzułmanówD: na których pewnie patrzysz przez pryzmat ISIS xD tutaj cię zaskoczę, polacy i reszta ludów słowiańskich bardzo często zachowuje się tak samo w swoich dzielnicach (gwałty, kradzieże etc.) Mieszkałem w wakacje w Niemczech (Stuttgart) i powiem szczerze, że ludzie z krajow dobrze rozwinietych >>>>> muzulmanie >>> slowianie

Bi and proud :3
 

Mixon50

Miecznik
Oczy krwawią bardzo.

Ale po co są te parady? W jakim celu ci ludzie pokazują swoją orientacje? Widziałeś parady osób z downem, parady zoofili, parady osób bez lewej ręki? Nie. Bo teraz nastała moda na homoseksualizm, nienormalność, dewiację i promowanie nienormalności. Nikogo to nie interesuje co oni robia w łożku ale oni muszą całemu światu udowodnić jacy to oni są „normalni”. Jedna wielka hipokryzja. A wiesz jaka grupa ludzi jest teraz najbardziej dyskryminowana? Biały, katolik, heteroseksualny, żonaty mężczyzna. Bo on na pewno jest rasista, ksenofobem, homofobem, . Tfu na całe tęczowe środowisko, wszystkich ludzi którzy na siłę to pokazuja powinno się zamknąć w psychiatryku.

A muzułmanie? Zobacz sobie liczbę zamachów, gwałtów, przestępstw przez beżowych kolegów. Poogladaj statystyki, wyłącz TVN i przejdź się Paryżem w nocy. Zobacz jak wyglądają święta w Polsce a Niemczech/Francji. Tam budują mure wokół jarmarków, żeby jakiś ciaparitto nie wjechał ciężarówka w tłum ludzi. Wojsko jest na ulicach a kobiety same nie mogą się przemieszczać po ulicach bo się boja.

Ale ty jestes zaślepiony tym całym szajsem, wydaje ci się, ze swiat jest Piekny i kolorowy, ze napływ tych wszystkich imigrantów i ich przyjęcie to ubogacenie kulturowe. No to przyjmij paru pod dach, na pewno fajnie będzie.

Aha, przechodziłem swietokrzyska w Warszawie 3 lata temu i widziałem ta paradę. Widzialem gości z tęczowymi flagami a na nich orzełek lub tęczowe skrzydła husarii. Strzelałbym ;)
 

Pajuuś

Topornik
Ja jak na prom 3 lata temu jechałem o Francji to wszystko ogrodzone metalową siatką było z kolcami, byle by nie wleźli do ciężarówki i nie wpłynęli gdzie indziej. Ja w nocy po jednej stronie ogrodzenia, a z drugiej tona lewitujących par oczu w mroku.

Jak sikson napisał. Wystarczy zobaczyć statystyki o ile % wzrósł poziom gwałtów, morderstw, zamachów i przestępstw, a telewizja się spuszcza jak to oni ciężko mają, bo u nich jest wojna. Szkoda, że świat w ten sam sposób nie reagował podczas WWII gdy Polska była okupowana przez Niemcy. Dlaczego po zakończeniu wojny w UK na marszu nie było żadnego Polaka? Znasz powód?...A my mamy się litować nad zamachowcami, którzy w Koranie mają napisane, że osoba, która nie wyznaje islamu nie może zostać jego znajomym i w efekcie jest wrogiem? Pomysł zanim coś napiszesz.

Ja to podziwiam Japonię. Brak wstępu dla osób wyznających islam. Każdy muzułmanin, który używa ojczystego języka trafia do więzienia. Każda Japonka, która ma męża, który wyznaje islam jest traktowana jak wyrzutek. Za samo bycie muzułmaninem jesteś tam traktowany jako przestępca. A próba szerzenia islamu kończy się więzieniem. Dlaczego nigdzie w telewizji o tym nie mówią jaka to Japonia jest zła, że nie przyjmują imigrantów? Bo szanują swoje wartości i historię, która budowali setkami lat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

boh12prawdziwy

Łucznik
"Bo teraz nastała moda na homoseksualizm, nienormalność, dewiację i promowanie nienormalności"
Trollujesz/jesteś głupi, ale szkdoa czasu na cb, dalej nie czytam
 

Pajuuś

Topornik
Taka prawda niestety. Teraz jak spojrzysz na homoseksualistę to obrzucasz go fekaliami, nie tolerujesz go oni tacy biedni nikt ich nie chce...coś na zasadzie Roitego. :p