Pojedynek funny vs repka

  • Rozpoczynający wątek Lady Vamelia
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?


  • W sumie głosujących
    24
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wyzywam całą potężna wszechmocną reprezentacje polski na pojedynek z szarym przeciętnym graczem kto podejmie rękawicę zapraszam ?

Typ rundy 26, 66 , 500 :)
zasady 5 grubych fejki 10 gramy bez deff czysty off bez nasyłania nagroda do ustalenia bez przesady .


Dlaczego?

Skoro nie mogę grać meczy to udowodnię swój mizerny poziom gry według kurka eliminując każdego z kim zagram pojedynek .


Pozdrawiam


ps : ostatnio ćwiczyłem więc forma ja ta lala ^^


kto podejmie rękawice ?.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
kiedy to było brak gratuluje ^^

więc żadne 1 : 0 tylko łut szczęścia


+ w repce nie byłeś ;>
 

DeletedUser147486

Guest
Grube po 100ms odstępu, wyslane jak moje cale wojsko wracało z przejetej wsi i mialem minute tylko na reakcje
Do tego dodałeś jakieś 10 lub wiecej fejkow. Zlamales sojusz, w ktorego czasie jeszcze wypytywales sie o moje wojo oraz o to kiedy je wysylam na przejmowanie.

Klin wszedl miedzy pierwszym a drugim grubym i to nie maly, bo calym LK klinowalem (i dobrze bo off rozdzieliles).

Dodatkowo zburzyles mi pare poziomów kuźni.

Naturalnie posłałem kontre, szybko sie odbudowalem i poszla kareta.

Skoro nie bylem wtedy w repce to tym bardziej pograzasz sie wspominając o tym... ;)
 

DeletedUser180001

Guest
Chcesz grać z każdym 1 vs 1 na rundzie gdzie mogą was inni atakować ?
Nie wiem czy to dobry pomysł, możesz wtedy wygrać dzięki szczęściu bo wiadomo jak na gracza w top 1 reagują inni (nie raz idzie 20 ataków lub więcej).

Mam nadzieję, że nie będę musiał długo czekać jak grasz z jakąś osobą z reprezentacji i wygrywasz ;D
 

DeletedUser169458

Guest
Wyzywam całą potężna wszechmocną reprezentacje polski na pojedynek z szarym przeciętnym graczem kto podejmie rękawicę zapraszam ?

Typ rundy 26, 66 , 500 :)
zasady 5 grubych fejki 10 gramy bez deff czysty off bez nasyłania nagroda do ustalenia bez przesady .


Dlaczego?

Skoro nie mogę grać meczy to udowodnię swój mizerny poziom gry według kurka eliminując każdego z kim zagram pojedynek .


Pozdrawiam


ps : ostatnio ćwiczyłem więc forma ja ta lala ^^


kto podejmie rękawice ?.

Ty byś się już na bajusie zatrzymał, a co dopiero z resztą reprezentacji.. Bekowo
 

DeletedUser

Guest
jasne ;??


to zagraj ...




comuś czemu wymiękasz ^^ przed nupkiem funnym oj kogoś tu strach obleciał
 

DeletedUser147486

Guest
Ja ostatnio rzadko pykam rundki, coma tym bardziej.

Bez urazy, ale wolałbym sobie normalną rundkę zagrać niż marnować czas na jakiś pojedynek z Tobą :p

Coma jeszcze mniej pyka, najczęściej to na treningach jest widoczny, a ma wbijać i grać z Tobą, bo liczysz na łut szczęścia?

Bezsens totalny.

Jak sie ogarniesz, będziesz mógł grać na meczach treningowych reprezentacji i coś sobą prezentować to można by porozmawiać.

Ktoś naprawdę musiałby mieć masę wolnego czasu i się bardzo nudzić żeby zagrać z Tobą pojedynek.
 

DeletedUser169458

Guest
Dokładnie, miałeś wiele okazji, żeby ze mną zagrać. Za każdym razem pękałeś, liczysz, że ja teraz z Tobą zagram? Po co? I tak się nie odbędzie pojedynek i tak, bo jesteś zbyt słaby.
 

DeletedUser

Guest
haha padłem ludu trzymajcie mnie to co ci szkodzi jeszcze raz byłem głupi nie dojrzałem cfaniakowałem dawaj teraz :>
 

DeletedUser169458

Guest
Z Tobą nie zagram. Zdecydowanie wolę zagrać sobie z ceiterem dla zabawy, niż tracić czas na kogoś takiego jak Ty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry