Polaczenie swiatow

  • Rozpoczynający wątek nicko3250
  • Data rozpoczęcia

???

  • [b]To świetny pomysł[/b]

    Głosy: 78 48,8%
  • [b]Można by stworzyc taki świat na próbe[/b]

    Głosy: 44 27,5%
  • [b]Ten pomysł jest do kitu[/b]

    Głosy: 38 23,8%

  • W sumie głosujących
    160
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Polaczenie swiatow

spokojnie wypowiedzą się jak zawsze, najprawdopodobniej mają ważniejsze sprawy na głowach, a co do pomysłu. Jest on fajny, podoba mi się. Połączenie tych światów a dokładnie ich stylów nie byloby złym pomysłem. Ktoś wspomniał że dobrze by było jak by szlachta zdrożała, zgadzam się otóż to i monety też niech będą bo tak to facio ma 2k pkt. i się cieszy bo grubaska ma (sorki za wyrażenie) i sobie przejmie wioskę jakąś. To prawda że serv będzie obciążony ale ja wole tego unikać więc zaczynam grę na tym świecie jakiś czas po jego stworzeniu. Nie wiem dlaczego niektórym przeszkadzają łucznicy czy tez rycerze przecież łucznicy to dobra obrona, a co do przyspieszenia przydałoby sie, ale nie wiadomo co Admini na to. Możliwe że się zgodzą:) Poczekajmy na ich odpowiedź w tej sprawie.
 

DeletedUser15280

Guest
Odp: Polaczenie swiatow

Pomysł jest świetny:).
Może być taka kombinacja: 3 poziomy pałacu + poziomy jednostek + łucznicy i łucznicy na konach + rycerz

Do tego na start mogą być budynki tylko absolutnie konieczne:
Ratusz - 1 poziom
Spichlerz - 1 poziom
Zagroda - 1 poziom
:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Polaczenie swiatow

Pomysł jest świetny:).
Może być taka kombinacja: 3 poziomy pałacu + poziomy jednostek + łucznicy i łucznicy na konach + rycerz

Do tego na start mogą być budynki tylko absolutnie konieczne:
Ratusz - 1 poziom
Spichlerz - 1 poziom
Zagroda - 1 poziom
:D:D:D

rycerz, poziomy pałacu i poziomy jednostek (by łatwiej było określać, która jest atakująca, a która obronna)
to jedynei mogłoby się znaleźć na zmieszanym świecie...
 

DeletedUser14796

Guest
Odp: Polaczenie swiatow

Pomysł jest świetny:).
Może być taka kombinacja: 3 poziomy pałacu + poziomy jednostek + łucznicy i łucznicy na konach + rycerz

Do tego na start mogą być budynki tylko absolutnie konieczne:
Ratusz - 1 poziom
Spichlerz - 1 poziom
Zagroda - 1 poziom
:D:D:D


Na start kazdy ma budynki ktorych nie da sie wyburzyc czyli jeszcze do tego musi byc schowek plac niekoniecznie ale tez powinien byc
 

DeletedUser15292

Guest
Odp: Polaczenie swiatow

Bardzo dobry pomyśł!!
Ale bez wybijania monety!!!:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Polaczenie swiatow

ale wtedy byś szybciej zrobił szlachtę;p a to niekorzystne dla niektórych graczy.

PS: wtedy to nie byłoby pełne połączenie światów.

Edit: a co do budynków to tylko te które są potrzebne, bo po co więcej:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry