Podziękuj na forum ogólnym plemion.

  • Rozpoczynający wątek nexti095
  • Data rozpoczęcia

Chcemy opcję podziękuj na forum ogólnym plemion?

  • Tak

    Głosy: 4 50,0%
  • Nie (dlaczego?)

    Głosy: 4 50,0%

  • W sumie głosujących
    8
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wpadłem na taki pomysł, aby tutaj na forum tak jak w grze na forum zamontowali opcję "podziękuj" za czyjegoś posta. Przyda się, bo zamiast pisać jak niektórzy to robią pod czyimiś postami rzeczy typu "popieram" etc. kliknie podziękuj i po sprawie. Jest to też fajna opcja i myślę, że każdemu się podoba/spodoba. Co myślicie?
 

DeletedUser

Guest
Czy mi się wydaje, czy taki sam temat był już poruszany ostatnio? Co do samego pomysłu to jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
Dawno dawno temu taka opcja na forum była, ale powodowała jedynie chory wyścig w dążeniu do jak największej liczby "podziękowań" (czy jak to się tam nazywało... bodajże reputacja?). Do tej pory pamiętam, jak członkowie plemienia nawzajem rozsyłali sobie linki do swoich postów aby sobie "plusować"... takie swoiste kółko wzajemnej adoracji, do tego dość mocno obciążające serwer koniecznością przeliczania nikomu niepotrzebnych statystyk...

Fanów klikania "Lubię to" zapraszam do odwiedzin naszego fan-page'u na Facebooku - http://www.facebook.com/Plemiona - tam zbliżamy się do 20.000 "lubiących", a korzystać warto... to m.in. użytkownicy FB jako pierwsi dowiedzieli się o ostatniej akcji z darmowym AF, oni też (w lekko pośredni sposób) zdecydowali o tym, że świat 60. został odpalony akurat o danej porze (p. wiadomość z 16 lutego :D) - myślę, że tego typu akcje (ta akurat była spontaniczna) możemy powtarzać też w przyszłości. :)
 

DeletedUser

Guest
Chodzi mi tylko o najzwyklejszą opcję "podziękuj" tak jak na forum w grze. Nie żadna reputacja i inne bzdety.
 

DeletedUser165979

Guest
A fb zapłacił Ci za tą opcję, że tak ją propagujecie?
Opcja jest całkowicie niezwiązana z vB ani dla vB nie daje żadnej korzyści! Jeśli vB wprowadzi taki dodatek to możemy być pewni, że face daje im jakiś procent od "podziękowania".
Jedno zdanie, które kończy dyskusję: "FB to nie PLEMIONA!". Więc jak ktoś nie rozumie podstaw działania internetu to będzie ciągle obstawiał za takimi rzeczami. Jeśli InnoGames nie będzie mieć zysków z tej opcji lub vB nie doda jej za darmo to nigdy to nie nastąpi, bo nikt nie będzie za takie coś dopłacał.

Dlatego bardziej realna jest reputacja, bo ona jest dostępna w silniku vB i nie trzeba wiele kombinować oraz zmuszać Inno do negocjacji z facem.
 

DeletedUser

Guest
Co "podziękuj" ma do Facebooka? Uważasz, że jakiegoś amerykańca który stworzył Facebooka interesuje forum plemion, on nawet nie wie że takie coś istnieje więc nie gadaj głupot.
 

DeletedUser165979

Guest
Myślisz, że twórcy danych patentów nie wiedzą, że ktoś je wykorzystuje?
W jakiś bardzo małych sytuacjach jak np. mała sieć domowa to może by nawet nie reagowali, ale często może i tak skończy się blokadą serwera. Natomiast w sytuacji plemion gdzie jest to rozrywka za która się płaci nie wierze, że jakikolwiek twórca danej rzeczy, którą Plemiona mógłby wykorzystać przymknął by oko na to. Mówiąc wprost, bo troszkę widzę, że myślisz iż internet jest darmowy. Nasze forum funkcjonuje na vBulletin. Nie wiem czy zauważyłeś, że vB jest płatne. Więc jaki wniosek? Inno płaci za posiadanie for internetowych z skrytem vB!
Odnośnie gadanie głupot proszę byś prześledził temat patentów internetowych oraz kosztów za używanie danych rzeczy, a później opowiadał, że ktoś opowiada głupoty, bo niestety nie wiesz do końca jak funkcjonuje internet. Może myślisz, że nadal wszystko w internecie jest za darmo, ale te czasy już dawno minęły.
 

DeletedUser164669

Guest
Przecież zawsze w komentarzu można 'podziękować' komuś za jego wypowiedź.
 
Status
Zamknięty.
Do góry