pojedynek BlackSheep3 vs E*T*

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182454
  • Data rozpoczęcia

kto wygra

  • BlackSheep3 wygra

    Głosy: 7 63,6%
  • E*T* wygra

    Głosy: 4 36,4%

  • W sumie głosujących
    11
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser182454

Guest
runda od 26 punktów
gramy na trzech grubych max ataków to 8 wojsko 16k potwierdzenie że masz 16k woja jak będziesz atakował siedzimy na ts wygrany daje 200pp przegranemu
 

DeletedUser182454

Guest
ustalimy kiedy dokładnie gramy

--------------------------------------------------------------

dam na Ciebie głos mówi jesteś lepszy to masz
 

DeletedUser

Guest
Wygra Funny plajer znajac zycie albo pojedynek sie nie odbedzie...
 

DeletedUser182454

Guest
on nie wygra spokojnie tyle razy co go zjechałem to wiesz off 2 razy szybciej klepie od niego
 

DeletedUser185016

Guest
skącz :)?

a dziś ci ja miałem 2800lk a ty 2000 ?

a wczoraj ja 1500 a ty 800 ? do kogo ty mierzysz tak samo ceiter 2 razy mniej wojska a szczeka na tamtej rundzie miałem 100k RA myślać ubiłem 18 k pik 15 k majać 3k lk ^^
 

DeletedUser182454

Guest
hahahdobre dzisiaj jak Cię atakują gracze i kontrujesz to jasne że tracisz lk więc mi nie kozacz bo jakoś zawsze mam od Ciebie lk więcej i płaczesz więc nie porównuj się tak samo ceiter ostatnio na 400lk Cię odstawił więc pokazujesz klase

--------------------------------------------------------------

jestes dobry w jedynym w nasyłaniu graczy by komuś ubili off i mówisz ze masz więcej wtedy dobry jesteś jakoś na innych sp zawsze miałem więcej lk i całego off więc samo mówi za siebie wszystko

--------------------------------------------------------------

i na tej rundce dzisiaj miałem 2600lk bo juz miałem pałac i robiłem grubych i nie chciało mi się zagrody podnosic i jakoś mnie nie zjechali grałem bez deff i miałem top 3 gdyby mi popa zbiło to bym był top 1 wiec się nie chwal bo Cię zjechali jeszcze ciągle prosiłeś mnie o deff a grałeś deff lk żałosne tak samo leciała kareta na ciebie zamisa lk wycofac to zostawiłeś i ci je ubili
 
Status
Zamknięty.
Do góry